Poražavajući trenutak kad ukapiraš da je AV pametniji od dobrog procenta birača u Srbiji

Али, то је сасвим небитно, шире гледано. Губљење времена на тражење 'кривца'.
Ајмо конкретну акцију - свету треба нешто што ми имамо, идеална прилика да зарадимо (док му треба).
Не видим ниједан разлог да профит делимо с неким страним компанијама.
Odlično.Pa hajde onda.Zašto j.ebeni Vučić ne pokrene državnu firmu koja bi se bavila iskopavanjem.Niti imamo znanje niti imamo tehnologiju. :/
Ko će?
Hajde?
Priča o Litijumu se završila sa Rio Tintom kao da Litijum više ne postoji.Naredio pazi sad-Ćuta da se ne kopa.
I naravno da je jedno od najbitnijih pitanja ko je finansirao Ćutu.
 
Који "они"?

Мени није јасно ни шта ће Кинези у Бору...
Јел' ми немамо рударе, инжењере, стручњаке?
Pa je li bio naš Bor.Jeste.Kako nije.Oduvek je bio naš.Pa šta je bilo sa Borom.Zašto je bio propao pa smo ga prodali Kinezima pa ga oni dižu iz mrtvih.
Pa zašto?
 
Odlično.Pa hajde onda.Zašto Vučić ne pokrene državnu firmu koja bi se bavila iskopavanjem.Niti imamo znanje niti imamo tehnologiju. :/
Ko će?
Hajde?
Priča o Litijumu se završila sa Rio Tintom kao da Litijum više ne postoji.Naredio pazi sad-Ćuta da se ne kopa.
I naravno da je jedno od najbitnijih pitanja ko je finansirao Ćutu.

Не знам, надам се да хоће.
Технологију нисмо имали ни за стелт, па смо, опет, били први у његовом обарању.
А ако је Србија могла да плаћа разне Блерове као саветнике, ваљда може да плати и једног стручњака за еколошки безбедну експлоатацију литијума?
Све се може кад се хоће.
 
Који "они"?

Мени није јасно ни шта ће Кинези у Бору...
Јел' ми немамо рударе, инжењере, стручњаке?

Mi imamo stručnjake da u Boru izvuku pare iz džepa svih onih koji u Srbiji zarađuju za porez, ali da iz borskog bakra izvuku profit, te stručnjake nemamo.

Zato su Kinezi tu, njima ovo sa profitom bolje ide.
 
Mi imamo stručnjake da u Boru izvuku pare iz džepa svih onih koji u Srbiji zarađuju za porez, ali da iz borskog bakra izvuku profit, te stručnjake nemamo.

Zato su Kinezi tu, njima ovo sa profitom bolje ide.

Жао ми је што је тако богат -природним богатствима, памећу и довитљивошћу - народ као што смо ми, пао на тако ниске гране.
То подхитно! мора да се мења.
 
Dakle, Ćuta nije baš toliki siromah kakvim pokušava da nam se predstavi noseći godinama second-hand garderobu. Ladno lopov hteo da izgradi svoju mini hidro-elektranu al ga AV na vreme pročitao i rekao ''ne dam''.

Vešta kamuflaža, nema šta.
Dodje u skupštinu jedini u duksu da bi bio narodan. :lol:
 
Жао ми је што је тако богат -природним богатствима, памећу и довитљивошћу - народ као што смо ми, пао на тако ниске гране.
То подхитно! мора да се мења.

Ne znam. Nešto nisam primetio da raspolažemo nekim velikim prirodnim bogatstvima.

A što se pameti tiče, po rezultatima ne bih rekao da smo bogati.

U stvari, čini mi se da smo tu dosta siromašni.

Danas pogotovo.
 
Dakle, Ćuta nije baš toliki siromah kakvim pokušava da nam se predstavi noseći godinama second-hand garderobu. Ladno lopov hteo da izgradi svoju mini hidro-elektranu al ga AV na vreme pročitao i rekao ''ne dam''.

Vešta kamuflaža, nema šta.
Vučićev brat mu prodao lažne delove za hidrocentralu pa je ljut :lol:
 
Dakle, Ćuta nije baš toliki siromah kakvim pokušava da nam se predstavi noseći godinama second-hand garderobu. Ladno lopov hteo da izgradi svoju mini hidro-elektranu al ga AV na vreme pročitao i rekao ''ne dam''.

Vešta kamuflaža, nema šta.
Onda nije bio zabrinut za ekologiju i uništenje ekosistema,reke..?




Ko je finansirao Mutu?
Kad znamo ko znaćemo i zašto.
 
Ne znam. Nešto nisam primetio da raspolažemo nekim velikim prirodnim bogatstvima.

A što se pameti tiče, po rezultatima ne bih rekao da smo bogati.

U stvari, čini mi se da smo tu dosta siromašni.

Danas pogotovo.


Обрадиво земљиште, рудници, реке, планине, бање, природне лепоте, на претек.
Зашто зовемо странце да профитирају на томе уместо нас?
 
Обрадиво земљиште, рудници, реке, планине, бање, природне лепоте, на претек.
Зашто зовемо странце да профитирају на томе уместо нас?

Zato što izgleda to rade bolje od nas. U svojim zemljama pokazuju da znaju, pa znaju i u našoj, a mi ne znamo dovoljno ni u našoj.

A i ako od nas neko nešto zna, na jednog takvog će doći 20 onih koji će mu podmetati noge.

Ne kažem da smo u svemu najgori, ali da smo u jako mnogo stvari loši, to je činjenica.

A inače, nismo posebno bogata zemlja. Recimo, Srbija je po pitanju pitke vode najsiromašnija u okruženju, u nivou sa Makedonijom.

Isto je što se šuma tiče.

Skoro sve susedne države imaju toga više od nas, a mi i ovo što imamo nemilice uništavamo.
 

Back
Top