"POSLE PROMENE VLASTI ODNOS PREMA EU SE NECE MENJATI !"

Разговарали смо о ономе што Србију чека не само до октобра, него и после октобра ове године кад се очекује, када је скоро извесно да Србија добије статус кандидата, можда чак и да отпочне преговоре са ЕУ око прикључења.

Рођени брат од тетке друга манекена.
 
Делегација ЕУ у посети Српској напредној странци

Изјава, Томислав Николић, 14.02.2011
Томислав Николић: Даме и господо новинари, данас је у посети Српској напредној странци била делегација ЕУ коју је предводио господин Санино, заменик генералног директора Дирекције за проширење ЕУ. Разговарали смо о ономе што Србију чека не само до октобра, него и после октобра ове године кад се очекује, када је скоро извесно да Србија добије статус кандидата, можда чак и да отпочне преговоре са ЕУ око прикључења. Разговарали смо о томе како да све учинимо да уколико дође до избора до тада и да дође до промене власти као што сви то знамо да ће бити да нам се однос према ЕУ и однос ЕУ према Србији не промени, да ми само наставимо да радимо боље, брже, ефикасније, да стандарде за једну нормалну, развијену, уређену државу испунимо што пре, да ЕУ препоручи да инвестирају у Србију, да инвестирају у државу где нема мита, корупције и криминала, у држави која је стабилна, која има свој циљ, која има свој пут.

http://www.srpskanaprednastranka.or...20--srpska-napredna-stranka-konferencija.html

Strasno ... :manikir: .. Sto bi rekli Rusi - podrzavamo ulazak Srbije u EU (:zcepanje:) ..

Elem , i ja podrzavam najskoriji ulazak Srbije u EU i zalazem se da nas sto pre tamo prime :manikir: .... nanu im sporovoznu Briselsku sta vise cekaju ... :rotf::rotf::rotf::rotf: ...
 
Ахахаха...... па о каквој с ту промени ради??? Ово је невероватна изјава... само неко треба да ми објасни ЗБОГ ЧЕГА БИ ОНДА УОПШТЕ УЛАЗИЛИ У ИЗБОРЕ...:dash::dash::dash:стока сељачка.......:dash::dash::dash:
Pa nije fer da samo DOS-ovci i SPS kradu svo ovo vreme , a da Toma i Aca dobijaju neke tajkunske i ambasadorske mrvice , a porasli im apetiti u poslednje vreme , treba to sve nahraniti , pa onda gomila novih clanova zeljnih funkcija i para ,mislim i oni imaju dusu.
 
Делегација ЕУ у посети Српској напредној странци

Изјава, Томислав Николић, 14.02.2011
Томислав Николић: Даме и господо новинари, данас је у посети Српској напредној странци била делегација ЕУ коју је предводио господин Санино, заменик генералног директора Дирекције за проширење ЕУ. Разговарали смо о ономе што Србију чека не само до октобра, него и после октобра ове године кад се очекује, када је скоро извесно да Србија добије статус кандидата, можда чак и да отпочне преговоре са ЕУ око прикључења. Разговарали смо о томе како да све учинимо да уколико дође до избора до тада и да дође до промене власти као што сви то знамо да ће бити да нам се однос према ЕУ и однос ЕУ према Србији не промени, да ми само наставимо да радимо боље, брже, ефикасније, да стандарде за једну нормалну, развијену, уређену државу испунимо што пре, да ЕУ препоручи да инвестирају у Србију, да инвестирају у државу где нема мита, корупције и криминала, у држави која је стабилна, која има свој циљ, која има свој пут.

http://www.srpskanaprednastranka.or...20--srpska-napredna-stranka-konferencija.html

Stvarno kad ce vise ti izbori? :think:

Bilo je sassvim jasno jos kad se pocepao od onog Seselja, i kad su poceli masovno da mu daju termine na svim mogucim televizijama .
 
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita
Ахахаха...... па о каквој с ту промени ради??? Ово је невероватна изјава... само неко треба да ми објасни ЗБОГ ЧЕГА БИ ОНДА УОПШТЕ УЛАЗИЛИ У ИЗБОРЕ...:dash::dash::dash:стока сељачка.......:dash::dash::dash:



Pa nije fer da samo DOS-ovci i SPS kradu svo ovo vreme , a da Toma i Aca dobijaju neke tajkunske i ambasadorske mrvice , a porasli im apetiti u poslednje vreme , treba to sve nahraniti , pa onda gomila novih clanova zeljnih funkcija i para ,mislim i oni imaju dusu.

