Poslanici u novim klupama

Uostalom, ko normalan moze da glasa za one koji svki dan bez ikakvog razloga na ovu krizu, opstruiraju rad parlamenta, bez ikakvog pardona?

Каква криза ????
Па где ти живиш ???
Ево данас нам дали 168 милкица ЕУРА,
Пре неки дан 3 милијарде ...
Застава - Фиат купују Крајзлер ...
Мишко купује Меркатор ...
Сваки дан испред Владе хиљаде људи долазе да се поклоне мудрој политици ...

А ти шириш гнусне дезинформације о наводној кризи са циљем узнемиравања грађанства ....

Срам те било ...
 
SRS je propali projekat ustashe Seselja, zao mi samo zabludelih Srba koji su se uhvatili u kolo sa tim Hrvatom..:sad2:
у ствари, није толико битно је ли он Хрват, него да је радио против српских интереса - по задатку својих амерских газда. То већ једном неки људи овде треба да схвате.
 
у ствари, није толико битно је ли он Хрват, него да је радио против српских интереса - по задатку својих амерских газда. То већ једном неки људи овде треба да схвате.

Шлимунка, како те бре није срамота да тако лажеш?
 
Лимунка, па где си ти да разведриш ову тужну тему ...

"serbiano" побеже,
ти би да га замениш:zurka:

Milunka je za sve vas ovde diletante majstorica u svojim izlaganjima.
Serbiano nije pobegao, nego, zapravo, nekad se i odvoji od kompjutera, a i ne mora da replicira na svaku bljuvotinu forumasha nauchenih iz pisanija Natashe Jovanovic - kondukterke iz Kragujevca, koju su odavde najurili (koliko je dobra).

Elem, ponavljam, Tomislav Nikolic - sada toliko omrazen od istih ljudi kojima je taj chovek nashao posao poslanika u parlamentu Srbije ( a ne bi bili sposobni da vode ni seljachku zadrugu) - i jopet da ponovim da on nije bio istican u prvi plan svih kampanja radikala , ta stranka bi ostala na nivou kada je Sheki otishao u Hag. Tj bili bi glavni luzeri..(ko ce normalan da glasa za Sheshelja?!?!)

On (Toma) je OMASOVIO stranku SRS, prikupio glasache (razocharanih tranzicijom ili ti tzv gubitnika tranzicije) plus ono malo vernih Seselju, i na taj nachin stvorio jaku SRS koja je bila blizu 40 odsto birackog tela.

Sada kada se 'ocepio' SRSovci u Skupshtini mesto da mu budu zahvalni na tome shto ih je ovaj (iz svojih vukojebina) doveo u ni manje ni vishe nego u Skupshtinu Srbije i BeJograd grad, oni mu zahvaljuju tako shto mu proklinju decu i unuke i praunuke. (shta ce seljoberi, po selima se samo proklinje, ne znaju oni drugachije!)

I tu je najveca propast SRSa:lol:
 
Poslednja izmena:
Serbiano nije pobegao, nego, zapravo, nekad se i odvoji od kompjutera, a i ne mora da replicira na svaku bljuvotinu forumasha nauchenih iz pisanija Natashe Jovanovic - kondukterke iz Kragujevca, koju su odavde najurili (koliko je dobra).

Одакле су је то најурили и ко то? Наташа је одборник у Крагујевцу и никакав проблем са суграђанима нема нити је имала. У Београду је само због тога што ради као народни посланик и није нормално очекивати да путује сваки дан. СРС је у Крагујевцу на последњим изборима одлично прошла пре свега захваљујући њеном ангажману на локалном нивоу (како у Крагујевцу тако и у остатку Шумадије) јер се њен суграђанин Николић више бавио кампањом на нивоу целе Србије а проф. Поскурица, који је требао да јој припомогне, је нажалост радно неспособан.
Не сумњам да ћемо и на следећим изборима у Крагујевцу солидно проћи будући да су Верко и екипа уништили све што се уништило моћи а у Наташин интегритет тамо нико нема разлога да сумња ;)

П.С. Не знам одакле ти идеја да је била кондуктерка али није ;)
 
