Porodica od 4 (+1) dece

UltraVioletna

Iskusan
Moderator
Poruka
5.279
Imao sam neposredno iskustvo sugradjana.

Umesto da pomognete porodici dete ste dali u susedno selo hraniteljskoj.
A ja sam samo dva puta u karijeri morala da izmestim dete : prvo jer je majka napustila porodicu i dete ostalo sa ocem koji se nije treznio, a drugo jer ga je majka sama predala na usvajanje kao bebu.

86bogomoljka

Legenda
Poruka
50.048
A ja sam samo dva puta u karijeri morala da izmestim dete : prvo jer je majka napustila porodicu i dete ostalo sa ocem koji se nije treznio, a drugo jer ga je majka sama predala na usvajanje kao bebu.
То је у реду.
Али признаћеш да има лекара који дају све од себе и за мајку и за дете и оних који слажу мајку да је дете умрло и продају га.
Пишеш из свог угла и драго ми је да има савесних људи, али не можеш у име свих.

UltraVioletna

Iskusan
Moderator
Poruka
5.279
То је у реду.
Али признаћеш да има лекара који дају све од себе и за мајку и за дете и оних који слажу мајку да је дете умрло и продају га.
Пишеш из свог угла и драго ми је да има сабраних људи, али не можеш у име свих.
To nema veze sa CSR. Baš nikakve.

UltraVioletna

Iskusan
Moderator
Poruka
5.279
Da li su javno dostupni podaci o tim usvajanjima? Ovo je osetljiva tema, priznaćeš.
Podaci su poverljivi,radi zaštite identiteta dece. Kao i svi ostali poslovi. Zato kad tabloidi napadnu kao hijene CSR stručna lica ne smeju da kažu o čemu se zapravo radi. A javni podatak jeste možda samo broj dece koja se godišnje usvoje od strane stranih državljana.

UltraVioletna

Iskusan
Moderator
Poruka
5.279
Ne iz tabloida vec iz neposrednog iskustva sugradjana.
Skolsku drugaricu moje dece ste oduzeli babi koja ima malu penziju i dali u susedno selo hraniteljskoj.
Sad ja da nagađam o kapacitetima bake,njenom zdravstvenom stanju,mogućnosti da brine o deci,njenom psihičkom statusu...i ne obraćaj mi se sa "vi ste oduzeli" jer ja nisam i ne personifikujem sve CSR.

Lancier

Veoma poznat
Poruka
10.253
Podaci su poverljivi,radi zaštite identiteta dece. Kao i svi ostali poslovi. Zato kad tabloidi napadnu kao hijene CSR stručna lica ne smeju da kažu o čemu se zapravo radi. A javni podatak jeste možda samo broj dece koja se godišnje usvoje od strane stranih državljana.
Pa možda upravo tajnost takvih podataka izaziva sumnju, uz dužno poštovanje.

Uzgred čudilo bi me da neko ne želi starije dete. Za decu sa deformitetom razumem. Ali opet se pitam ko zaista igde želi takvu decu.

Da li CSR prati njihovu sudbinu?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.