Posle Bosnjaka i Madjari traze etnicki region - Srbi iz Raske hoce referendum!

Ko ce u ovoj borbi pobediti?

  • Tadic, Bosnjaci i Madjari

  • Srpski Narod Nove Varosi Prijepolja i Priboja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa ovi konkretni regioni su napravljeni da uzmemo pare iz EU fondova, i naravno, po starom srpskom obicaju spiskamo na besmislene stvari.


Који то МИ ?

Ово више није комунизан ни социјализам. Овде је изабран човек на изборима који има своје име и презиме и он одговара пред бирачима !

Ти по устаљеном титоистичком принципу све то генерализујеш и 20 година после још увек живиш у систему колективне одговорности. Да ли си до сада успео да видиш да тога више нема.

Што се мене тиче, на конкретно том примеру који си ти навео, где пара из ЕУ требају да напуне неке наше ФОНД-ове читај СИЗ-ове, одговоран си ти, јер си сигурно бирао тога који зна да "списка паре на бесмислен начин" из разлога што си очекивао свој заслужени део када си заокружио лопурду. Значи крив си ништа мање од њега и по свим овим законима који се доносе у задње време а да не би они остали само мртво слово на папру ти и сви које си ти бирао да нас лоповишу треба да се нађете иза браве.
 
Како је кренуло, доћи ће време када ћемо ми Срби морати да тражимо аутономију, пошто нас многи стављају у подређен положај...

Знаш да ми је пало на памет...ако овако наставе..почеће Срби да траже национална и људска права у Стразбуру....
z:hm:
 
Већ више пута сам помињао ОДЛУКУ НАШИХ ДУШМАНА ДА ЋЕ У БИВШОЈ СФРЈ НАПРАВИТИ ОНОЛИКО ДРЖАВА И ДРЖАВИЦА (у овом случају региона) КОЛИКО ГОД ЈЕ ПОТРЕБНО И ТО ТАКО ДА СРБИ У СВАКОЈ ОД ЊИХ БУДУ МАЊИНА КОЈИМА ЋЕ ВЛАДАТИ КУРТЕ И МУРТЕ

Више је него јасно да би Срби у том талибанском "санђаку" БИЛИ МАЊИНА... трагедија је у томе што олош на власти СПРОВОДИ УНИШТЕЊЕ ПОСТОЈАЊА СРБА У ДЕЛО, што се олош на власти понаша као СРЕДЊЕВЕКОВНИ ДЕСПОТИ који су повељама додељивали освојене територије... о л о ш.........
 
Који то МИ ?

Ово више није комунизан ни социјализам. Овде је изабран човек на изборима који има своје име и презиме и он одговара пред бирачима !

Ти по устаљеном титоистичком принципу све то генерализујеш и 20 година после још увек живиш у систему колективне одговорности. Да ли си до сада успео да видиш да тога више нема.

Што се мене тиче, на конкретно том примеру који си ти навео, где пара из ЕУ требају да напуне неке наше ФОНД-ове читај СИЗ-ове, одговоран си ти, јер си сигурно бирао тога који зна да "списка паре на бесмислен начин" из разлога што си очекивао свој заслужени део када си заокружио лопурду. Значи крив си ништа мање од њега и по свим овим законима који се доносе у задње време а да не би они остали само мртво слово на папру ти и сви које си ти бирао да нас лоповишу треба да се нађете иза браве.

z:hm: Odakle ti znas koga sam birao?

Uostalom, jeste da ovo sada nije komunizam, ali ociglednio i dalje vlada odusevljenje komunistickom ekonomijom kod svih, pa i kod iskrenih nacionalista, koji pljuju po 'komunistickoj deci koja danas rade u raznim NVO'. Ti nacionalisti su jos vece ekonomske komunjare od ovih sada, tako da, kada bi oni dosli na vlast, pare bi se trosile na jos besmisleniji nacin...Tako da je ono 'Mi' apsolutno ispravno upotrebljeno. Osim nekih retkih pojedinaca, vecina ljudi u ovoj drzavi i dalje smatra da je komunisticka ekonomija pravedna ekonomija.

A ti bas volis da stavljas iza brave one koji glasaju za 'zute'?
 
z:hm: Odakle ti znas koga sam birao?

