ПОРАЖАВАЈУЋА ПРИЧА ИЗ ДУБРОВНИКА: Студенткињи изгребан ауто, мислили да је из СРБ

patkar

Primećen član
Banovan
Poruka
918
Студенткињи из Славоније, која студира у Дубровнику, изгребан је аутомобил а она је уверена да се то догодило јер је њен сусед мислио да су на њеном возилу српске регистарске таблице

https://srbin.info/2019/05/16/poraz...dentkinji-izgreban-auto-mislili-da-je-iz-srb/

Moraju se civilizovati.
 
fotka151825.jpg


Za ovakvu tablicu je on mislio da je srpska? :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Које примитивне сељачине, чак ни своје таблице не препознају.

Mda, kad bi vjerovali mladoj dami onda bi to moglo tako biti, no, mlada dama najvjerojatnije laže, hrvatske tablice možeš zamijeniti srpskima samo ako si slijep i s kvocijentom inteligencije broja cipele...
 
Mda, kad bi vjerovali mladoj dami onda bi to moglo tako biti, no, mlada dama najvjerojatnije laže, hrvatske tablice možeš zamijeniti srpskima samo ako si slijep i s kvocijentom inteligencije broja cipele...

Хрвати углавном нијесу слијепи, тако да нам остаје ова друга варијанта.
 
Mda, kad bi vjerovali mladoj dami onda bi to moglo tako biti, no, mlada dama najvjerojatnije laže, hrvatske tablice možeš zamijeniti srpskima samo ako si slijep i s kvocijentom inteligencije broja cipele...

Не знам, с обзиром ко се све спустио у тај Дубровник...
 
Mda, kad bi vjerovali mladoj dami onda bi to moglo tako biti, no, mlada dama najvjerojatnije laže, hrvatske tablice možeš zamijeniti srpskima samo ako si slijep i s kvocijentom inteligencije broja cipele...
Pa u tome i jeste poenta.
Croatians postaju slepi kada ih opsedne mrznja prema Srbima.
Ne znam da li u svetu mrze druge ljude kao u Croaciji.
Jel tamo u Croaciji oni imaju neke skole da se uce civilizovanom ponasanju ili se samo oslanjaju na svoje primitivne zlocinacke instikte.
Disgusting sick behaviour.
 
Pa u tome i jeste poenta.
Croatians postaju slepi kada ih opsedne mrznja prema Srbima.
Ne znam da li u svetu mrze druge ljude kao u Croaciji.
Jel tamo u Croaciji oni imaju neke skole da se uce civilizovanom ponasanju ili se samo oslanjaju na svoje primitivne zlocinacke instikte.
Disgusting sick behaviour.

Mda, mogli bi to i tako protumačiti, no ja sam 90% uvjeren da je situacija drugačija, i to ovakva: nije riječ o nikakvim tablicama, jer i slijepa budala može vidjeti da su tablice hrvatske, stvar je u tome da je mlada dama iz Požege, vrlo vjerojatno srpske etničke pripadnosti, zauzela parkirno mjesto nekom 'domorocu', koji joj je iz osvete ogrebao auto, a ona se jadna odmah osjetila ugrožena, pa udarila u talambase 'ugroženosti Srba u Hrvatskoj', jer kako bi drugačije privukla pažnju na svoj ogrebani auto, kojih ima valjda tisuću na dan...
 
Ја не знам стварно да ли још неко иде у Хрватску са таблицама из Србије?
Тај је или тешки ретард или лакши ретард, свакако ретард...

Dalmacija je specifična pokrajina, oni ne vole nikoga, ja imam ZG tablice pa su mi oštetili auto desetak puta, nedaj bože da je neka utakmica u gradu, sklanjaj auto jer je naiebo...
 
Ја не знам стварно да ли још неко иде у Хрватску са таблицама из Србије?
Тај је или тешки ретард или лакши ретард, свакако ретард...
Idem ja za vikend bajkom
 
Idem ja za vikend bajkom
На море?Ти одеш као и сваки српски хрват викендом до Осијека да посјетиш родбину.Друго је то мој ти...
 

Back
Top