Porodica od 4 (+1) dece

A ja sam samo dva puta u karijeri morala da izmestim dete : prvo jer je majka napustila porodicu i dete ostalo sa ocem koji se nije treznio, a drugo jer ga je majka sama predala na usvajanje kao bebu.
То је у реду.
Али признаћеш да има лекара који дају све од себе и за мајку и за дете и оних који слажу мајку да је дете умрло и продају га.
Пишеш из свог угла и драго ми је да има савесних људи, али не можеш у име свих.
 
То је у реду.
Али признаћеш да има лекара који дају све од себе и за мајку и за дете и оних који слажу мајку да је дете умрло и продају га.
Пишеш из свог угла и драго ми је да има сабраних људи, али не можеш у име свих.
To nema veze sa CSR. Baš nikakve.
 
Ne iz tabloida vec iz neposrednog iskustva sugradjana.
Skolsku drugaricu moje dece ste oduzeli babi koja ima malu penziju i dali u susedno selo hraniteljskoj.
Sad ja da nagađam o kapacitetima bake,njenom zdravstvenom stanju,mogućnosti da brine o deci,njenom psihičkom statusu...i ne obraćaj mi se sa "vi ste oduzeli" jer ja nisam i ne personifikujem sve CSR.
 
Podaci su poverljivi,radi zaštite identiteta dece. Kao i svi ostali poslovi. Zato kad tabloidi napadnu kao hijene CSR stručna lica ne smeju da kažu o čemu se zapravo radi. A javni podatak jeste možda samo broj dece koja se godišnje usvoje od strane stranih državljana.
Pa možda upravo tajnost takvih podataka izaziva sumnju, uz dužno poštovanje.

Uzgred čudilo bi me da neko ne želi starije dete. Za decu sa deformitetom razumem. Ali opet se pitam ko zaista igde želi takvu decu.

Da li CSR prati njihovu sudbinu?
 

Back
Top