Uostalom, jeste da ovo sada nije komunizam, ali ociglednio i dalje vlada odusevljenje komunistickom ekonomijom kod svih, pa i kod iskrenih nacionalista, koji pljuju po 'komunistickoj deci koja danas rade u raznim NVO'. Ti nacionalisti su jos vece ekonomske komunjare od ovih sada, tako da, kada bi oni dosli na vlast, pare bi se trosile na jos besmisleniji nacin...Tako da je ono 'Mi' apsolutno ispravno upotrebljeno. Osim nekih retkih pojedinaca, vecina ljudi u ovoj drzavi i dalje smatra da je komunisticka ekonomija pravedna ekonomija.

A ti bas volis da stavljas iza brave one koji glasaju za 'zute'?

Јел ти можеш више да лупаш?
Мислим да си досегао врхунац...баш ћу да пратим твоје лупетање па да видим...
z:hm:
 
Јел ти можеш више да лупаш?
Мислим да си досегао врхунац...баш ћу да пратим твоје лупетање па да видим...
z:hm:
Хм, Марти зна да су рецимо економски програми пре свега ДСС, па у већој мери и СНС ближи десничарским.
 
Хм, Марти зна да су рецимо економски програми пре свега ДСС, па у већој мери и СНС ближи десничарским.

Mislis zalazu se za smanjenje poreza, rasprodaju drzavne imovine, smanjenja broja zaposlenih u javnim preduzecima, likvidaciju propalih preduzeca, smanjenja subvencije za privredu?
 
Mislis zalazu se za smanjenje poreza, rasprodaju drzavne imovine, smanjenja broja zaposlenih u javnim preduzecima, likvidaciju propalih preduzeca, smanjenja subvencije za privredu?

Човече...какво смањење...

Као..1
Са самњењем пореза и администрације ниси ништа добио на дужи период већ само до следећих избора...јер администрација треба..

Као...2
Треба обновити ТЕШКУ ИНДУСТРИЈУ ( и Вајту :) ) јер само ЈАКОМ ИНДУСТРИЈОМ може да се деси економски опоравак..

Па човече наше фабрике су толико неапдејтоване да могу само чипс да производе...
Када се врши аутоматизација погона...нема шта да се аутоматизује..

АЛОХА...

Само индустрија..било која...
По могућности ВОЈНА!
 
z:hm: Odakle ti znas koga sam birao?

Uostalom, jeste da ovo sada nije komunizam, ali ociglednio i dalje vlada odusevljenje komunistickom ekonomijom kod svih, pa i kod iskrenih nacionalista, koji pljuju po 'komunistickoj deci koja danas rade u raznim NVO'. Ti nacionalisti su jos vece ekonomske komunjare od ovih sada, tako da, kada bi oni dosli na vlast, pare bi se trosile na jos besmisleniji nacin...Tako da je ono 'Mi' apsolutno ispravno upotrebljeno. Osim nekih retkih pojedinaca, vecina ljudi u ovoj drzavi i dalje smatra da je komunisticka ekonomija pravedna ekonomija.

A ti bas volis da stavljas iza brave one koji glasaju za 'zute'?

А ти се разумеш у економију као и ови на власти којима је парола: ЛЕВА РУКА - ДЕСНИ ЏЕП...

Какве благе везе има ово што нам се догађа са ЕКОНОМИЈОМ ???

Иначе, бар си могао основну дефиницију да научиш:

Економија као наука бави се разоткривањем, анализом и продубљивањем сазнања о економским законитостима и појавама у друштвеној производњи са становишта анализе односа производње (класична економска теорија), односно рационалности употребе ограничених ресурса и неограничених људских потреба. Анализа се врши на макро и микро нивоу.

* Макроекономија потиче од грчких речи MAKΡΥΣ/macrys (велики) и ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (правила у раду газдинства), што значи да проучава економске агрегатне величине. Другим речима, бави се проучавањем проблема друштвене привреде, као целине, где се варијабле своде на мали број глобалних величина, тј. комплексних агрегатних величина.

* Микроекономија
потиче од грчких речи ΜΙΚΡΟΣ/micros (мали) и ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (правила у раду газдинства), што би у преводу значило изучавање појединачних економских појава, величина и односа везаних за појединце и предузећа.
 
