POZNANSTVO PREKO NETA

Cujesh ti ovo ZAK samo su se druzili...
2-3 puta na kaficu...in nishta vishe ....a kao bilo jako divno ....
vish kako je fina nece da uvredi coeka...
Ma ipak to bilo samo druzenje....??? mislish....a...
To neka nova druzenja ....Kao MLEKO ...ima KRATKOtrajno... i DUGOtrajno ...
 
Cujesh ti ovo ZAK samo su se druzili...
2-3 puta na kaficu...in nishta vishe ....a kao bilo jako divno ....
vish kako je fina nece da uvredi coeka...
Ma ipak to bilo samo druzenje....??? mislish....a...
To neka nova druzenja ....Kao MLEKO ...ima KRATKOtrajno... i DUGOtrajno ...

Pa fina nego sta:mrgreen:Poenta je da se to zavrsilo nakaficama jer je utisak bio srednji da je bio malo bolji ne znam sta bi bilo:rumenko:
 
ajd malo razradi to, izgoresmo od radoznalosti

trac,trac,trac....:D golica vas.............
Pa prvo cega sam se plasila bilo je kad smo trebali da se cujemo taj famozni dan...........da li ce mi se dopasti njegov glas..reakcija pozitivna!
Da li ce mi se svideti kako izgleda......reakcija.........vrlo pozitivna!
dalje...ali sigurno ce do kraja me ubediti razvoj dogadjaja da nije trebalo da se nalazimo..........ali gle cuda bilo je neocekivano prijatno.
Dallje cu prepustiti vasoj masti
U svakom slucaju izgradili smo prelep odnos, mogu ga porediti sa najlepsim stvarima koje sam dozivela. Posle su stigli neki nesporazumi, ali to vec nije vezano za ovu temu...i dalje je moje misljenje o tom iskustvu pozitivno
 
trac,trac,trac....:D golica vas.............
Pa prvo cega sam se plasila bilo je kad smo trebali da se cujemo taj famozni dan...........da li ce mi se dopasti njegov glas..reakcija pozitivna!
Da li ce mi se svideti kako izgleda......reakcija.........vrlo pozitivna!
dalje...ali sigurno ce do kraja me ubediti razvoj dogadjaja da nije trebalo da se nalazimo..........ali gle cuda bilo je neocekivano prijatno.
Dallje cu prepustiti vasoj masti
U svakom slucaju izgradili smo prelep odnos, mogu ga porediti sa najlepsim stvarima koje sam dozivela. Posle su stigli neki nesporazumi, ali to vec nije vezano za ovu temu...i dalje je moje misljenje o tom iskustvu pozitivno

a za koju je temu pa vezano? kulinarstvo?
 
Bukvalo samo druzili , otisli na kafu 2-3 puta i nsta vise.. Rekla sam da je bilo jako davno.

Cujesh ti ovo ZAK samo su se druzili...
2-3 puta na kaficu...in nishta vishe ....a kao bilo jako divno ....
vish kako je fina nece da uvredi coeka...
Ma ipak to bilo samo druzenje....??? mislish....a...
To neka nova druzenja ....Kao MLEKO ...ima KRATKOtrajno... i DUGOtrajno ...

vekish je napisala davno, a ne divno!!!:D:D
 
Ja sam upoznala ok ljude na netu....Ali i nekih bas nastranoh..pa sam morala menjati broj telefona...
A volim da chatujem i upoznajem ljude...Msn je ok mozes blokirati nepozeljne....

A druzenje je super nema prljavih soljica za kafu...
 

Back
Top