Quantcast

"POSLE PROMENE VLASTI ODNOS PREMA EU SE NECE MENJATI !"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.728
Људи умиру од глади, преко 1,000 000 радно способних становника без запослења - а ми треба да правимо изборе ДА БИ НА ВЛАСТ ЗАСЕЛИ КРЕТЕНИ КОЈИ НЕМАЈУ НИКАКВЕ КАДРОВЕ А ЈЕДИНО ШТО ИМАЈУ ТО ЈЕ ИСКРЕНА ЖЕЉА ДА СЕ ЈОШ БОЉЕ УВУКУ У БУЉУ јЕВРОПИ... па стварно испада да смо полудели. СНС нема никакав Програм ОСИМ НЕМУШТИХ И СМУШЕНИХ ГЛУПОСТИ МАТОРЕ ИЗДРКОТИНЕ ССРЕДЊОШКОЛЦА
Konačno si u svojoj suanutoj mržnji prema SNS stao otvoreno na stranu režima.

Uvek sam se pitao kako se postaje domaći izdajnik, a sada sam to i video.

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
:lol:

Sad bas procitah da je kamiondzija Dragan Todorovic kupio nov kamion- navodno na lizing- u vrednost 100 000 eura, pa ti vidi ko je to toliko "posten", jos malo pa ce sustici ove iz Afere stoleca iliti Prevare veka:roll:

I uopste mi nije jasno sto se ostrvio na Nikolica, valjda se i on kao i "mladjahni" lideracic mu nada BoTi, pa se boji za mesto a nema potrebe, SNS nece sa DS-om, znas se KO JE BIO i ko ce opet:roll:

Laku noc, Sale, zavrsila sam citanje jedne knjige, moram sutra da je vratim, mrak mi na oci pao, ali ne zalim, vredelo je:)

:bye:

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
dobra izjava, treba ohrabriti razocarane glasace rezima da predju na drugu stranu.
treba maksimalno iskoristiti tu eu demagogiju, a ionako svi normalni znaju da Srbija tamo nikad nece uci
Nije Srbija ni dosad usla u EU; nije poenta samo u samom cinu ulaska, vec u vodjenju tzv. proevropske politike, navodnog stremljenja ka EU, zbog koga se EU cine raznorazni jednosmerni trgovinski ustupci, dozvoljava uplitanje u nase zakonodavstvo itd.

A Toma sigurno jase u tom smeru i sigurno dovrsava posto - zasto privatizaciju.

Tako da, hebem li ga sto ste pre pojave SNS-a podrzavali SRS, ako vam se svidja takva politika i sto se i vi niste lepo ugradili u DS, G17+ i sl. :dontunderstand:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.