postanite lik price. Zajednicko pisanje knjige

nesa zmaj:
Moje ime je Nebojsa Jovanovic. Po zanimanju sam psihoterapeut i pisac. Pozivam vas na jednu literarnu igru. Zelim da napisem knjigu sa zivim likovima. Oni koji su voljni da se igraju ove igre sa mnom, treba da se prijave na konkurs za lik price ili romana.Da opisu sebe, kazu zasto misle da su interesantni da bi bili lik price. Ove prijave bice postavljene na moj sajt www.nesazmaj.com na kojem se mogu naci i uputstva za igranje ove literarne igre.Likovi mogu da pogledaju prijave drugih likova, da posalju autoru sugestije sa kim bi zeleli da budu u istoj prici, u kakvim odnosima, mogu da se bune, menjaju tok price, daju svoju verziju...I drugi pisci mogu da pisu price o likovima koji su prijavljeni. Tako ce,nadam se, nastati interaktivna zbirka prica koju je pisalo vise pisaca zajedno sa svojim likovima. Meni deluje zabavno. Radoznao sam kako ce to da izgleda. Igrajte se sa mnom.Pisimo zajedno.


Voljela bih da vidim listu likova, kao i da ucestvujem u ovoj igri. Na zalost, nemam toliko vremena da citam svih 65 stranica... Da li bi mi neko mogao reci gdje da pronadjem likove, kao i price koje su pisane o njima :?:
 

Back
Top