Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
smeju poneti ali u kofer za bunker sto ide ,jer gore nemoze nista preko 100 mg bilo kakve tecnosti ili nekih krema ,raznih ostrih predmeta ,zileta i vec drugih stvari
.Znaci novine ,zvake ,bombone,i sitnog vesa do 8 kg.
 
Pozdrav,zna li neko da mi kaze kada se vracaju oni koji su otisli 31.01. na NPS15?Ja se sa muzem nisam cula od 20.03.tako da nista ne znam,a vidim da se neki koji su kasnije otisli vracaju u sredu-inace on je otisao prvi put.Unapred hvala.
 
Moj muz je do pre mesec dana bio na 16-tici i tamo je bilo interneta

Onda je moj na 15. Jednom se javio sa tudjeg telefona, na kratko, sa gradilista koje nije njegovo, a blizu je. Ako ti nije tesko, i ako ti jemuz kuci da ga pita za kontakt sa ljudima sa tog dr. gradilista. Njemu u ugovoru pise NPS 15-16. Hvala unapred
 
lekarski obavio 28februara a trebao da idem za krasnodar,jedan dan kad ih zovnem kazu da nisam predat za priglasenje,drugi dan ocekujemo tvoje priglasenje i tako kako im se navije....


moj suprug ceka od septembra,bio je u oktobru na lekarski. Jednom je cak dobio proglasene u decemru ali mu je to bilo posle isteklo. Posle toga bio je jos 2 puta na lekarski i evo tak danas krenuo. ceka se dugo,neko ima srece i krene ranije....ali kako je tako je....
 
Dragi se vratio pre 4 dana,danas su ga zvali da je stiglo priglasenje i viza mu pocinje 10.4. a istice 8.7. po nasoj racunici trebalo bi da ide oko 1-og maja...na 11-icu ....nesto mi to prebrzo...bas....i znaci da nije tacna informacija da se vize od sad cekaju po 4 meseca...kako se pisalo pre nekih 10-ak dana
 
Poslednja izmena:
jel smeju da ponesu mozda neki sndvic sa sobom dok putuju ? sta ako mi muz bude u putu gladan :think:

U rucnom prtljagu sto ide sa njim u avion nesme nista od hrane,ne sme hemija jer sve uzmu na aerodrumu.Ja sam mom muzu svaki put stavila sendvice sa suhomesnatim u veliku torbu sto ide u prtljag,tako da je kad je stigao na aerodrum u Moskvu pojeo jedan,a i u smestaj je svaki put stigao posle vecere tako da do dorucka nista.Do sada nije bilo problema ako u veliki prtljag stavis malo hrane,100g kafe i tako to za prvu ruku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top