Potrebna pomoc, prvenstveno muskaraca!!

Bez_uspomena

Zainteresovan član
Poruka
117
Dragi moji, nova sam ovde i trudicu se da budem kratka.

U vezi sam nekih godinu dana i zadovoljna sam na svakom polju, medjutim ima jedna stvar koja me jako cudi.
Moj decko ima sklonost ka jednoj vrlo neuobicajenoj stvari koju je nametnuo u seksu.
Naime. Na pocetku je trazio da mu masiram stopala kad se vrati sa posla i sl. Posle je postao zahtevniji i trazio je da mu masiram, ljubim i lizem stopala, a sa vremena na vreme je trazio da mu operem noge. Ja sam to sve shvatala kao proci ce, to mu je trenutni hir, medjutim sad mi nije svejedno... Doslo je do toga da se nasa svaka predigra odigrava tako sto ja njemu lizem i masiram stopala i imam osecaj da je to afrodizijak za njega. Otkako to radim on je neuporedivo bolji u seksu, imam osecaj da ga to pali cak kao oralni seks.

Meni to deluje vrlo cudno, nikada, ali nikada, nigde nisam procitala nesto slicno. Jednostavno, pomozite mi davajuci svoje misljenje o ovome. Meni je to jako nastarno. Ne mogu da otkrijem sta je pozadina i nisam sigurna da li on uziva u samom tom cinu ili je to jednostavno prikrivena zelja za beskompromisnom dominacijom.

P.S. Ne znam da li ce admini dozvoliti da se ovo objavi ali ja sam i otvorila nalog da bih dobila milsjenje drugih ljudi i mozda neku pomoc.
 
To nije toliko neobično, jer evo šta je Toni Tutuni metnuo na Instagram
91481405_880748905704728_6419352880425196919_n.jpg

Ali mislim da treba da prestaneš ako nisi fan
 
Dragi moji, nova sam ovde i trudicu se da budem kratka.

U vezi sam nekih godinu dana i zadovoljna sam na svakom polju, medjutim ima jedna stvar koja me jako cudi.
Moj decko ima sklonost ka jednoj vrlo neuobicajenoj stvari koju je nametnuo u seksu.
Naime. Na pocetku je trazio da mu masiram stopala kad se vrati sa posla i sl. Posle je postao zahtevniji i trazio je da mu masiram, ljubim i lizem stopala, a sa vremena na vreme je trazio da mu operem noge. Ja sam to sve shvatala kao proci ce, to mu je trenutni hir, medjutim sad mi nije svejedno... Doslo je do toga da se nasa svaka predigra odigrava tako sto ja njemu lizem i masiram stopala i imam osecaj da je to afrodizijak za njega. Otkako to radim on je neuporedivo bolji u seksu, imam osecaj da ga to pali cak kao oralni seks.

Meni to deluje vrlo cudno, nikada, ali nikada, nigde nisam procitala nesto slicno. Jednostavno, pomozite mi davajuci svoje misljenje o ovome. Meni je to jako nastarno. Ne mogu da otkrijem sta je pozadina i nisam sigurna da li on uziva u samom tom cinu ili je to jednostavno prikrivena zelja za beskompromisnom dominacijom.

P.S. Ne znam da li ce admini dozvoliti da se ovo objavi ali ja sam i otvorila nalog da bih dobila milsjenje drugih ljudi i mozda neku pomoc.
:pop2:boz sacuvaj
 
