PORTAL TELEGRAF.rs OBJAVIO MAPU SRBIJE BEZ KOSOVA !!!

sta se gubis ti tihomire ? Pa prvi ti je Marko zelim da aplaudiram Vucicu Djuric prosle nedelje javno izjavio da siptarski politicari moraju da postuju Ustav Kosova,kada je u pitanju srpska lista. Alo bre matoro puvalo,iz Beograda porucuju da Siptari moraju da postuju Ustav Kosova
Дилејо ОПАЉЕНА МОКРОМ ЧАРАПОМ ПО ГЛАВУЏИ........... ја нисам ТИХОМИР него ЕРЕМИТА......
АП КиМ ЈЕ АУТОНОМНА ПОКРАЈИНА СРБИЈЕ ПО УСТАВУ СРБИЈЕ И МОЖЕ ДА ИМА СВОЈ УСТАВ - ТО ЈЕ НОРМАЛНО------- хајде не блесави се него се мало боље распитај пре него што почнеш да вређаш, кевћеш и кокодачеш........
 
Дилејо ОПАЉЕНА МОКРОМ ЧАРАПОМ ПО ГЛАВУЏИ........... ја нисам ТИХОМИР него ЕРЕМИТА......
АП КиМ ЈЕ АУТОНОМНА ПОКРАЈИНА СРБИЈЕ ПО УСТАВУ СРБИЈЕ И МОЖЕ ДА ИМА СВОЈ УСТАВ - ТО ЈЕ НОРМАЛНО------- хајде не блесави се него се мало боље распитај пре него што почнеш да вређаш, кевћеш и кокодачеш........
mita botina
:rotf:
 
Дилејо ОПАЉЕНА МОКРОМ ЧАРАПОМ ПО ГЛАВУЏИ........... ја нисам ТИХОМИР него ЕРЕМИТА......
АП КиМ ЈЕ АУТОНОМНА ПОКРАЈИНА СРБИЈЕ ПО УСТАВУ СРБИЈЕ И МОЖЕ ДА ИМА СВОЈ УСТАВ - ТО ЈЕ НОРМАЛНО------- хајде не блесави се него се мало боље распитај пре него што почнеш да вређаш, кевћеш и кокодачеш........
Mitke po drugi put te danas brkaju sa Tihijem, sta ovo ima da znaci?😲😍
 
Могли би да закључимо да Вучић користи американце ради унутрашње политике. А они наивни учествују свако мало јер им није у интересу да затворе косовски проблем. Сад си унизио империју а уздигао Вучића. :think:
ja sam zapanjen kolega :rotf:
 
А зашто се БЕКЕЉИШ и АП ВОјводина ИМА СВОЈ УСТАВ тј.СТАТУТ......... не кењ*ај...........
kakva si ti dileja :lol: .Djuric naglasava da Pristina mora postovati Ustav DRZAVE Kosovo kada je srpska lista u pitanju.Kada neko sa tako visoke pozicije izjavi da Siptari moraju postovati sopstveni Ustav,kome onda mozes zabraniti da Srbiju predstavi bez Kosova ?
Imam osecaj da ce tvoj komentar biti "Pa da,da postuju Ustav kao i AP Vojvodina" :super:
 
kakva si ti dileja :lol: .Djuric naglasava da Pristina mora postovati Ustav DRZAVE Kosovo kada je srpska lista u pitanju.Kada neko sa tako visoke pozicije izjavi da Siptari moraju postovati sopstveni Ustav,kome onda mozes zabraniti da Srbiju predstavi bez Kosova ?
Imam osecaj da ce tvoj komentar biti "Pa da,da postuju Ustav kao i AP Vojvodina" :super:
Ђурић НИЈЕ УПОТРЕБИО РЕЧ КОЈУ ТИ НАВОДИШ (црвено болдовано) - а ти размисли КО ЈЕ ОВДЕ ИДИОТ тј.ДИЛЕЈА ...........
 
Ђурић НИЈЕ УПОТРЕБИО РЕЧ КОЈУ ТИ НАВОДИШ (црвено болдовано) - а ти размисли КО ЈЕ ОВДЕ ИДИОТ тј.ДИЛЕЈА ...........
pa ti, ko bi bio drugi ?Kosovo ima sopstveni Ustav Mito botino i ,po tom Ustavu ZSO nije formirana jer nije u skladusa Ustavom Kosova,a Djuric upravo porucuje siptarima da se pridrzavaju tog istog Ustava drzave Kosovo (oni drugi nemaju) kada je srpska lista u pitanju.
Tacno me hladan znoj obliva kada moram da ti objasnjavam proste cinjenice
 
Da, sad su ispravili, posto su im verujem mnogi skrenuli paznju, pa i ja sam slao komentar (ako ga puste), ali su predhodno sublimativno (i gotovo sigurno ne slucajno...) stavili mapu bez Kosova, zato sam i screen shotovao !

Treba uvek skretati paznju kogod to da radi, jer odredjeni zele da nas naviknu na tu mapu bez Kosova...i zato to sublimativno podmecu i ubacuju !

Najmanje sto mogu jeste da se izvinu gradjanima Srbije i da se nad Ustavom zakunu da se to više neće ponavljati !
Ako to ne zele imaju svu slobodu da sediste portala prebace u Tiranu!

...
nad ustavo da se zakunu...zaklinjali se oni i na verskim kjigama i pred patrijarhom...pa ništa...mogu i u decu da se kunu...ološu nikada ne treba verovati
 
pa ti, ko bi bio drugi ?Kosovo ima sopstveni Ustav Mito botino i ,po tom Ustavu ZSO nije formirana jer nije u skladusa Ustavom Kosova,a Djuric upravo porucuje siptarima da se pridrzavaju tog istog Ustava drzave Kosovo (oni drugi nemaju) kada je srpska lista u pitanju.
Tacno me hladan znoj obliva kada moram da ti objasnjavam proste cinjenice
,,srpska lista" je učestvovala na kosovskim izborima...po kosovskim zakonima...šta je tu čudno
 
vec se zaboravile fotke iz mupovog skladista na avali sa gim nalepnicama :lol:

ali marinka ce dobiti jos materijala od amerikanaca ne brinite, krstice se srbija sta su ovi oteli i popljackali i koliko su puni. lepo reko sociolog bakic kako ce se ovo zavrsiti...jasno ko dan.
dobro si primetio kako se marinika tepić gura napred, jasno da neko stoji iza nje...a da ove lopine ne smeju da je zgaze
 
Jeste li vas dvojica jedno te isto? Tako vas proglasavaju vidim.
.
http://blog.b92.net/gfx/emoticons/s_k.gif
.........
http://blog.b92.net/gfx/emoticons/s_k.gif
..........
http://blog.b92.net/gfx/emoticons/s_k.gif
.......... шта могу, свуда има све више разних лудака...........
 

Back
Top