ПОСЛЕДЊА ЕВРОПЉАНКА: Жена плаче на прозору, на улици на стотине миграната!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Лена Рифенштал се у гробу преврће

mediasfera-media-sfera-vodic-kroz-medijsku-industriju-portal-marketing-mediji-mediasfera-469-Getsimanski-vrt-manastir-Leni-je-posle-rata-pronasla-pleme-Zuma-u-Sudanu..jpg
 
Није искључено ни да плаче због дечка њеног који је сигурно у тој групи ..дајте , молим вас познајући менталитет дебелих Немица она сигурно не плаче што види мигранте , него што се њен дечко самоповређује у тој групи
 
i
I posle cudjenje kad osvane ovakva fotka uz tekst , Gde si moj Adolfe....

Nije za inteligentne, ali napalice one najgore u narodu...
MI pravi beogradjani,osecamo se u svakom pogledu ugrozeni,od navalentnih srba iz Hrvatske,Bosne,Kosova,Crne Gore...Mi se sklanjamo od njih,
jer su oni navalentni,drski i ne gledaju prijateljski na nas starosedeoce...sada nam dodjose i ovi imigranti iz Sirije...jbg,sve ode u k...c.
 
e evo od 0:20 pesma koju joj garavi pevaju :lol:

Замисли стрес немаца који не миришу чамуге. Од Парсифала и Бизмарка до стотине хиљада чамуга и турака којима не сме ништа да каже.
 
Замисли стрес немаца који не миришу чамуге. Од Парсифала и Бизмарка до стотине хиљада чамуга и турака којима не сме ништа да каже.
Nemam pojma , pre 3 nedelje bio treću put za 2 godinu i po u Švabiji i to u Berlinu , a pre toga u Hamburgu i uopšte nije tako strašno , ima pun ***** turaka al oni svi rade i niko ne pravi sranja ,ima crnaca pun ***** al su daleko od vecine i mirni su , moš da se uveče šetaš po celom gradu opušteno , u metrou ,S banu , čak se gore ponašaju domaći i poljski,ruski i koji su već ti plavi klošari,narkosi i alkosi . Verujem da onaj ko je rasno osetljiv ima ozbiljan estetski problem što ih uopšte vidi , kao i možda što su im gradovi otrpilike ko na Balkanu ,ko BG ,Solun i NS što se tiče čistoće i estetike , nije više idila sa razgledinca od pre 100 godina da je sve pod konac i moš lizati klupe u parku ,al nikako ne deluje da su Švaburde u nekoj defanzivi i da se plaše , čak sam video mnogo zajebanije naci i anifa ekipe po Krojzbergu i St Pauliju ,a svi beli .
 
Nemam pojma , pre 3 nedelje bio treću put za 2 godinu i po u Švabiji i to u Berlinu , a pre toga u Hamburgu i uopšte nije tako strašno , ima pun ***** turaka al oni svi rade i niko ne pravi sranja ,ima crnaca pun ***** al su daleko od vecine i mirni su , moš da se uveče šetaš po celom gradu opušteno , u metrou ,S banu , čak se gore ponašaju domaći i poljski,ruski i koji su već ti plavi klošari,narkosi i alkosi . Verujem da onaj ko je rasno osetljiv ima ozbiljan estetski problem što ih uopšte vidi , kao i možda što su im gradovi otrpilike ko na Balkanu ,ko BG ,Solun i NS što se tiče čistoće i estetike , nije više idila sa razgledinca od pre 100 godina da je sve pod konac i moš lizati klupe u parku ,al nikako ne deluje da su Švaburde u nekoj defanzivi i da se plaše , čak sam video mnogo zajebanije naci i anifa ekipe po Krojzbergu i St Pauliju ,a svi beli .
Stani hoćeš da kažeš da Nedeljnik Sputnik.Bulja ne priča istinu?
 
Nemam pojma , pre 3 nedelje bio treću put za 2 godinu i po u Švabiji i to u Berlinu , a pre toga u Hamburgu i uopšte nije tako strašno , ima pun ***** turaka al oni svi rade i niko ne pravi sranja ,ima crnaca pun ***** al su daleko od vecine i mirni su , moš da se uveče šetaš po celom gradu opušteno , u metrou ,S banu , čak se gore ponašaju domaći i poljski,ruski i koji su već ti plavi klošari,narkosi i alkosi . Verujem da onaj ko je rasno osetljiv ima ozbiljan estetski problem što ih uopšte vidi , kao i možda što su im gradovi otrpilike ko na Balkanu ,ko BG ,Solun i NS što se tiče čistoće i estetike , nije više idila sa razgledinca od pre 100 godina da je sve pod konac i moš lizati klupe u parku ,al nikako ne deluje da su Švaburde u nekoj defanzivi i da se plaše , čak sam video mnogo zajebanije naci i anifa ekipe po Krojzbergu i St Pauliju ,a svi beli .