Poslednja izmena:
А кога треба означити кривцем ако не председника државе и председника водеће владајуће странке која креира политику.Додуше не самостално, али је спроводи.
Pa premijera.............sto ce opet na kraju i da urade kao sa Kostunicom,
sve sto je u nadleznosti premijera obavlja vlastodrzac predsednik Tadic,
a kad se racun bude placao,placace ga premijer
 
Mislis zalazu se za smanjenje poreza, rasprodaju drzavne imovine, smanjenja broja zaposlenih u javnim preduzecima, likvidaciju propalih preduzeca, smanjenja subvencije za privredu?
Све од овога не пропагира нико у Србији. Да ти копирам један мој текст.

Хехе, ја размишљах о покрету а не о странци, не дођох до финансијске рачунице већ само започех дефинисање основних начела. Мада наредних пар година нећу ни имати времена јер сада вероватно имам највеће обавезе у животу, нити бих био на челу свега тога, просто немам ту харизму, и не само то.
Anyway, Србима треба покрет са следећим смерницама.
-либерални капитализам, тржишна економија, инсистирање на привредном расту, уз државно финансирање неких области као што су- образовање, здравство, а наравно држава треба да финансира још неке ствари као што су пензије, социјално осигурање, инфраструктура.
- Православне вредности
-српски национализам
- заштита права припадника других верских и етничких заједница
-промовисање правих културних вредности
-деполитизовано судство, ефикасна јавна управа, некорумпирани државни органи
- демократски систем, слобода говора, деловања, слобода медија
- пријатељство са Руском Федерацијом, нормални односи са ЕУ и САД.
очување РС, очување КиМ у Србији, бољи односи са ЦГ ( ако то народ ЦГ буде желео, обнова заједничке државе, зашто да не ), давање аутономије РСК. Толико можемо учинити у овом веку, а идеолошки циљ треба да буде уједињење српских земаља једног дана мирним путем
-инистирање на ненасиљу, мирољубљивим средствима, демилитаризацији региона.
-борба против Демократске странке и свих оних који јој помажу.
Сложио бих се са ----, да на челу неких нових покрета треба да буде српска хришћанска елита, јер само интелектуална елита може водити остатак народа напред.
 
Anketa do bola glupo koncipirana ... nije Tadić na strani muslimana i Mađara protiv Srba nego se sprovodi najobičnija regionalizacija i traži se najpovoljniji način da se regioni zaokruže da budu homogeni unutar sebe i heterogeni među sobom. To što neko na sam pomen muslimana vidi neke islamske džamahirije, na sam pomen Hrvata vidi Ustaše, na sam pomen Jevreja vidi masone i sl. i što bi najviše voleo da živi u etnički čistoj Srbiji je problem manjka tolerancije i kućnog vaspitanja i nema veze sa onim što je zapravo posao predsednika republike.
A ako baš postoji potreba da se ovo gleda kao borba - Tadić uvek pobeđuje :D
Хаха, Војводина која чини чак 30 % Србије, треба да буде један регион. Па где је ту економска рационалност, што их не поделисте на Срем, Банат и Бачку.
Као друго, оне године када је Тадић посетио само Сребреницу али не и Братунац показао је да има мањак толеранције према српском народу.
Откад се то региони у ЕУ, који треба да конкуришу за фондове формирају по етничким основама, леба ти ?
 
z:hm: Odakle ti znas koga sam birao?

Uostalom, jeste da ovo sada nije komunizam, ali ociglednio i dalje vlada odusevljenje komunistickom ekonomijom kod svih, pa i kod iskrenih nacionalista, koji pljuju po 'komunistickoj deci koja danas rade u raznim NVO'. Ti nacionalisti su jos vece ekonomske komunjare od ovih sada, tako da, kada bi oni dosli na vlast, pare bi se trosile na jos besmisleniji nacin...Tako da je ono 'Mi' apsolutno ispravno upotrebljeno. Osim nekih retkih pojedinaca, vecina ljudi u ovoj drzavi i dalje smatra da je komunisticka ekonomija pravedna ekonomija.

A ti bas volis da stavljas iza brave one koji glasaju za 'zute'?

Морам да признам да би их са задовољством потрпао у буваре па чак и оне који су гласали за њих јер су им баш они дозволили да пљачкају, краду, отимају и убијају.

