POVERENJE...

Psihologue:
Pričamo o poverenju....
1 .Koji su kriterijumi da bi neko postao vaša osoba od poverenja?
2. Šta podrazumevate pod poverenjem ?
3. Koja je razlika u poverenju u prijatelja i ljubavi sa kojom ste?
4. Poverenje ili među nama ista ili različita stvar?


Za mene POVERENJE mora da ima u ocima, da kad ga gledam znam da mogu da mu verujem
nema greske kod mene, nikada se ne varam po tom pitanju. ;)
 
Gazdarica:
Moglo bi se reci da povjerenje u znatnoj mjeri poklanjam vec na samom pocetku... Od drugoe strane zavisi da li ce ono nestati ili ce se, pak, produbiti...
Tako je i u ljubavnim i u prijateljskim odnosima... Uostalom, prijateljski aspekt veoma je bitan i veoma zastupljen u mojim ljubavnim i/ili seksualnim relacijama sa drugim osobama...

Da slazem se sa GAZDOM......
 
CaLiMeRo[b:
]Utisak o čoveku je kriterijum. Upoznavanjem nekoga formiram mišljenje o njemu i tada znam koliko i u čemu mogu imati poverenja u nekoga.[/b]
Ne vidim razliku između poverenja u prijateljstvu i ljubavnoj vezi i zato ne razumem tvoje pitanje.


Ni ja ne vidim ali sam pitao...
Ovo prvo je sjajno rečeno..
 
Naravno da je poverenje bitno... Spadam u one koji ga daju odmah dok se ne dokaze suprotno... Iskrenost je bitna za povrenje... kao i razmisljanja, pogledi na svet...

Mada mi je malo nejasno na koju i kakvu situaciju si mislio...
 
®:
Psjaho, psajho.... Ti o tome... Da je neki automehaničar metn'o, pa ajd', no oni su najnefrustriraniji esnaf koji susretoh, ne jebu ti tri posto nikakve varijacije na temu
pa samo spominjanje povjerenja, već je dokaz njegovog nepostojanja... Sve što slijedi nakon prestanka zaljubljivanja, inicijalna je kapisla za probleme u vezi/braku. Stoga, nemojmo relativizovati...
Kad si posljednji put bio zaljubljen, btw? Kas'će ti se samo... svako pitanje i svaki odgovor. Cccccc.......... ;)


Da nisi ti neki automehaničar pa se boriš za svoj esnaf:lol:
 
e sad cu ispricati nesto: kako je moje poverenje potpuno postalo podredjeno jednoj osobi, jednostavno sam ga valjda bas zavolela,nemam pojma, sta god da mi kaze...
u jednom teskom trenutku,al nismo se ni poznavali rekao mi je "sta ti je sad?"na sta sam ja bas pala. mada i pre toga
posle i neke reci dal su iskrene, dal nisu,ali to nisu reci to je neko osecanje.
ja sam inace vrlo los drug(ne ponosim se time) tako da na taj deo neznam odgovor.
 
Kad_LupimLupim:
Ja sam covek koji je generalno jako razocaran u ljude.
Jako mali broj ljudi je zasluzio moje poverenje. Svega par osoba. I jedna koja je dobila poverenje kakvo niko nije ni priblizno dobio.

sreca pa imas bas par osoba

za sada ja nikoga nemam, kome mogu da verujem

:(
 
livija:

drugo, ako pricamo o prosipanju duse isl.... nece se desiti, jednostavno..... nece se desiti.... svakome mogu da predstavim svoje "probleme", da se posavetujem ili sta vec.... ali nema onog emotivnog praznjenja.... emocije (i blisko vezane pojmovei za iste) "drzim pod kljucOm"..... sto rece dr. pechar......
onda ispada da ja nemam poverenja....

shto se mene tice , ti si ga ubola, ko prstom u du.pe .... jer ljudi ne znaju ni shta ce sa svojim problemima....
 

Back
Top