Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra-Ua Lopovi!

Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra
Autor: Tamara Spaić | Foto:FoNet | 21.01.2009. - 07:38



Poslanici Skupštine Srbije radili su tokom prošle godine svega 90 dana, a za to vreme potrošili skoro šezdeset odsto budžeta predviđenog za normalan jednogodišnji rad. Podaci objavljeni u Informatoru Skupštine pokazuju da su najveće trošadžije radikali i naprednjaci, koji su potrošili čak tri i po miliona dinara više nego poslanici grupe „Za evropsku Srbiju“ iako se radi o podjednako brojnim grupama.

http://www.blic.rs/politika.php?id=75187

78 Радикала за годину дана колико Кришто за 2 и по месеца !!!

Треси Максиме по дивизији !!!!
 
Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra-Ua Lopovi! А жути покрадоше Србију па ником ништа. тја... Евек се мора наћи да се неко окриви, у овом случају СРС и СНС... жута посла...

dobro bre drinjača jesu vama zabranili da pročitate šta piše ili samo ponavljate jedno te isto?z:lol:
 
Ajde da otvorim i ja jednu temu u "moru" ovih koje svakodnevno otvaraju nase drage "patriote".

Na svakoj drugoj temi "patriote" traze nove izbore,ali sada se ja pitam....za koga ce bre da glasaju ,kada su ovi u koje su se do juce kleli lopovi na kub.

Evo ljudi izracunali i po tome ispada, da su "patriotski" poslanici potrosili 44 000 EUR vise nego "domaci izdajnici i strani placenici" iz ZES-a,a za isti vremenski period.

Upravo malopre ja napisao Boti pisamce gde trazim pod hitno raspisivanje novih izbora ,ne mogu vise da citam ovaj svakodnevni plac za izgubljenom vlascu nase druzine veselih "patriota" sa ovog Krstinog foruma....reko ,hajde da im ucinim.:zstidljivko:

Evo sad ja opet ,da priupitam.....jeli bre "patriote" za koga cete da glasate ,ovi vasi nevaljaju ni za busan k.rac,pa za koga cete onda...jedan savet ,najbolje da se samoorganizujete i da izdjete na izbore pod imenom "Patriote sa Krstarice" ,vidite i sami da nemate za koga da glasate!z:mrgreen:z:mrgreen::sanke:


Poslanici SRS i SNS na dnevnice uzeli 44.000 evra
Autor: Tamara Spaić | Foto:FoNet | 21.01.2009. - 07:38



Poslanici Skupštine Srbije radili su tokom prošle godine svega 90 dana, a za to vreme potrošili skoro šezdeset odsto budžeta predviđenog za normalan jednogodišnji rad. Podaci objavljeni u Informatoru Skupštine pokazuju da su najveće trošadžije radikali i naprednjaci, koji su potrošili čak tri i po miliona dinara više nego poslanici grupe „Za evropsku Srbiju“ iako se radi o podjednako brojnim grupama.

http://www.blic.rs/politika.php?id=75187

Sramota, stvarno, pa kako ih nije stid da uzmu 5% Bonusa Bojana Krišta, ili čak 3 njegove plate (bez bonusa). z:ddm:
 
Ne nego se vi bavite najgorom demagogijom, onakvom kakvom se nije ni SLoba Milosevic bavio. Pa dnevnice su fiksne i uzimaju se zbog ucestvovanja u radu parlamenta, vrlo prosto vise prisustva u parlamentu vise para i kraj. E sad drugo je to sto su poslanici ZES-a zauzeti da bi sedeli na sednicama i sto imaju ''pametnija posla''.

Inace sve troskove parlamenta za godinu dana nadomesti mesec dana gradske uprave, a o neformalnim prihodima necu ni da govorim, i zato bih ja cutao na vasem mestu. Mene licno cudi da poslanici DS-a uopste dizu platu, pa oni po lokalnim odborima toliko para uzmu da ih plata i ne zanima.
 
Ispravka uzeli su mnogo vise, a 44 000 evra vise su uzeli od ZES-a! Toliko o casti i postenju! ( puking smajli )

Tek da se zna tolike su dnevnice vasih Krista,dinkica a i stali vam se desava sa Sapcaninom,malo ste ga sklonili i otego bise spisak.A i oni iz Drumske ,carinske sto ste ih pustili iz zatvora da vam zaradjuju parice-koliko od njih love imate-tj sto od gradjana kradete iz dana u dan i sve vam silo necista malo-pa svaki dan poskupljenja-za ime Boga-kus bre.
 
"patriotski" poslanici potrosili 44 000 EUR vise nego "domaci izdajnici i strani placenici" iz ZES-a

Схватили, како да не, ал' ето да ти мало једемо џигерицу ...

А ти се вала примио - 5 пута исто нам објашњаваш ...
Ајд' још једном па немој више, доста је било ...

Ma ok je, eto posle trećeg puta si ukapiraoz:poz:
 
Важно да су подигли акцизе да има шта да троши "Жута машина" ...

28 000 државних службеника ...

176 Агенција, дирекција, управа ...

Да није Тадић мислио на њих када је обећао (и слагао наравно) 300 000 нових радних места ???
Pa i oni su ljudi, zar ne? Ili misliš da njihove porodice ne zaslužuju hleba?

Joj koja patetika, k'o radikalan sam sad, fuj!
 
Machine_Gun-1.gif
 

Back
Top