То што их тако здушно браниш значи само једно од ово двоје :
1. Или си сада неки ДС-Г17 функционер на власти,
2. Или си директни извршилац наредби ових из тачке 1.

Овај садашњи систем колективне одговорности, баш је тако и осмишљен да се уопште не зна ко је за шта одговоран, јер је узураторима власти сасвим познато да врло лако у овом хаосу који су изазвали бесмисленим потезима, незнањем, клептоманошћу могу да буду проглашени кривим и да се опросте од свих покрадених милијарди. Овако им је најлакше да сакрију трагове.
Е па зато има просто и једноставно решење за њих. Пошто су сви крали неки мање неки више онда сви у затвор па нек се међу собом договоре ко ће на 20 ко на 30 а ко на доживотну робију, мада мислим да је за такве најпаметније решење да их поједе мрак а још боље "нестали у акцији" кад већ обожавају америчку лоповску демократију.

Она твоја генерализација са термином МИ требало би да се оствари, па да тек онда кажемо ко би и колико крао. Ова садашња администрација даје негативан пример како може да се краде и чува власт.
Власт мора да буде смењива у месец дана а не НИКАДА као што ови хоће то да изведу крађама на изборима, заплашивањем, довођењем свакојаких стетских монструма а ла солана да нас плаше а у међувремену од државе су направили корпу за отпатке у којој становништво нема шта ни да једе.

Између осталих који су криви што смо у овом ср*ању си и ти.
А како то знам ?
Зашто их браниш ако ниси са њима ?

За одушевљење комунистичким начином привређивања опет су ови твоји криви, јер су сасвим обесмислисли прави и тржишни начин привређивања. А то су извели најпре лоповским приватизацијама а затим када су требали да дају кредите за приврдну производњу и пољопривреду способним они су дали подобним и својим провереним револуционарима.
И са тим су ставили тачку на све даље потезе.
Зато за њих има само два места на земаљској кугли :
1. Или бувара
2. Или парцела од 1х2
 
Poslednja izmena:
А ти се разумеш у економију као и ови на власти којима је парола: ЛЕВА РУКА - ДЕСНИ ЏЕП...

Какве благе везе има ово што нам се догађа са ЕКОНОМИЈОМ ???

Иначе, бар си могао основну дефиницију да научиш:

Економија као наука бави се разоткривањем, анализом и продубљивањем сазнања о економским законитостима и појавама у друштвеној производњи са становишта анализе односа производње (класична економска теорија), односно рационалности употребе ограничених ресурса и неограничених људских потреба. Анализа се врши на макро и микро нивоу.

* Макроекономија потиче од грчких речи MAKΡΥΣ/macrys (велики) и ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (правила у раду газдинства), што значи да проучава економске агрегатне величине. Другим речима, бави се проучавањем проблема друштвене привреде, као целине, где се варијабле своде на мали број глобалних величина, тј. комплексних агрегатних величина.

* Микроекономија потиче од грчких речи ΜΙΚΡΟΣ/micros (мали) и ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (правила у раду газдинства), што би у преводу значило изучавање појединачних економских појава, величина и односа везаних за појединце и предузећа.

Poenta ove teme je da ovi statisticki regioni imaju veze sa ekonomijom, i samo sa ekonomijom, a dezurni trtljaci shih nacionalnosti uvode u nju nacionalnu pricu. To jos jednom pokazuje glupavost onih koji to rade, i to pokazuje zasto je ovo ovde Balkan.

A te definicije prosledi nekome ko sprema ispit oz 'Politicke ekonomije'.
 
Poenta ove teme je da ovi statisticki regioni imaju veze sa ekonomijom, i samo sa ekonomijom, a dezurni trtljaci shih nacionalnosti uvode u nju nacionalnu pricu. To jos jednom pokazuje glupavost onih koji to rade, i to pokazuje zasto je ovo ovde Balkan.

A te definicije prosledi nekome ko sprema ispit oz 'Politicke ekonomije'.
Тако је, али управо Демократска странка подстиче давање региона по неекономским критеријумима. Прво је тако урадила са Северном Србијом, сада ће попустити пред Расимом Љајићем, који је слао последњи селам злочинцу Алији Изетбеговићу, сутра ће попустити пред Ризом Халимијем ??!!
Докле бре више овако ?
 
