POZIV NA LINC DEO DRUGI!

u pravu si za "posten albanac" i "posten srbin", nije isto, ali zato svaki srbin koji ne misli kao "vlada" onda ispada "posten" i normalno dobija raznorazne "nagrade" od patrijota kojima nikako ne odgovara uvodjenje bilo kakvog mira na kosovu, jer sa tim prestaje i njohova potreba i onda....

Procitaj ovo ponovo, zivota ti:roll:
"PatriJotama" ne odgovara uvodjenje mira...."?!
Priznajes da su dosad tamo bili samo nemiri?!
Sta imas da priznas, to je fakat, dole vlada zakon jaceg, zakon sile, zakon mrznje, zakon po kojem neko koga je drzava Srbija optuzila za ratne zlocine NAD SRBIMA, moze da bude cak premije:roll:
Alal vam vera za takav "mir" i 'zakone":roll:
 
На овој теми се ипак треба уздржати и од коментара и од набеђивања - сачекајмо да чувена "полиција" одради свој посао, па ћемо онда пљувати, важи???
 
Види, види ову домаћу животињу БЕЛКУ-СЕКТАШИЦУ, како се само осилила, чудо једно...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

siroti eremita
opet se prepoznao kao većinska stoka
a to SEKTAŠICA ima posebnu "težinu" kad dolazi iz usta, fašistički nastrojenog, FARISEJA forumašlog
 
Ziva je i zdrava, bogata...

Ja nemam dokaza koji su pocinioci napada, ali, ne optuzujem blanko Srbe, kao sto to ona cini.
Osim, ako njen sin carinik na siptarskoj carini ne zna nesto vise, pa joj je dosapnuo eventualne krivce:roll:
Nemaš dokaza, ali bi imala multiple orgazam ovde na forumu da je rekla da su šiptari.
naravno, pre bi pojela ono što se ne jede nego priznala koliko je glupo to što pišeš.
spomenula si ranije ALBANSKU (velikim slovima),a sad šiptarsku carinu.
Koja je to carina, objasni mi.
I ko na njoj radi?
99.9% šiptara i jedan srbin - njen sin ili.....
 
Nemaš dokaza, ali bi imala multiple orgazam ovde na forumu da je rekla da su šiptari.
naravno, pre bi pojela ono što se ne jede nego priznala koliko je glupo to što pišeš.
spomenula si ranije ALBANSKU (velikim slovima),a sad šiptarsku carinu.
Koja je to carina, objasni mi.
I ko na njoj radi?
99.9% šiptara i jedan srbin - njen sin ili.....

Slusaj, ako zelis sa mnom da razgovaras, upristoji recnik.
U protivnom, ides na ignore.
Sto bih ja dozvoljavala da neko umesto normalnog razogovora sa mnom, psuje kao kocijas?!
Ja sam citirala Marka Jaksica koji je izrazio sumnju da moze biti zbog nekih poslova njenog sina koji radi na siptarskoj carini, a ne mora.
Pa, neko kaze Alabanci, neko Siptari. I jedno i drugo je u upotrebi, znaci, citaj kako ti volja.
I, ko si ti da ja tebi nesto posebno objasnjavam?
Idi u Zvecane, pozovi telefonom Marka Jaksica, narodnu "poslanicu" licno...informisi se iz prve ruke, ja samo prenosim ono sto sam procitala u stampi i cula na televiziji.
 
Procitaj ovo ponovo, zivota ti:roll:
"PatriJotama" ne odgovara uvodjenje mira...."?!
Priznajes da su dosad tamo bili samo nemiri?!
Sta imas da priznas, to je fakat, dole vlada zakon jaceg, zakon sile, zakon mrznje, zakon po kojem neko koga je drzava Srbija optuzila za ratne zlocine NAD SRBIMA, moze da bude cak premije:roll:
Alal vam vera za takav "mir" i 'zakone":roll:

biljo, ja mislim da je bolje da ti procitas moj post jos jednom, pa onda prespavas, pa tek sutradan das odgovor. a ja zivim ovde, i ako ti mislis da ti mostasi, koji su sve samo ne patriote, iako pod tim plastem rade da bi mogli da rade to sto rade, onda je to tvoj veliki minus. sto se ostalog tice [zakona sile i td.], to necu komentarisati. jedino me cudi kako imas obzira spominjati neki zakon srbije koji je osudio gotovo sve vodece licnosti sveta za terorizam, ratni zlocin i sl. zasto ne bi mogao biti premijer kod nas covek koji je optuzen od strane srbije za ratne zlocine, kada su neke druge osobe predsednici drzava i sl. isto tako"optuzeni" za jos gora dela???
 
mozda si htela reci "idi u zvecan" ili cak i ne znas koje je to mesto i gde se nalazi, ali zato bas volis kosovo i za njega bi zivot [virtuelni] dala

