Borba za muskarca

Moja teorija kaže da to rade nesigurne osobe ili one koje gledaju druge šta rade. Pa kad vidi da je nekoj dobar i to ako je ona ok i dobra riba onda kao vau...

Mislim, imam ja svoje metode kako da vidim jel ok. A dodatno, cenim kad neko može biti sam a frajer je, znači ima ukus, zna šta hoće recimo..

ma kakvi, nemam zivce za to
Ako te privlaci i usrecuje frajer onda ces se itekako boriti za njega jer je to deo primamljivosti, on prestizan, ti prestizna dok si sa njim....

A ako te privlaci mangup, e onda se brzo razgrabe, jer mangupu ne treba puno da probudi zenu u zeni niti da se jasno predstavi.....a krenes da postavljas barikade radi barikada, postavice pitanje da li mozda zelis frajera a ne mangupa....jer to su igrice za frajere....to dizanje cene ide uz frajerstvo , da sebe ucini brendom...
Mangup nema potrebe da to radi, on neposredno komunicira, tj nije mu osnova postojanja radio mileva...

U opstem sivilu gde se ljubav sanja u romanima, a sipa kutlacom , ona koja zeli van tog standardnog mora biti i uocljiva i brza i jasna...
Naravno ne odnosi se na one kojima odgovara i kutlaca i romani i shushke...
Ali zanimljivo i one se tuku oko frajera itekako....Ali frajera, ne mangupa...

Poslednja izmena:

Back