Човече...какво смањење...

Као..1
Са самњењем пореза и администрације ниси ништа добио на дужи период већ само до следећих избора...јер администрација треба..

Као...2
Треба обновити ТЕШКУ ИНДУСТРИЈУ ( и Вајту :) ) јер само ЈАКОМ ИНДУСТРИЈОМ може да се деси економски опоравак..

Па човече наше фабрике су толико неапдејтоване да могу само чипс да производе...
Када се врши аутоматизација погона...нема шта да се аутоматизује..

АЛОХА...

Само индустрија..било која...
По могућности ВОЈНА!

Samo sam izneo teze koje bi trebao da zastupa neko ko je desnicarski ekonomista.

Inace, Porezi u Srbiji ne idu vecinom za placanje administracije, a sto se tice industrije, svako ce se sloziti da je Srbiji neophodno da poveca industrijsku proizvodnju, i da je ona danas jako jadna.
 
Човече...какво смањење...

Као..1
Са самњењем пореза и администрације ниси ништа добио на дужи период већ само до следећих избора...јер администрација треба..

Као...2
Треба обновити ТЕШКУ ИНДУСТРИЈУ ( и Вајту :) ) јер само ЈАКОМ ИНДУСТРИЈОМ може да се деси економски опоравак..

Па човече наше фабрике су толико неапдејтоване да могу само чипс да производе...
Када се врши аутоматизација погона...нема шта да се аутоматизује..

АЛОХА...

Само индустрија..било која...
По могућности ВОЈНА!


Ех Марти, сасвим се слажем да нам је војна индустрија заиста више него потребна.
Одлично се сећам када је само наменска индустрија 1982.г. извезла 22 милијарде долара а то је цифра коју сав наш данашњи извоз не може да наравња за 5-6 година.

Мораш да знаш да су овим нашим квислинзима дате квоте од американаца за извоз војне опреме нешто око 150 милиона долара.
Мислим да се сећаш када је пре 5-6 година један наш способнији директор из једног погона наменске индустрије уговорио извоз од 279 милиона долара да би сви политичари скочили на њега како је смео то да уради и смењен је експресно са свог места а скоро сви новински листови су направили праву хајку на њега као да је ратни злочинац.
 
Морам да признам да би их са задовољством потрпао у буваре па чак и оне који су гласали за њих јер су им баш они дозволили да пљачкају, краду, отимају и убијају.

То што их тако здушно браниш значи само једно од ово двоје :
1. Или си сада неки ДС-Г17 функционер на власти,
2. Или си директни извршилац наредби ових из тачке 1.

Овај садашњи систем колективне одговорности, баш је тако и осмишљен да се уопште не зна ко је за шта одговоран, јер је узураторима власти сасвим познато да врло лако у овом хаосу који су изазвали бесмисленим потезима, незнањем, клептоманошћу могу да буду проглашени кривим и да се опросте од свих покрадених милијарди. Овако им је најлакше да сакрију трагове.
Е па зато има просто и једноставно решење за њих. Пошто су сви крали неки мање неки више онда сви у затвор па нек се међу собом договоре ко ће на 20 ко на 30 а ко на доживотну робију, мада мислим да је за такве најпаметније решење да их поједе мрак а још боље "нестали у акцији" кад већ обожавају америчку лоповску демократију.

Она твоја генерализација са термином МИ требало би да се оствари, па да тек онда кажемо ко би и колико крао. Ова садашња администрација даје негативан пример како може да се краде и чува власт.
Власт мора да буде смењива у месец дана а не НИКАДА као што ови хоће то да изведу крађама на изборима, заплашивањем, довођењем свакојаких стетских монструма а ла солана да нас плаше а у међувремену од државе су направили корпу за отпатке у којој становништво нема шта ни да једе.

Између осталих који су криви што смо у овом ср*ању си и ти.
А како то знам ?
Зашто их браниш ако ниси са њима ?