Не сумњам да ћемо и на следећим изборима у Крагујевцу солидно проћи будући да су Верко и екипа уништили све што се уништило моћи а у Наташин интегритет тамо нико нема разлога да сумња ;)

П.С. Не знам одакле ти идеја да је била кондуктерка али није ;)

Ako ce da mi kondukterka sredjuje grad onda dzebiga:confused:
Jeste cepala karte u tur. agenciji - znachi kondukterka.:roll:

I kad pomenu njen integritet -sluzi samo za sprdnju, ako nisi znala, ja ti kazem iz prve ruke. Shto je nisu stavili za kandidata za gradonachelnika KGa nego su Poskuricu (koga sada kritikujesh jer je chovek preshao u SNS, da nije - bio bi najbolji) -zato jer ne bi dobila ni 3 posto glasova! A Verko -koji je preporodio grad kakav je bio, mogu samo da napadaju (ko shto ga i napadaju ovih dana) ali on dobija u svakom sluchaju apsolutnu vlast - ko Milo u CG, dzebiga ali tako je!

PS. Bolje na vreme promeni stranku (otidji u SNS) - dok josh nije kasno. Moja neobavezujuca preporuka
 
Poslednja izmena:
Ako ce da mi kondukterka sredjuje grad onda dzebiga:confused:
Jeste cepala karte u tur. agenciji - znachi kondukterka.:roll:

I kad pomenu njen integritet -sluzi samo za sprdnju, ako nisi znala, ja ti kazem iz prve ruke. Shto je nisu stavili za kandidata za gradonachelnika KGa nego su Poskuricu (koga sada kritikujesh jer je chovek preshao u SNS, da nije - bio bi najbolji) -zato jer ne bi dobila ni 3 posto glasova! A Verko -koji je preporodio grad kakav je bio, mogu samo da napadaju (ko shto ga i napadaju ovih dana) ali on dobija u svakom sluchaju apsolutnu vlast - ko Milo u CG, dzebiga ali tako je!

PS. Bolje na vreme promeni stranku (otidji u SNS) - dok josh nije kasno. Moja neobavezujuca preporuka

Зашто би њен интегритет служио за спрдњу? Шта је она могла лоше да уради у Крагујевцу па да се неко жали и зеза? А биће кандидована сигурно па ћемо видети да ли ће бити 3% или нека друга цифра и како ће проћи апсолутиста Верко :lol:.
О Поскурици пре нисам имала ни лепо ни ружно мишљење - нисам уопште имала став а сада имам негативан. Није формиран због преласка у СНС (мада и то говори о човеку) већ због неангажовања приликом кампање у Крагујевцу. Исто важи и за Гробара.
А кондуктер је онај који проверава да ли путници у возу или аутобусу имају карте а не онај ко ради у туристичкој агенцији. Твојом логиком је и онај који цепа карте у биоскопу кондуктер :roll:
 
Зашто би њен интегритет служио за спрдњу? Шта је она могла лоше да уради у Крагујевцу па да се неко жали и зеза?
А кондуктер је онај који проверава да ли путници у возу или аутобусу имају карте а не онај ко ради у туристичкој агенцији. Твојом логиком је и онај који цепа карте у биоскопу кондуктер :roll:

pa shta je loshe uradila ?!
- poliva poslanike po skupshtini vodom, :evil:
- skache, djipa, skvichi na mestima gde je to neprimereno:roll:
- proklinje, baca kletve, uroke, (takodje tamo gde ne treba) :eek:

bash fina, pristojna jedna devojka - kakvu bi svaki mushkarac za nevestu pozeleo, a gradjanin za gradonachelnicu!:neutral:
 
pa shta je loshe uradila ?!
- poliva poslanike po skupshtini vodom, :evil:
- skache, djipa, skvichi na mestima gde je to neprimereno:roll:
- proklinje, baca kletve, uroke, (takodje tamo gde ne treba) :eek:

bash fina, pristojna jedna devojka - kakvu bi svaki mushkarac za nevestu pozeleo, a gradjanin za gradonachelnicu!:neutral:

- које посланике? полила је Мићићку једном а она није била посланик него председавајућа која је пре тога грубо прекршила Пословник. То је било пре јако пуно година а од тада се испад није поновио. Не би било лоше да потражиш снимке Скупштине из девесетих, да видиш да ни садашњи друг председник није увек био баш миран.
- где то скаче, ђипа и сквичи? :eek: нисам чула :)
- где проклиње и баца клетве и уроке? То се исто десило једном, није у питању дневна рутина. Мислим да онај коме је то било упућено са тим ни најмање нема проблем па не видим што се ви потресате. А од тада је изрекла и много штошта паметно али вам то увек промакне, као да палите ТВ само кад су у питању инцидентне ситуације.

