postavite pitanje........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JUHU!!!!! nisma jos stigla do Vas ..trudim se da idem redom...pa eto tako pratite....bice!!!!

@ Alex..ima sanse 50 posto..ipak nece ostvariti tvoja ocekivanja
@ cupkom...da postoji..i to bas taj...

@ pahuljica..za taj odgovor mi treba tvoje godiste...
@ nepopravljiva...e sad ne verujes a ocekujes da ja odvojim vreme da otvorim karte,otkucam ti odgovor..pa to i nije bas fer sa tvoje strane zar ne?? i ne bih te ja ni u ludilu ubedjivala nikada da treba da mi verujes...to mozes ili ne... a prvi..pa neko veeeoma slican pravom je vec prosetao kroz tvoj zivot a prvi 2009 je god.ljubavi tako da je i on tu tada..ipak daj godiste da ti kazem konkretnije..
@ devojkasasele...e ovako pitaj konkretno..pogledaj ispred kakva pitanja..
 
tarot:
Evo u jednoj od tema odgovori niko se ne javlja pa ja cu za vasa pitanja otvoriti tarot i dati vam odgovor.Nema reklame,nema mog br.telefona,nema adrese sve ide preko foruma i samo na taj nacin!!!!nema tarot bas veze sa astrologijom ali ni neke druge teme ovde ih nemaju pa...

Malo me izbaci iz takta kada se neko tako malo `neposteno` izreklamira pa resih da vam ja `posteno` otvaram karte/kada imam vremena/

Unapred se izvinjavam doticnoj ako je iz nekih `opravdanih` razloga bila odsutna sa teme!!
E pa izvolite...pitajte....


e ovako imam i ja pitanje.Da li cu poloziti popravni iz interne medicine u avgustu?

a evo i brojevi : 19 4 25 18 50

molim za odgovor....
 
Pozdrav Tarot!

Evo me opet.. sa novim pitanjima...
Kakva ce mi ova sezona biti sto se posla tice?
9 , 18 , 26 , 44 , 21
A imam jos jedno pitanje , nije za mene , vec za mog druga , koji te pita kada ce se ozenit?!
Njegovi brojevi su 7 , 12 , 16 , 24 , 49
Hvala unaprijed!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top