Poslusnost

heh pa svako ima granicu...samo je necija malo pomerena
e sad sumnjam u bukvalnost te recenice da neko moze da radi sta hoce
nego nekako u ljubavi ne bi trebalo imati mesta ponosu...al kad nekog jases pa jases pa i magare il rikne il ode
a ta recenica ona se na mene lozi da mogu da radim sta hocu je donekle razumljiva...ako imas petnaest...ako imas vise od toga onda je blago retardirana i zlobna...jer onda iskoriscavas neciju ljudskost i sposobnost da oprosti
 
heh pa svako ima granicu...samo je necija malo pomerena
e sad sumnjam u bukvalnost te recenice da neko moze da radi sta hoce
nego nekako u ljubavi ne bi trebalo imati mesta ponosu...al kad nekog jases pa jases pa i magare il rikne il ode
a ta recenica ona se na mene lozi da mogu da radim sta hocu je donekle razumljiva...ako imas petnaest...ako imas vise od toga onda je blago retardirana i zlobna...jer onda iskoriscavas neciju ljudskost i sposobnost da oprosti

Pa mislim dali ste nekad to radile ,kad ste bile mlade i neiskusne . . .;)
 
Pa mislim dali ste nekad to radile ,kad ste bile mlade i neiskusne . . .;)

a sta nisam ti odgovorila? :)
pa bem li ga ja sam covek kome moz se penjes i kao prijatelj i ovako i onako na glavu i penjes i penjes...dok mi ne pukne film i ondak smo zavrsili za vjek vjekova :)
e sad ne znam ja sta je tebi sve...niko ne moze da radi sve da kaze tebi teta lajt :lol:
 
eeee zelen si ti sine...zelen ko zelen ora
zena sto ti moz biti prijatelj to ti niko ne moze biti
kad porastes kasce ti se samo i tako to :)

Salu na stranu ,imao sam par takvih ,beskrajno tolerantnih devojaka ,koje su uvek na tvojoj strana ,a nista za uzvrat ne dobijaju ,bar sa moje tacke gledista ...samo ja to nikad nisam mogao da shvatim ,sta nekog tera da se tako ponasa . . .:)
 
"Dječak upita svoju majku: “Zašto plačeš?”
“Zato što sam žena” – odgovorila mu je.
“Ne razumijem” – rekao je dječak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: “Nikada i nećeš.
Kasnije je upitao oca: “Zašto mama plače bez ikakvog razloga?”
“Sve žene plaču bez ikakvog razloga” – bilo je jedino što mu je otac znao reći.Dječak je odrastao i postao muškarac, i još uvijek se pitao zašto žene plaču.
Na kraju je nazvao Boga. Kad ga je dobio, upitao ga je:

“Bože, zašto se žene tako lako rasplaču?”

Bog odgovori:
“Kad sam stvarao ženu morala je biti posebna.
Dao sam joj ramena dovoljno jaka da nose svu težinu ovog svijeta, a opet dovoljno nježna da mogu pružati utjehu.
Dao sam joj unutrašnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stiže od njene djece.
Dao sam joj čvrstinu koja joj omogućuje da ide dalje kada svi drugi odustanu, i da se brine za svoju porodicu u doba bolesti i nevolje bez prigovora.
Dao sam joj osjećajnost da voli svoju djecu bez obzira na sve, čak i ako ju je njeno dijete veoma povrijedilo.
Dao sam joj snagu da nosi svoga muža kroz njegove greške i načinio je od njegovog rebra da bi štitila njegovo srce.
Dao sam joj mudrost da zna da dobar muž nikada ne bi povrijedio svoju ženu, ali povremeno testira njenu snagu i odlučnost da stalno bude uz njega.
I napokon, dao sam joj suzu da je isplače.
To je samo njeno na korišćenje kad god joj zatreba.
Vidiš, sine moj, ljepota nije u odjeći koju nosi, u njenom tijelu, ili u načinu na koji se češlja.
Ljepota žene mora se vidjeti u njenim očima, jer to je ulaz u njeno srce – mjesto gdje stanuje ljubav.”