Берлин није слика Немачке као што Београд није слика Србије.
 
Берлин није слика Немачке као што Београд није слика Србије.

Da, Berlin je dosta prljav i pun polusveta. Ti Poljaci, Rusi i ostale Švabe alkosi, da se najeziš.

Znaš kako je lepo kod nas u Planinčinama u bajkovitim Braća Grim varošima?
 
Da, Berlin je dosta prljav i pun polusveta.

Znaš kako je lepo kod nas u Planinčinama u bajkovitim Braća Grim varošima?

Не знам да ли се спрдаш али јесте тако, верујем да је готивније у мањим местима која нису атрактивна за африканце и курде. Као кад би рекао Њу јорк и Балтимор, нико не дира црнце и латиносе и они никог не дирају. Није америка само њу јорк.
 
Не знам да ли се спрдаш али јесте тако, верујем да је готивније у мањим местима која нису атрактивна за африканце и курде. Као кад би рекао Њу јорк и Балтимор, нико не дира црнце и латиносе и они никог не дирају. Није америка само њу јорк.
Ne sprdam se, ozbiljno mislim.

Ali ne zbog tih crnjaca i Kurda, oni ne igraju nikakvu rolu u svakodnevnom nemačkom životu, niti silu demografska pretnja niti Nemačka posrće pod teretom Obrezane Kare niti bilo šta drugo iz te kuhinje. To je sve fejk njuz.
 
Ne sprdam se, ozbiljno mislim.

Ali ne zbog tih crnjaca i Kurda, oni ne igraju nikakvu rolu u svakodnevnom nemačkom životu, niti silu demografska pretnja niti Nemačka posrće pod teretom Obrezane Kare niti bilo šta drugo iz te kuhinje. To je sve fejk njuz.

Баш све? Нема никаквих проблема, све асимиловано?
 
Баш све? Нема никаквих проблема, све асимиловано?

Postoje problemi na nekim marginama društva, kao što je uvek bilo problema na marginama društva. Nekad su tu marginu činili Hansevi i Fricevi koji su se boli po pogrešnim četvrtima, danas se bodu Ahmeti i Mustafe, sutra, ko zna?

U Nemačkoj se ništa nije drastično promenilo u odnosu na pre 40 godina osim što je asimilacija DDR-a isisala velike pare i ima mnogo matorih pa su porasli izdaci na penzije i zdravstveno. To je dovelo do povećanja poreza.

I to brine Frica i Hansa, ne to što u žutoj kući na kraju grada živi neki obrezani što se samobičuje.

Naravno, narativ protiv stranaca je jak i koriste ga naci partije da pridobiju glasače- to je naličje Nemačke, i toga ima.

Isti narativ presretnu i zloupotrebe i npr. srpski mediji, da dokažu da je zapad kaput i da treba ići s Putinom ili da je u Kuli bolje nego u Berlinu ili šta god traži nalogodavac članka.
 
Da, Berlin je dosta prljav i pun polusveta. Ti Poljaci, Rusi i ostale Švabe alkosi, da se najeziš.

Znaš kako je lepo kod nas u Planinčinama u bajkovitim Braća Grim varošima?

Mask ih je baš sad nagradio, kaže u Berlinu je super, često je tamo, i zato tamo podiže fabriku Tesla automobila.

Da je znao šta je tamo tušta i tma crnjaca opredelio bi se za Semipalatinsk, ili makar Požarevac.
 
Mi tu gamad u našoj državi šutiramo odmah napolje.Čizma u lice.Vi u Srbiji pazite šta radite.

А понајвише шутирате своје и то оно најквалитетније, осташе само политичари и јавни сектор.
 
Уосталом, коме смета разноликост великих градова, нека иде на село или у неку варошицу. Оне су исте као пре стотину година. Чему потреба да живите у центру града? Правите тамо туце деце, нико вам не брани.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top