POSLEDNJI POZDRAV ZA MARGOTT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hanibal77:
Anonymous:
Otishla je u legendu, najbritkiji jezik krstarice, kojim je sekla kao machem, sve mediokritete, lazne vrednosti...od vecine neshvacena... od malobrojnih prepoznata......

Tragala je celim svojim bicem za tajnom o sebi, zhiveci za istinu u koju ljudi nisu smeli da gledaju.

Zbogom malena velikog srca........ostala je samo tisina u koju si urezala svoje lucidne reci....

IN MEMORIAM: Ivana Dj.(1981-2005)

"Na vuchjoj stazi samo vuk prirodno putuje
i to je razlika izmedju umetnosti i gluposti,
razlika izmedju kozhe i krzna, a ipak su jedno.
Zloduhi je to san."
koji bre najbritkiji jezik?!to je bila jedna nadr kana iskompleksirana osoba.ako je stvarno preminula to ne menja misljenje o njoj.neke joj je laka zemlja al daleko od toga da ce mi nedostajati

Koji si ti debil.
 
snoshaj efendija:
hanibal77:
Anonymous:
Otishla je u legendu, najbritkiji jezik krstarice, kojim je sekla kao machem, sve mediokritete, lazne vrednosti...od vecine neshvacena... od malobrojnih prepoznata......

Tragala je celim svojim bicem za tajnom o sebi, zhiveci za istinu u koju ljudi nisu smeli da gledaju.

Zbogom malena velikog srca........ostala je samo tisina u koju si urezala svoje lucidne reci....

IN MEMORIAM: Ivana Dj.(1981-2005)

"Na vuchjoj stazi samo vuk prirodno putuje
i to je razlika izmedju umetnosti i gluposti,
razlika izmedju kozhe i krzna, a ipak su jedno.
Zloduhi je to san."
koji bre najbritkiji jezik?!to je bila jedna nadr kana iskompleksirana osoba.ako je stvarno preminula to ne menja misljenje o njoj.neke joj je laka zemlja al daleko od toga da ce mi nedostajati

Koji si ti debil.

Meni nedostaje i to bas mnogo. Jeste stvarno preminula i to prirodnom smrcu, cisto napomena da se zna da ne bi bilo nekih neumesnih spekulacija, tako da bi bilo lepo da se svi neumesni komentari kao ovaj gore navedeni izbegnu. Hvala unapred.
 
Anonymous:
snoshaj efendija:
hanibal77:
Anonymous:
Otishla je u legendu, najbritkiji jezik krstarice, kojim je sekla kao machem, sve mediokritete, lazne vrednosti...od vecine neshvacena... od malobrojnih prepoznata......

Tragala je celim svojim bicem za tajnom o sebi, zhiveci za istinu u koju ljudi nisu smeli da gledaju.

Zbogom malena velikog srca........ostala je samo tisina u koju si urezala svoje lucidne reci....

IN MEMORIAM: Ivana Dj.(1981-2005)

"Na vuchjoj stazi samo vuk prirodno putuje
i to je razlika izmedju umetnosti i gluposti,
razlika izmedju kozhe i krzna, a ipak su jedno.
Zloduhi je to san."
koji bre najbritkiji jezik?!to je bila jedna nadr kana iskompleksirana osoba.ako je stvarno preminula to ne menja misljenje o njoj.neke joj je laka zemlja al daleko od toga da ce mi nedostajati

Koji si ti debil.

Meni nedostaje i to bas mnogo. Jeste stvarno preminula i to prirodnom smrcu, cisto napomena da se zna da ne bi bilo nekih neumesnih spekulacija, tako da bi bilo lepo da se svi neumesni komentari kao ovaj gore navedeni izbegnu. Hvala unapred.

jel to ono> o pokojniku swe najlepse????
svako ima vise strana licnosti koje ga cine, mozda nije u redu nesto isticati, druge stwari skrivati????
swe to vodi do toga da se nekoga posle i secamo kakav zapravo i nije bio???
 
avesic:
?:
urodjena bolest


znači nije prirodna smrt ako je bolest

Urodjena i neizleciva bolest vodi do prirodne smrti. Sta tu jos nije jasno? A sto se tice toga kako je se ko seca, ja je se secam na svoj nacin na koji sam je poznavao. Dakle ja sam znao d asa njom razgovaram i da je zato zapamtim u lepom svetlu. A vi sto skrnavite odgmizite pod svoje kamenje i ostavite mrtve na miru.
 
Ova tema je jedno vreme bila nestala,niko nije mogao da je nadje, pa se sad opet pojavila, ne znam odakle.

DA LI MISLITE DA JE MARGOTT DILERDUSE? Ovo je pitanje za starije forumase. Datumi nalezu jedan na drugi. U svakom slucaju ova tema je dosta bitna za istoriju foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top