Posle instalacije Windowsa XP nemam internet

Upravo sam uradio. Skinuo sam "SlimDrivers" na Softonicu. Prebacio Setup ikonicu na flesku I Prebacio na komp ( jer sama aplikacija nije mogla da ide Run na kompu jer izbaci "eror").

Elem, prebacim ja ikonicu I krenem na "Start Scan". I zamisli sta mi kaze? Da imam sve instalirane I stabilne drajvere. Otkud sad to kad mi na Device Manageru zutim upitnikom je oznacen Ethernet controls I Multimedia audio?
 
Poslednja izmena:
Upravo sam uradio. Skinuo sam "SlimDrivers" na Softonicu. Prebacio Setup ikonicu na flesku I Prebacio na komp ( jer sama aplikacija nije mogla da ide Run na kompu jer izbaci "eror").

Elem, prebacim ja ikonicu I krenem na "Start Scan". I zamisli sta mi kaze? Da imam sve instalirane I stabilne drajvere. Otkud sad to kad mi na Device Manageru zutim upitnikom je oznacen Ethernet controls I Multimedia audio?

Moze se desiti da si vise puta probao instalisati drajvere,a nisi pri tom deinstalisao,pre pokusaja drugih.Udji tu u device manager i gde god ti je zuti znak idi desni klik na to i na komandu uninstal.Ostace ti ti zuti znaci,zatim idi u kontrol panel i u komandu remove programs i pogledaj da li ima nesto od drajvera,pa deinstaliraj.kad to proveris i izbrises,probaj ponovo sken sa tim programom.
 
neznam kakav ti imaš problem? zar je toliko teško otvoriti stranicu kompa -tri šrafića odvrnuti i skinuti stranicu i zatim pogledati i pročitati šta piše na matičnoj ploči obično su najkrupnije oznake piše model matične ploče
http://pc-level.com/2010/01/how-to-find-the-model-of-your-motherboard/
motherboard-model.JPG


- - - - - - - - - -

motherboard-model-2.JPG


- - - - - - - - - -

motherboard-model-3.jpg


- - - - - - - - - -

543px-Identify-the-Motherboard-Step-6.jpg


- - - - - - - - - -

PCIe%20Layout.jpg
 

Back
Top