За одушевљење комунистичким начином привређивања опет су ови твоји криви, јер су сасвим обесмислисли прави и тржишни начин привређивања. А то су извели најпре лоповским приватизацијама а затим када су требали да дају кредите за приврдну производњу и пољопривреду способним они су дали подобним и својим провереним револуционарима.
И са тим су ставили тачку на све даље потезе.
Зато за њих има само два места на земаљској кугли :
1. Или бувара
2. Или парцела од 1х2


Sada odgovaras kao da sam termin MI upotrebiu u smislu 'svi mi krademo', a ne 'svi na ekonomiju u Srbiji gledaju levicarski'.
Inace, sto se tice toga da li ja podrzavam nekoga, rekao sam ti- cak i da podrzavam ove, podrzavao bi ih zato sto znam da je njihova alternativa lopovska banda koja je gora od njih, i levicarski ekonomisti koji se jos vise od ovih kunu o socijalisticke ekonomske ideale. A to znam zato sto sam video kako ta alternativa radi u praksi na lokalu, i zato sto svojim usima cujem sta ce oni da rade kada budu vlast.

I naravno da cu od dva zla podrzati manje, kada vec moram da biram izmedju dve opcije. Kada imam vise opcija, uvek glasam za liberalnu, a to sto su oni tebi najvece zlo- pa to je vec tvoja stvar, svako ima svoje zablude.

Pa kada bih glasao za najvece ekonomske populiste u Srbiji- ne bih cenio sebe.
 
Тако је, али управо Демократска странка подстиче давање региона по неекономским критеријумима. Прво је тако урадила са Северном Србијом, сада ће попустити пред Расимом Љајићем, који је слао последњи селам злочинцу Алији Изетбеговићу, сутра ће попустити пред Ризом Халимијем ??!!
Докле бре више овако ?

Znas, eto da ne ubacujes u ovaj post neke stvari koje su cisto nacionalne, jer je u pitanju cista ekonomija, slozio bih se sa tobom da su regioni debilno podeljeni, i da nemaju veze sa ekonomskim kriterijumima, cilj je bio samo da se ispune uslovi koji su propisani da bi dobili pare iz EU fondova.
 
Sada odgovaras kao da sam termin MI upotrebiu u smislu 'svi mi krademo', a ne 'svi na ekonomiju u Srbiji gledaju levicarski'.
Inace, sto se tice toga da li ja podrzavam nekoga, rekao sam ti- cak i da podrzavam ove, podrzavao bi ih zato sto znam da je njihova alternativa lopovska banda koja je gora od njih, i levicarski ekonomisti koji se jos vise od ovih kunu o socijalisticke ekonomske ideale. A to znam zato sto sam video kako ta alternativa radi u praksi na lokalu, i zato sto svojim usima cujem sta ce oni da rade kada budu vlast.

I naravno da cu od dva zla podrzati manje, kada vec moram da biram izmedju dve opcije. Kada imam vise opcija, uvek glasam za liberalnu, a to sto su oni tebi najvece zlo- pa to je vec tvoja stvar, svako ima svoje zablude.

Pa kada bih glasao za najvece ekonomske populiste u Srbiji- ne bih cenio sebe.


Ти још не схваташ да је једино решење код нас само смењива власт а не мање или веће зло !

Најјефтиније решење за Србију су избори, ако треба и на сваких 6 месеци, из простог разлога што је много мања штета да се плате избори него крађе које може да изврши изабрана власта. То што ти скакавци могу да покраду у дану могу да се плате 4-5 избора.
 
Ти још не схваташ да је једино решење код нас само смењива власт а не мање или веће зло !

Најјефтиније решење за Србију су избори, ако треба и на сваких 6 месеци, из простог разлога што је много мања штета да се плате избори него крађе које може да изврши изабрана власта. То што ти скакавци могу да покраду у дану могу да се плате 4-5 избора.


Pa za sada, dve najvece politicke stranke koje bi izasle na te izbore su manje i vece zlo.

Ako su izbori na svaka 6 meseca, onda ce uvek biti ekonomskog populizma. Nije problem u direktnoj ceni izbora, vec u onome sto te izbore indirektno prati- povecana drzavna potrosnja. Zamisli da se na svakih 6 meseci povecavaju penzije za 10 % i slicno. Pa drzava bi potpuno bankrotirala u roku od par godina. Izbori da, ali kada se zavrsi jedan ciklus od 4 godine. Prevremeni izbori treba da budu samo kada za to postoje dobri razlozi. Znam da ti mislis da dobri razlozi postoje, ali ne misle svi kao ti.
 

Back
Top