Nije u redu da insistira i da ti to traži ako ti se ne svidja na bilo koji način. Pomalo nastrano rekao bih , mada ima i gorih sstvari od toga.
Pa znam da ima svasta, ali meni je ovo neuobicajeno. Nije uopste stvar u tome da li ja to volim ili ne, nego sam jednostavno zatecena, ako tako mogu da kazem. Vidim da on uziva u tome, a ja imam neku zebnju da je to toliko nastrano i bezveze da ne umem da opisem... Zato sam i otvorila temu.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Prilicno nastrano...ko zna koje on još nastranosti ima a da ti ne znaš...a i ti si nastrana što si dopustila da se upustiš u te nastranosti...nadam se da ti je profil pravi, da nisi još jedna novinarka koja prikuplja javno mnjenje da objavi sutra naslov srpski muškarci obožavaju fetiš lizanja stopala...
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Pa znam da ima svasta, ali meni je ovo neuobicajeno. Nije uopste stvar u tome da li ja to volim ili ne, nego sam jednostavno zatecena, ako tako mogu da kazem. Vidim da on uziva u tome, a ja imam neku zebnju da je to toliko nastrano i bezveze da ne umem da opisem... Zato sam i otvorila temu.
Izvini, muka mi je od svega. Nije mi lako i nemoj jos ti da me maltretiras. Ja nisam pristala, kako ti kazes na te stvari, to je jednostavno islo svojim tokom... Masiranje njegovih stopala mi nije bilo nista cudno, dok nisu usledili svi zahtevi posle toga. Zato sada otvaram temu, jednostavno ne znam sta da radim. Momak je sasvim normalan ali ovo sta trazi mi je skroz cudno...
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ja volim da izljubim celo telo, nisam puno gadljiva, ali da besomučno obrađujem nečija stopala ne pada mi na pamet. Ti, ribo, moraš da imaš svoj stav, ako ti nešto nije OK, nemoj da radiš to, pa on ako hoće da ide, široko mu polje. Ipak, nemoj da osuđuješ dečka da je bolestan. Klasično fetišarenje.
Meni nista kod njega nije gadno. Drzi do higijene i stopala su mu savrsena. Ali mislim da si ti upravo pogodila u centar. Moram da imam stav. On mi odgovara bas u svemu i pazljiv je nezan i sve najbolje mogu da kazem, ali me odbija cinjenica da je isao polako (kao kuvanje zabe) i ja sam se, ni sama ne znam kako, nasla u situaciji da mi ona kaze pre seksa: "Znas sta treba da radis!" Sad sedim sama sa sobom i pitam se kako je to moguce, a sam cinjenica da to zaista radim, odnosno da sam uradila par puta, blokira me kako da mu kazem da mi je to nastrano i jako cudno...
 
  • Tužan
Reactions: DUH
Meni nista kod njega nije gadno. Drzi do higijene i stopala su mu savrsena. Ali mislim da si ti upravo pogodila u centar. Moram da imam stav. On mi odgovara bas u svemu i pazljiv je nezan i sve najbolje mogu da kazem, ali me odbija cinjenica da je isao polako (kao kuvanje zabe) i ja sam se, ni sama ne znam kako, nasla u situaciji da mi ona kaze pre seksa: "Znas sta treba da radis!" Sad sedim sama sa sobom i pitam se kako je to moguce, a sam cinjenica da to zaista radim, odnosno da sam uradila par puta, blokira me kako da mu kazem da mi je to nastrano i jako cudno...
Naravno da je nastrano i cudno, to on tebi treba da radi
drag.gif
 