Тако испада - А ЗНАЈУ ЛИ ЉУДИ КОЛИКО КОШТАЈУ ИЗБОРИ И КОЛИКО ЋЕ РОКНЕ И ИНФЛАЦИЈА И СВЕ ОСТАЛО - САМО ДА БИ СЕ УГУРАЛИ ОВИ КОЈИ НЕ НУДЕ БИЛО КАКВЕ ПРОМЕНЕ НЕГО ОБЕЋАЊА ДА ЋЕ БИТИ ЈОШ БОЉЕ СЛУГЕ СТРАНЦИМА...... па то је да човек пукне од муке......:dash:
 
Pa dobro treba i ovima dati sansu da pokazu sta znaju , mislim cisto zbog onih lakovernih , a i da zuti malo sjasu , mada ne treba to raditi pre zakonskog roka za izbore , ako su cekali 11 godina da popnu na vlast , mogu valjda jos jednu .

Ди бре да чекају, сад им је прилика животна.
А и нема кумашина.
 
Тако испада - А ЗНАЈУ ЛИ ЉУДИ КОЛИКО КОШТАЈУ ИЗБОРИ И КОЛИКО ЋЕ РОКНЕ И ИНФЛАЦИЈА И СВЕ ОСТАЛО - САМО ДА БИ СЕ УГУРАЛИ ОВИ КОЈИ НЕ НУДЕ БИЛО КАКВЕ ПРОМЕНЕ НЕГО ОБЕЋАЊА ДА ЋЕ БИТИ ЈОШ БОЉЕ СЛУГЕ СТРАНЦИМА...... па то је да човек пукне од муке......:dash:

Šta lupaš sad? Izbori su skupi pa nam ne trebaju!?
 
Kazu Krasic i Aleksic da bi trebalo do juna da se vrne , mada oni to svake godine govore ,al se ovima naprednima ocigledno jako zuri da bude izbora sto pre ,tako da je moguce da se stvarno vrne . :think:

Можда га викно на мубилан кумић од пријеко да му се начестита, а?
Или је начуо од пријатеља, нешта?
Углавном горуцка. Па ко вели да се ушлихта у влас док је вријеме, да и он море да подвикне.
И поапси ако треба.
 
Šta lupaš sad? Izbori su skupi pa nam ne trebaju!?

Људи умиру од глади, преко 1,000 000 радно способних становника без запослења - а ми треба да правимо изборе ДА БИ НА ВЛАСТ ЗАСЕЛИ КРЕТЕНИ КОЈИ НЕМАЈУ НИКАКВЕ КАДРОВЕ А ЈЕДИНО ШТО ИМАЈУ ТО ЈЕ ИСКРЕНА ЖЕЉА ДА СЕ ЈОШ БОЉЕ УВУКУ У БУЉУ јЕВРОПИ... па стварно испада да смо полудели. СНС нема никакав Програм ОСИМ НЕМУШТИХ И СМУШЕНИХ ГЛУПОСТИ МАТОРЕ ИЗДРКОТИНЕ ССРЕДЊОШКОЛЦА И *******ОГ... ало......... па да ли си ти нормалан, да једне лопове заменимо другим неидентификованим облицима живота од сламе...........

 
Ови мангупи МОГУ ДА ПУКНУ НА ИЗБОРИМА ЈЕДИНО АКО ПРОТИВНИЦИ ОВАКВИХ ИЗБОРА И КАНДИДАТА ИЗАЂУ У ШТО ВЕЋЕМ БРОЈУ И ПОНИШТЕ ЛИСТИЋЕ И ДА БУДЕ ВИШЕ НЕВАЖЕЋИХ ОД ВАЖЕЋИХ ЛИСТИЋА - У ПРОТИВНОМ ЋЕ СИГУРНО БИТИ ИЗАБРАНИ ЈЕР ТАКАВ ЈЕ ИЗБОРНИ ЗАКОН...
И ти си најзад дошао на моје гледиште.
:zper:

Откад ја апелујем на то.

Изићи, и преко листића написати "Живела краљевина Србија".

Ко жели, то.

А ко мисли нешто друго, нек им слободно преко листића напише, или нарише.

(Шта год, боље је, ефикасније, и знаковитије, него дати глас неком демагогу-лопову, или не изићи на изборе).
 

Back
Top