Potrebna pomoc, sta da radimo?

Sestru mi maltretira njen "decko", ona bi da ga ostavi ali on joj ne dozvoljava, roditelji nam nisu kuci narednih sedam dana i ja se bojim da ce on njoj nesto uraditi, molim vas recite mi sta da radim, ona se boji da prijavi policiji, ne znam vise, poludecu.

Prijavi policiji, a ako ti dodje na gajbu, sekirom po glavi ga raščlani
 
...reci sestri neka iskljuci mobilni telefon, na fixni se javljaj ti, a probaj da javis roditeljima nekako....takve budale je se tesko resiti narocito kad primeti strah
je najgore....moras razgovarati sa njim, na njegov nacin, da ne primeti strah ni tvoj ni sestrin, da shvati da ona ima ko da je zastiti, da nije tikva bez korena....

...i naravno zapreti mu policijom, pa ako se bude bunio i pretio vam, prijavi ga obavezno....
 
Koje je godiste lik? Drug je pre par godina to resio na lep nacin. Neki lik mu je maltretirao kumicu, preko nekih likova je stupio u kontakt sa nekim "klincima" koji uteruju dugove. Dao im 50eura, nisu vise trazili i rekao da srede stvari.... Ovima dobro dosla razonoda a pare potrosili na pivo :)

Od petnje nema nista. Siledzije poznaju samo batine, dok ga neko dobro ne ulema nece se taj opametiti. Par nedelja u zavojima i slomljena vilica je jedino resenje...
 
Mamlaz se kurci kod zena,otidji u policiju(ako vec nemas rodjaka ili drugara koji ti moze srediti tekvu stvar),a kad tamo dodjes,napucaj im takvu pricu i nemoj da bi izasla dok ne odes sa sestrom i pandurima majmunu kuci(ili dok ga oni ne privedu)
I nemoj da se plasis jajare,jer im je to hrana,pa se pokusavaju izivljavati.
 
tvoja sestra je debil

Jeste, zato je situacija ovako zajebana.

Koje je godiste lik? Drug je pre par godina to resio na lep nacin. Neki lik mu je maltretirao kumicu, preko nekih likova je stupio u kontakt sa nekim "klincima" koji uteruju dugove. Dao im 50eura, nisu vise trazili i rekao da srede stvari.... Ovima dobro dosla razonoda a pare potrosili na pivo :)

Od petnje nema nista. Siledzije poznaju samo batine, dok ga neko dobro ne ulema nece se taj opametiti. Par nedelja u zavojima i slomljena vilica je jedino resenje...

On ima ne znam, 29 godina, tako nesto, ona ima 21 a ja 18.
 
Koje je godiste lik? Drug je pre par godina to resio na lep nacin. Neki lik mu je maltretirao kumicu, preko nekih likova je stupio u kontakt sa nekim "klincima" koji uteruju dugove. Dao im 50eura, nisu vise trazili i rekao da srede stvari.... Ovima dobro dosla razonoda a pare potrosili na pivo :)

Od petnje nema nista. Siledzije poznaju samo batine, dok ga neko dobro ne ulema nece se taj opametiti. Par nedelja u zavojima i slomljena vilica je jedino resenje...

Baš tako
 
A,pa tek sad vidim da si ti musko,slusaj me bratac,nazovi dva druga,ako sam ne mozes i razbijte *****(pa covjece sta ce joj raditi tek,ako ostane sa njim)Bukvalno ti covjek sve po spisku i jos se smije i govori nije to nista,sta cu tek da vam radim,a ti se muvas ovde po forumu.
A ti bi trebalo da ispleskas sestru,da je prizoves razumu,pa tek onda njega.
 
Valjda je bolje spreciti nego leciti. U svakom slucaju, tesko sta mozes uraditi ako ona prva nece da prekine svaki kontakt sa njim. Prvo lepo neka tvoji izmlate nju, kad nisu na vreme...I nije mi jasno, kako to ona hoce da ga ostavi, a javlja mu se stalno???

Brate,prosao sam tu skolu! NE radi nista! Sta, treba sutra sa svakim njenim deckom da se bije?? Da stvarno hoce da je ostavi ne bi ni odgovarala,vec joj prija sto ovaj sizi! Ne diraj nista,to je najgori klinacki fazon koji klinka moze da ti podvali. Meni su to radile,ali bas da njemu sestra radi nije mi bas logicno,ali ajde sve su one iste. Nista ne diraj,nece joj se nista desiti.
 
On ima ne znam, 29 godina, tako nesto, ona ima 21 a ja 18.


Ah ti si skoro pa Cernobilj generacija :) Pazi vi "klinci" ste u vecini slucajeva krupniji od nas, gledam ovu decu u komsiliku pa o je strasno...

Odakle si? Siguran sam da neko od tvojih drugova poznaje nekog ko diluje travu ili bilo sta. svi oni imaju klijentelu koja ce bilo sta uraditi za kintu. Sakupi/pozajmi pare, porazgovaraj sa tim i reci o cemu je rec, nek te taj spoji sa nekim i kazi mu za koliko bi to i to uradio, budi otvoren, kazi o cemu je rec... Ako ne uspes tako, pozovi svu musku rodbinu koju imas ( moja je velika pa resavanje takvih problema nikad nije bilo problem ). Uzmes 4-5 brata, kuma, druga, sakupite se vas 10+ i kada sledeci put dodje po sestru izadjete vi i poloite boga u njemu. Onda mu lepo kazes ako cujes da ju je zvao ili bilo sta pokusao da ce te ga ubogaljiti a za primer mu slomis na svakoj ruci po jedan prst ( neka bude mali ). Okrenete se i razidjete... A sestri kazes da ako ga ikad ponovo kontaktira da ces je prebiti...
 
Boji ga se, on je zove svakih pet minuta.

Zene su zlo. Sada ga ona hebe i testira koliko se on przi na nju i dokle je spreman da ide. Sada trazi nekog da regrutuje ko ce da ode i da se posiba sa njim i glumi zrtvu zato sto se lozi jer ovaj ludi i jer ga **** kao vola. Neda ti broj,zato sto trazi nekog bizona i nece tebe da ugrozi. Njoj na kraju nece nista biti. ne budi volina.
 
Zene su zlo. Sada ga ona hebe i testira koliko se on przi na nju i dokle je spreman da ide. Sada trazi nekog da regrutuje ko ce da ode i da se posiba sa njim i glumi zrtvu zato sto se lozi jer ovaj ludi i jer ga **** kao vola. Neda ti broj,zato sto trazi nekog bizona i nece tebe da ugrozi. Njoj na kraju nece nista biti. ne budi volina.

Tako je mislio i drugar kada mu je kumica pricala i onda ju je jednom zatekao sa podlivima....
 
Tako je mislio i drugar kada mu je kumica pricala i onda ju je jednom zatekao sa podlivima....

Ma kakve su to fore, a sta je trazila in the first place sa njime? :lol:..
a i nema sanse da ce joj ista biti jer u ovom slucaju ona ocigledno pokazuje da ne zeli da prekine kontakt sa njime.. a i da ne ulazim u tematiku kako je lako obraniti se u odredjnim situacijama ako ti je stvarno do toga
 

Back
Top