Помахнитала руља пали и пљачка Скупштину и потом дође на власт где наставља да пљачка и ником ништа. Једна жена одговорно ради свој посао годинама, пар пута јој пукне филм и сад је она најгора на свету. Зар је већа срамота имати кратке живце него бити лопов? :eek: Уосталом, она има своје разлоге што је нервозна а таквих има и у владајућој већини. За ДС-овог посланика Миливојевића је оличење културе и лепог васпитања.

Да ли ти, поред чињенице да обраћаш пажњу на глупости, можеш да кажеш било шта лоше о њеном раду? Да ли је нешто украла или слагала или преварила некога, ето нпр. у Крагујецу? Ево ови што не сквиче и не бацају клетве су урнисали цео град и наставиће то да раде док се ви бавите тривијалним питањима.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
- које посланике? полила је Мићићку једном
- где проклиње и баца клетве и уроке? То се исто десило једном, није у питању дневна рутина.
Помахнитала руља пали и пљачка Скупштину и потом дође на власт где наставља да пљачка и ником ништа. Једна жена одговорно ради свој посао годинама, пар пута јој пукне филм и сад је она најгора на свету. З
Да ли ти, поред чињенице да обраћаш пажњу на глупости, можеш да кажеш било шта лоше о њеном раду?? .

mislim, ovakve stvari u politici se ne prashataju, izvini -ali chovek/zena koja sebi dopushta ovakve stvari - nije ni za seljacku zadrugu a kamoli za Parlament - instituciju koja je od najveceg znachaja u jednoj zemlji.
I to svakako nisu gluposti...Ko zna kako bi to bilo, kada bi ista dosla na vlast? Ne smem ni da pomislim...
 
A mozda onima kojima "puca film" nije mesto na odgovornim polozajima?

А можда јој филм пуца баш зато што нема могућности да сноси одговорност и да нешто уради него гледа како будале све живо раде наопако :D. Ја сам сигурна да до инцидента са водом не би дошло да претходно није бахато и без основа одузета реч.

А демократе немају право да буду осетљиви на људе слабијих живаца јер је :
- један Велимир Илић био министар у влади у којој је већину имао ДС. Он је имао и могућност да ради и да покаже резултат свог рада па је опет постао запамћен искључиво по шутирању новинара, псовању председника (то нико није осудио али клетве јесте), вређању људи по емисијама и крајње вулгарном нап-ушавању оне глумице што сад мисли да је новинарка.
Ако је неко мерна јединица за хистерију и слабе живце то је Ивана Дулић Марковић - такође министар из редова жутих. Колико је само она нервних сломова имала и колико је суза исплакала без разлога па опет никоме није пало напамет да критикује и запита се да ли јој је потребан психијатар или нека друга врста помоћи.
 
mislim, ovakve stvari u politici se ne prashataju, izvini -ali chovek/zena koja sebi dopushta ovakve stvari - nije ni za seljacku zadrugu a kamoli za Parlament - instituciju koja je od najveceg znachaja u jednoj zemlji.


Шта ћемо са Вељом Илићем? Њега су демократе доста дуго држале у коалицији а понашао се много горе и примитивније. Ако им сутра затреба нико неће рећи да Веља није ни за сељачку задругу него ће га сутра звати и молити да их подржи.

Она је имала два испада за све ове године, иначе савршено нормално комуницира (што свакодневно можеш да видиш у Скупштини) и прилично је толерантна. Напредњаци ми неће дати за право али ако си демократа слободно се распитај тамо у Крагујевцу код било кога из ДС-а- Гарантујем да нећеш чути ниједну ружну реч јер нема разлога, иако су политички супротстављени. А то што је она урадила и рекла у Парламенту (вода и клетве) није ништа спрам онога што многи други раде али нажалост нису у кадру.