i ovde bi lajt zavrsila svoje izlaganje...bar sam to naucila ne uci coveka koji ne zeli biti naucen...a isto mu je i ovo ne bacaj bisere pred svinje :)
 
"Dječak upita svoju majku: “Zašto plačeš?”
“Zato što sam žena” – odgovorila mu je.
“Ne razumijem” – rekao je dječak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: “Nikada i nećeš.
Kasnije je upitao oca: “Zašto mama plače bez ikakvog razloga?”
“Sve žene plaču bez ikakvog razloga” – bilo je jedino što mu je otac znao reći.Dječak je odrastao i postao muškarac, i još uvijek se pitao zašto žene plaču.
Na kraju je nazvao Boga. Kad ga je dobio, upitao ga je:

“Bože, zašto se žene tako lako rasplaču?”

Bog odgovori:
“Kad sam stvarao ženu morala je biti posebna.
Dao sam joj ramena dovoljno jaka da nose svu težinu ovog svijeta, a opet dovoljno nježna da mogu pružati utjehu.
Dao sam joj unutrašnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stiže od njene djece.
Dao sam joj čvrstinu koja joj omogućuje da ide dalje kada svi drugi odustanu, i da se brine za svoju porodicu u doba bolesti i nevolje bez prigovora.
Dao sam joj osjećajnost da voli svoju djecu bez obzira na sve, čak i ako ju je njeno dijete veoma povrijedilo.
Dao sam joj snagu da nosi svoga muža kroz njegove greške i načinio je od njegovog rebra da bi štitila njegovo srce.
Dao sam joj mudrost da zna da dobar muž nikada ne bi povrijedio svoju ženu, ali povremeno testira njenu snagu i odlučnost da stalno bude uz njega.
I napokon, dao sam joj suzu da je isplače.
To je samo njeno na korišćenje kad god joj zatreba.
Vidiš, sine moj, ljepota nije u odjeći koju nosi, u njenom tijelu, ili u načinu na koji se češlja.
Ljepota žene mora se vidjeti u njenim očima, jer to je ulaz u njeno srce – mjesto gdje stanuje ljubav.”

i ovde bi lajt zavrsila svoje izlaganje...bar sam to naucila ne uci coveka koji ne zeli biti naucen...a isto mu je i ovo ne bacaj bisere pred svinje :)

...:):)
 
heh pa svako ima granicu...samo je necija malo pomerena
e sad sumnjam u bukvalnost te recenice da neko moze da radi sta hoce
nego nekako u ljubavi ne bi trebalo imati mesta ponosu...al kad nekog jases pa jases pa i magare il rikne il ode
a ta recenica ona se na mene lozi da mogu da radim sta hocu je donekle razumljiva...ako imas petnaest...ako imas vise od toga onda je blago retardirana i zlobna...jer onda iskoriscavas neciju ljudskost i sposobnost da oprosti

Tacno.Sto je covek iskusniji,spremniji je i da oprosti,ali je ta granica koja deluje da je malo pomerena ipak daleko jaca,ako se predje preko nje.
 
Pitanje za devojke ,dali ste imale nekad nekog decka ,na kojeg ste se toliko lozile da ste mu se bacale pred noga ,bukvalno da je mogao da radi sa vama sta hoce ...?

a realno, nije ovo retka pojava..znam par cura koje su ceo svoj svet svele samo na njega i to je jedino bilo vazno..ybg, tuzno je to...kapiram da osobe koje to rade samo lepo kazu laku noc svom mozgu i kraaaaaj
a mislim da ne postoji nijedna, ama bas nijedna osoba na svetu zbog koje bih se odrekla sebe....ne, ne i ne!
 
moja prva ljubav....svet mi se raspadao kad sam ukapirala da su moji pokusaji uzaludni i sta god ucinila, ne vredi....jer smo izgubili postovanje i poverenje....taj prvi put sam svasta dopustila, dopustila sam svasta i ocu moga deteta, ali tada sam samo znala da moram da idem do kraja.....dok god ima nade, gurala sam i ulagala....posle ta dva puta tolerisem mnogo manje sr.anja, ali opet dam da mi se ljudi koje volim malko penju na glavu.....ali, to sam ja i nema tu pomoci :D
 

Back
Top