Poziv na kafu

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.131
Ovu temu sam htela jos ranije da otvorim

Evo dakle pitanje i za forumasice i za forumase

Za forumasice: da li poziv na kafu od strane muskarca tumacite kao muvanje ili kao druzenje ili zavisi od osobe i situacije?

Za forumase: Da li zenske osobe zovete na kafu radi druzenja ili je to poziv na 'blize upoznavanje'?

Zamislite sad situaciju - udata sam, to svi znaju, i dobila sma vise poziva na kafu od poznanika.
Ja licno ne zelim da odem na tu kafu.
Jer, nesto sam pricala i sa muzem i sa svojim drugaricama, sta ce meni muski prijatelji ako imam muza?

Da li gresim?
I sta vi mislite?
 
Ovu temu sam htela jos ranije da otvorim

Evo dakle pitanje i za forumasice i za forumase

Za forumasice: da li poziv na kafu od strane muskarca tumacite kao muvanje ili kao druzenje ili zavisi od osobe i situacije?

Za forumase: Da li zenske osobe zovete na kafu radi druzenja ili je to poziv na 'blize upoznavanje'?

Zamislite sad situaciju - udata sam, to svi znaju, i dobila sma vise poziva na kafu od poznanika.
Ja licno ne zelim da odem na tu kafu.
Jer, nesto sam pricala i sa muzem i sa svojim drugaricama, sta ce meni muski prijatelji ako imam muza?

Da li gresim?
I sta vi mislite?

kao poziv na druzenje, al ako me ne muva, kad me na kafu odvede, smatram da je nekulturan, ili *****...
 
Tumačim isključivo kao poziv na druženje osim ako nemam eksplicitan razlog da mislim da me muva. Ne bih otišla ako me je čovek pre toga muvao ili ako mi je antipatičan, u suprotnom vrlo rado. Pa ako i krene da me muva uvek mogu da se sklonim, odem ili iskuliram ... neće me silovati svakako. Do sada sam izlazila na milion kafa i nikada nisam imala neku neprijatnu situaciju da neko kaže kafa a misli na ko zna šta.

Družim se više sa muškarcima nego sa ženama, bolje se kapiramo. Ne mislim da brak nužno znači da treba da se izolujem od drugih osoba jačeg pola. Nismo u šerijatu :mrgreen:
 
Kako mislis da ti ne trebaju muski prijatelji ako imas muza?

Osnovno pitanje ovde je da li ti mislis da te muva. Ako ti ne prija, odbij poziv. Ako mislis da bi bilo prijatno, prihvati ga.
Mislim, tako bih ja.


Dobro, zamisli prihvatis poziv
Hoces li reci muzu - idem na kafu s prijateljem?

I kako bi tvoj muz reagovao na to?
(nebitno da li te muva ili ne)
 
pa ja licno mislim da taj poziv ne znaci muvanje, medjutim svi oko mene govore kako to ustvari znaci da kad te neko zove hoce nesto vise od ispijanja kafe, tako da uvek imam to na umu, pa sad sve zavisi ko me pozove :D
 
Pa naravno narocito ako te zovu neke hijene s neta koje bi samo da bocnu..mislim poenta i jeste da ne bude tumacenje

:zcepanje: hijene s neta ovo je super

kako to mislis da nema tumacenja?:think:
dok sam bila devojka bilo mi je normalno da popijem kafu s kim hocu i kad hocu, ali je obicno bilo u pitanju muvanje
poucena time, i od kako sam udata, tumacim sve

a sad ti meni objasni - kako je poenta da ne bude tumacenje?
 
Ovu temu sam htela jos ranije da otvorim

Evo dakle pitanje i za forumasice i za forumase

Za forumasice: da li poziv na kafu od strane muskarca tumacite kao muvanje ili kao druzenje ili zavisi od osobe i situacije?

Za forumase: Da li zenske osobe zovete na kafu radi druzenja ili je to poziv na 'blize upoznavanje'?

Zamislite sad situaciju - udata sam, to svi znaju, i dobila sma vise poziva na kafu od poznanika.
Ja licno ne zelim da odem na tu kafu.
Jer, nesto sam pricala i sa muzem i sa svojim drugaricama, sta ce meni muski prijatelji ako imam muza?

Da li gresim?
I sta vi mislite?

Мом мужу не би ваљало да ми брани да имам мушко друштво.:lol:
Имам три јако блиска друга са којима сам одрасла практично. Иначе сам склонија дружењу с мушкарцима него са женама.

А то да ли је позив неког мушкарца позива на мување или не, то се лако осети. Ако проценим да је то у питању, одбијем.
 
:zcepanje: hijene s neta ovo je super

kako to mislis da nema tumacenja?:think:
dok sam bila devojka bilo mi je normalno da popijem kafu s kim hocu i kad hocu, ali je obicno bilo u pitanju muvanje
poucena time, i od kako sam udata, tumacim sve

a sad ti meni objasni - kako je poenta da ne bude tumacenje?

Pa ne treba da bude..to se zove foliranje i citanje izmedju redova..koj ce ti to da se kockas dal si dobro procenila kad je svako razlicit..mislim mozda i uleti neko da ne muva al brate to se kaze odma unapred da znas na cemu si
 
Pa ne znam bas da se to kaze odmah na pocetku.....
Obicno muvanje pocinje nekim pozivom na pice, izlazak, sta god.... (******, mozda je to bilo ranije, sad mozda vise nije :lol:)
mislim, da ti niko nece unapred nagovestiti svoje namere jer ne zeli da rizikuje da bude odbijen (ako sam uopste jasna)
 
Ajmo konkretne nickove.
Pa to dame nek ih kompromituju men ni iz dzepa ni u dzep:lol:
Pa ne znam bas da se to kaze odmah na pocetku.....
Obicno muvanje pocinje nekim pozivom na pice, izlazak, sta god.... (******, mozda je to bilo ranije, sad mozda vise nije :lol:)
mislim, da ti niko nece unapred nagovestiti svoje namere jer ne zeli da rizikuje da bude odbijen (ako sam uopste jasna)

Pa ja odma pitam a sto bas mene zoves..jesi slobodna..udata..zauzeta..koj k oces dizvines:lol:
 
Pa ne znam bas da se to kaze odmah na pocetku.....
Obicno muvanje pocinje nekim pozivom na pice, izlazak, sta god.... (******, mozda je to bilo ranije, sad mozda vise nije :lol:)
mislim, da ti niko nece unapred nagovestiti svoje namere jer ne zeli da rizikuje da bude odbijen (ako sam uopste jasna)

Pa ako ne nagovesti onda će džabe da troši vreme i izlazi sa tobom i na kraju neće dobiti ništa. Ekonomska kriza je :rotf:
Ako sumnjaš a ti lepo pitaj da li bi da pije kafu ili da radi nešto drugo ;)
 
Pa ne znam bas da se to kaze odmah na pocetku.....
Obicno muvanje pocinje nekim pozivom na pice, izlazak, sta god.... (******, mozda je to bilo ranije, sad mozda vise nije :lol:)
mislim, da ti niko nece unapred nagovestiti svoje namere jer ne zeli da rizikuje da bude odbijen (ako sam uopste jasna)

mislim da se oseti, kada ti neko prilazi sa gresnim mislima
 

Back
Top