Са друге стране, свака нпр. Вељина комуникација са било ким се претвори у циркус јер се он нервира за сваку ситницу и генерално му недостаје културе (за разлику од њених пар испада). Па ником ништа, даје му се медијски простор као да је управо прошао све часове бонтона.

.Ko zna kako bi to bilo, kada bi ista dosla na vlast? Ne smem ni da pomislim...

Ко зна, можда би се и позитивно изненадили. Знамо од кога ништа неће бити и ко је испао најслабија карика а она се још није показала ...
 
Cek, sad to ispada da ja branim Velju Ilica?

Ja mislim da ljudi koji se ponasaju na takav nacin ne treba ni ovce da cuvaju. Neuravnotezeno-agresivnim budalama i vecno uplakanim zenturacama treba dodeliti starateljstvo i pod hitno ih iskljuciti iz javnog zivota. Po meni, jedan takav debilan ispad bi bio dovoljan da se nekom oduzme mandat.
 
Cek, sad to ispada da ja branim Velju Ilica?

Ja mislim da ljudi koji se ponasaju na takav nacin ne treba ni ovce da cuvaju. Neuravnotezeno-agresivnim budalama i vecno uplakanim zenturacama treba dodeliti starateljstvo i pod hitno ih iskljuciti iz javnog zivota. Po meni, jedan takav debilan ispad bi bio dovoljan da se nekom oduzme mandat.

Не кажем ја да ти браниш Вељу него да се овде прича без основа о нечему што није битно, да би се на тај начин избегла прича о неким много битнијим пропустима. Можда бих и ја за хистерију и примитивизам одузимала мандат посланицима и смењивала министре али до сада нико то није урадио. Да ли је нормално да се сада свака глупост и промашај жутих власти правда констатацијом да је неко од радикала пре X година некога полио водом или вређао?
Ево ја молим све који су на то осетљиви да следећи пут када се то деси одмах опколе Скупштину (или Владу, зависно од тога ко направи испад) и траже смену дотичних примитиваца а не да после годинама кукају због нечега што је било па прошло, у недостатку логичног објашњења због чега су они бољи. То је помало незрело а и перфидно :D
 
Ti mislis da takvi ispadi ne dezavuisu stranku? Ja ne bih nikad glasao za ljude koji mi deluju neuravnotezeno.

Ако причамо о Српској радикалној странци мислим да неоправданих испада није било у толикој мери да би дезавуисали странку. Након те фамозне воде коју сви овде спомињу ми нисмо пропали него нам је рејтинг растао - наравно не због тога али хоћу да кажем да док је политика добра такве ситнице немају везе. Друго би било да се то дешава редовно а не дешава се на сву срећу. Ово што се десило у Скупштини и што је довело до искључења наших посланика нема везе са неуравнотеженошћу него са принципом и са тим да се Пословник крши када смо ми у питању. А баш је наводно неуротична Наташа била та која је молила Славицу Ђукић да избегне инцидент и смири ситуацију (а имала је воду на столу и могла другачије да делује да је хтела). Имаш клип на насловној страници сајта СРС па види како је било ;)
 
Ко зна, можда би се и позитивно изненадили. Знамо од кога ништа неће бити и ко је испао најслабија карика а она се још није показала ...

da svi oni tamo imaju kulturu izrazvanja kao shto i ti imash, i da smireno, kulturno, civilizovano argumentuju (zbog chega tebe pohvaljujem iako si SRSovka), pa biste neshto mogli da uradite i na politichkom planu...
Medjutim vi ste tamo izgleda u zestokoj manjini...:roll: a svojim postupcima svesno ili ne, pomazete drugom vashem suprostavljenom bloku (SNSu), medjutim iako ste to mozda shvatili, josh uvek se niste dovoljno opametili...
 
На данашњој седници Скупштине Србије око усвајања закона о националним и државним обележјима / грб и химна/ Срђан Миливојевић испред ДС говори.......
*Сан ми је да имамо симболе наше државе Србије и то оне симболе и обележја за које се не мора гинути*........................

Мислим шта рећи.......нај боље ништа.....................све је он у име себе и оних којима припада рекао.........................
 

Back
Top