Odmah mogu da ti kazem,da te njegove zelje,nisu nastrane,ma da su za nase prilike,dosta neuobicajene.Ima muskaraca,koji kao predigru,imaju
obicaj,da masiraju stopala devojke sa kojom su u intimnim odnosima.I ne samo to.Neki muskarci neobicno vole da sisaju prste na nogama devojke.
Ukoliko to prija devojci,onda nije u pitanju nikakva nastranost,nego jednostavno to nekoga pali.Sto se tice tebe,ako je tebi dalje neugodno,da
i dalje lizes i ljubis njegova stopala,ti mu to jednostavno reci.Siguran sam,da kada uvidi da ti ne uzivas u tome,kao sto on uziva,da nece vise
traziti od tebe,takvu vrstu seksualnog "tretmana".
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Odmah mogu da ti kazem,da te njegove zelje,nisu nastrane,ma da su za nase prilike,dosta neuobicajene.Ima muskaraca,koji kao predigru,imaju
obicaj,da masiraju stopala devojke sa kojom su u intimnim odnosima.I ne samo to.Neki muskarci neobicno vole da sisaju prste na nogama devojke.
Ukoliko to prija devojci,onda nije u pitanju nikakva nastranost,nego jednostavno to nekoga pali.Sto se tice tebe,ako je tebi dalje neugodno,da
i dalje lizes i ljubis njegova stopala,ti mu to jednostavno reci.Siguran sam,da kada uvidi da ti ne uzivas u tome,kao sto on uziva,da nece vise
traziti od tebe,takvu vrstu seksualnog "tretmana".
Hvala puno na odgovoru. Jednom prilikom mi je rekao da on jako ceni nezavisne zene koje su sve postigle same, ali opet ga nekako jako uzbudjuju zene koje su patrijarhalne i vole da ugode muskarcu. Otuda mi je i predlozio da mu operem noge, kao predigra. Meni to zaista nije bio problem, ali to se nastavilo i sada sam ovde gde jesam. Pokusacu da razgovaram sa njim. Jednostavno kada mu ljubim i lizem stopala, on masturbira (izvinavam se) i imam osecaj da dozivljava nirvanju. Mogu da zakljucim da nam je seks bolji za svetlosnu godunu otkako imamo ovu neuobicajenu praksu koju sam opisala. I sad, treba da budem mudra i da nadjem nacin kako da ga "odvratim" od te ideje..
 
mocna dlakava strvina - Tvoj savet,ovoj neiskusnoj mladoj devojci,uopste nije ni malo pedagoski.Nikada se ne nastupa tako grubo,kada su u pitanju
ljubavni odnosi. Ona treba polako da vidi,sta njega (mladica) mozda moze da uzbudi,mnogo vise,nego ljubljenje stopala.Mora da prodje izvesno
vreme,kako bi se njih dvoje,seksualno uskladilo.Ovaj savet sto si ti dao,uklapa se ponasanje prosecnog srpskog drvosece.Zato fine devojke,i izbegavaju
takve grubijane.!
 
Izvini, muka mi je od svega. Nije mi lako i nemoj jos ti da me maltretiras. Ja nisam pristala, kako ti kazes na te stvari, to je jednostavno islo svojim tokom... Masiranje njegovih stopala mi nije bilo nista cudno, dok nisu usledili svi zahtevi posle toga. Zato sada otvaram temu, jednostavno ne znam sta da radim. Momak je sasvim normalan ali ovo sta trazi mi je skroz cudno...
Kao prvo, ćao i dobrodošla :)
Ja sam imala obrnutu situaciju (a baš sam razmišljala da otvorim temu o stopalima, kad vidim tvoju temu!).
Naime, meni su muške šake i stopala važna podjednako kao nekome oči ili osmeh.
To mi je normalno.
Čak, stopala ako mi se sviđaju, zovem "šapice" i prosto ih obožavam, momcima je u početku čudno, čak često misle za svoja stopala da su ružna, a kad se uvere da su meni njihove "šape" stvarno slatke, opuste se i uživaju... :)

Ali kako je teško naći muskaraca sa lepim stopalima...i šakama (a naročito ako je neko perfekcionista kao ja, pa gledam i kakve su uši, na primer.)
Jednom sam ostavila dečka sa kojim sam bila 2 godine jer mi se prosto povraćalo od prizora njegovih odvratnih stopala, širokih sa zdepastim prstima :/
Ali uglavnom sam imala sreće....obično momci visoki i mršavi imaju duge, tanke prste, a velika verovatnoća je da imaju onda takva i stopala.

Ali ako tebi nešto ne odgovara, nemoj da radiš.
Ipak, razmisli pre nego ga šutneš, da li inače ne voliš stopala ili su ti ružna njegova stopala....

Zanimljiva tema :)
 

Back
Top