Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti mu dodes kao neki zastitnik Velestroja pa delis kritike zenama ovde zasto kukaju da nebi narusile ugled firmi.
Nije niko narusio ugled firmi sa ovog foruma zna se ko je to uradio.
Mi smo ovde pisali uglavnom pozitivno o velestroju ali sada kada plata ksni tri meseca normalno je da ce biti kritika

Plata ne kasni tri meseca. Dovljno od mene. Pozdrav.
 
Danas sam se cuo sa VS rekli su mi da ce plata biti sigurno do 17 :think: , i zakonski plata kasni oko 20tak dana jer su u obavezi da isplate zaradu do poslednjeg radnog dana u mesecu za prethodni mesec, ali ih takodje niko nije lupao po prstima da napisu u ugovoru do kad ce zarada biti isplacivana :dash:
 
Kad ce plata,pa kad ce plata...Nema vise plate!!!!Roki ce lepo da casti nase drage tigrove(tako se zovu medjusobno) sa po jednom Ruskinjom,mi zene cemo malo da zvocamo i da se nerviramo i na kraju cemo svi da budemo srecni kad ih posle 6-9 meseci vidimo ponovo.....Tako da bar ce da nauce dobro ruski jezik,jer zene ako vam se muz vrati sa zavidnim znanjem ruskog jezika da znate da ga nisu tek tako usput naucili...... :D :D :D Puno pozdrava za sve i srecan Uskrs svima i nemojte ljudi da se nervirate mnogo ustedili smo bar svi mi za pastetu i po koji komad zelene salate! :D :D :D
 
STIGAO SAM PRE NEKI DAN SA NPS 11,LENSK..POSAO BEZ KINTE VRATIO SE ISTO...RAZNE PRICE GURAJU RADNICIMA,OD PROMENE NAZIVA FIRME PO TRECI PUT ZBOG UTAJE POREZA DO PROMENE VLASNIKA IZ KO ZNA KOJEG RAZLOGA....NISTA NEVERUJTE...NOVIM RADNICIMA ZELIM DA KAZEM DA GLADNI NECE BITI,ISTO TAKO I ZEDNI,A ZA CIGARETE MORAJU DA SE SNALAZE KAKO GOD.TAMO SU PUNO JEFTINIJE TAKO DA NETREBA DA NOSE IZ SRBIJE.OSTALE STVARI SU SKUPLJE ILI TU NEGDE KAO KOD NAS.PONESITE STARE LAPTOPOVE LUDI SU ZA NJIMA KIRKIZI PREPLACUJU IH PA SE MOZE ZARADITI PRILICNO DA SE PREZIVI OVO KASNJENJE....POZDRAV SVIMA
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kad ce plata,pa kad ce plata...Nema vise plate!!!!Roki ce lepo da casti nase drage tigrove(tako se zovu medjusobno) sa po jednom Ruskinjom,mi zene cemo malo da zvocamo i da se nerviramo i na kraju cemo svi da budemo srecni kad ih posle 6-9 meseci vidimo ponovo.....Tako da bar ce da nauce dobro ruski jezik,jer zene ako vam se muz vrati sa zavidnim znanjem ruskog jezika da znate da ga nisu tek tako usput naucili...... :D :D :D Puno pozdrava za sve i srecan Uskrs svima i nemojte ljudi da se nervirate mnogo ustedili smo bar svi mi za pastetu i po koji komad zelene salate! :D :D :D

BRAVO JELENA POTPUNO SI U PRAVU,APLATA CE MOZDA BITI OKO 1 MAJA SRECNI PRAZNICI....
 
STIGAO SAM PRE NEKI DAN SA NPS 11,LENSK..POSAO BEZ KINTE VRATIO SE ISTO...RAZNE PRICE GURAJU RADNICIMA,OD PROMENE NAZIVA FIRME PO TRECI PUT ZBOG UTAJE POREZA DO PROMENE VLASNIKA IZ KO ZNA KOJEG RAZLOGA....NISTA NEVERUJTE...NOVIM RADNICIMA ZELIM DA KAZEM DA GLADNI NECE BITI,ISTO TAKO I ZEDNI,A ZA CIGARETE MORAJU DA SE SNALAZE KAKO GOD.TAMO SU PUNO JEFTINIJE TAKO DA NETREBA DA NOSE IZ SRBIJE.OSTALE STVARI SU SKUPLJE ILI TU NEGDE KAO KOD NAS.PONESITE STARE LAPTOPOVE LUDI SU ZA NJIMA KIRKIZI PREPLACUJU IH PA SE MOZE ZARADITI PRILICNO DA SE PREZIVI OVO KASNJENJE....POZDRAV SVIMA

dobrodosao kolega :)
 
Upravo sam se čuo sa firmom uplaćen je neki fiksni deo plate i pušteni su virmani za ostatak tako da će danas u toku dana proći sve, ovo su informacije koje sam upravo dobio tako da ne mora da znači da su tačne ali ajde da se nadamo
 
I meni su malopre uplatili, s tim sto ovo nikako ne moze da bude polovina,za oko 10 hiljada manje od polovine...Je l je i kod vas ista situacija ili mozda
oni imaju neki posebni sistem proracuna polovine plate u mom slucaju? :think:

Njihov sistem proracuna ocigledno nema veze s mozgom.....ni trecina,ni polovina....niko ne zna sta su oni uplatili,pitanje je samo s kojim osnovom ljude zaj.....za njihove sopstvene pare?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top