Pa, neka se obavesti u ZvecanU, neka ne pita mene.
Nije tema Zvecan niti stanje u Zvecanu, nego napad na kucu narodne "poslanice"!
Ja mozda i virtuelno branim Kosovo od tebe i tvojih koji ga fizicki ugrozavate, samim tim sto ugrozavate srpski narod tamo.
Koliko si srpskih crkava i manastira popalio i porusio, da bi nama ovde danononocno servirao neku svoju "finocu" i "dobrotu"!
Tebe su vec neki provalili ko si i sta si, gde i sta pises i kako se predstavljas.
Ja mogu da se izvinimi mestanima Zvecana, ali, tebi, tesko!
 
[[Darko_91]] :
*BILJA* carice reci im sta mislis! ;)

Pazi, on koji svaku drugu rec pogresno napise, nadje meni da pridikuje.
Najverovatnije da sam nesvesno permutovala ono E, misleci na LebanE, vrlo je moguce.
Medjutim, poenta nije u tome, nego da meni pokaze kako ja nesto virutelno branim, eto, drznula sam se da i to ucinim:roll:
 
Pa, neka se obavesti u ZvecanU, neka ne pita mene.
Nije tema Zvecan niti stanje u Zvecanu, nego napad na kucu narodne "poslanice"!
Ja mozda i virtuelno branim Kosovo od tebe i tvojih koji ga fizicki ugrozavate, samim tim sto ugrozavate srpski narod tamo.
jedno pitanje,da li si tako pokusala braniti i albanski narod kada ga je tvoj predsednik pokusao fizicki eliminisati, ili to radis samo kada su u pitanju srbi?
Koliko si srpskih crkava i manastira popalio i porusio, da bi nama ovde danononocno servirao neku svoju "finocu" i "dobrotu"!
znas li koliko je dzamija poruseno i spaljeno [a meni je zao i jednih i drugih], ili te ni one ne interesuju jer tvom narodu ne trebaju
Tebe su vec neki provalili ko si i sta si, gde i sta pises i kako se predstavljas.
Ja mogu da se izvinimi mestanima Zvecana, ali, tebi, tesko!

ovo me ne cudi, doduse bas od tebe nisam ocekivao da se kao i vecina patrijota ovde bavis rekla-kazala informacijama ali.... a evo ja se izvinjavam ako si se osetila uvredjenom sto nisi znala ime tog gradica ili varosice. inace nekada je bila veoma fin gradic i vecina mitrovcanaca je znala otici uvece tamo da popije neko pice i sl.
ps. ako vec oni koji trebaju ne reaguju na ovo sto ti kazes, znaci da nije ni bitno. mislim na to "zna se ko si i sta si"
 
Slusaj, ako zelis sa mnom da razgovaras, upristoji recnik.
U protivnom, ides na ignore.
Sto bih ja dozvoljavala da neko umesto normalnog razogovora sa mnom, psuje kao kocijas?!
Ja sam citirala Marka Jaksica koji je izrazio sumnju da moze biti zbog nekih poslova njenog sina koji radi na siptarskoj carini, a ne mora.
Pa, neko kaze Alabanci, neko Siptari. I jedno i drugo je u upotrebi, znaci, citaj kako ti volja.
I, ko si ti da ja tebi nesto posebno objasnjavam?
Idi u Zvecane, pozovi telefonom Marka Jaksica, narodnu "poslanicu" licno...informisi se iz prve ruke, ja samo prenosim ono sto sam procitala u stampi i cula na televiziji.

Da krenemo od sredine: albanci/šiptari/CARINA: ja te pitam jedno, ti odgovaraš drugo.
Ne treba meni da objašnjavaš, meni je sve jasno, kad nemaš odgovor onda glumiš žrtvu. Pitao sam te zašto tako nazivaš carinu, bilo da je nazivaš albanskom ili šiptarskom i da li sa njoj rade srbi i koliko njih. Naravno da nemaš pojma.

Sad vidim da nemaš pojma jer nisi prošla ni prišla u/kroz Zvečan.
Za razliku od mene. Bio sam četiri puta, tj četiri puta više od tebe.

Od dvoje ljudi koje spominješ - oboje sam upoznao. Jakšića jednom, samo upoznao a Stojanku Petković razgovarao više puta. Poslednji put telefonom kada se ovo desilo.

Lepo reče onaj-koji-nije-tvoj-predsednik: dve Srbije. Zato ne možeš da me razumeš, a nema ni potrebe.

Ako ti je uvreda što sam napisao: da bi doživela multiple orgazam na forumu da je Petkovićeva izjavila da su to učinili šiptari, to je samo jezik koji razumeš.
 

Back
Top