Popustanje mera u ovom trenutku da li je greska ili nije?

Вирус полако излази из наше циркулације.
Вирус је само сорта обичног грипа. Цела ова гунгула је била беспотребна и бесмислена. Неко треба да нам надокнади штету коју је прозроковао овим мерама.
 
Вирус је само сорта обичног грипа. Цела ова гунгула је била беспотребна и бесмислена. Неко треба да нам надокнади штету коју је прозроковао овим мерама.
Мислим да ћеми на крају ипак МИ да надокнадимо штету држави...
И тако свуда на свијету...
 
Najmorbidnija politička prevara ikada je ovaj Vučićev poziv njegovim pristalicama da se raziđu ispred Skupštine, jer pandemija nije prošla. A upravo on, tako navodno zabrinut za njihovo zdravlje, ih je i doveo tu u životni rizik i upotrebljava ih kao topovsko meso u kampanji!
ma nek se zaraze bice ih manje
zdravije drustvo
zdraviji pogled na zivot
vise duhovnosti
vise umetnosti
manje prostakluka
 
Ако се не побунимо или не променимо систем.
Ја сам за промену.
Али мора да буде масовна, свуда...
Србија не може да кукуриче док остале кокоши ћуте.
Дали смо толике научнике, ратнике и спортисте светског гласа...
Дакле, имамо паметне, храбре и умешне људе свих врста...
Једино што су наши политичари талог који је испливао.
 
Морају избори хитно да се одрже, док се не покаже да је привреда у кyрцу а буџет празан.

Сад само чека одобрење из центра ЕУ (Берлина). Има форе до почетка маја да држи строже мере, а онда да почетком маја прогласи победу над Короном, затим да остави пар дана луфта, и да настави протек изборних рокова.

Ако их не одржи крајем јуна, јул и август су увек мртви месеци за изборне активности, тако да би био преседан да их одржи у сред лета, а јесен му је већ касно, јер ће се показати неефикастност државе због рупа у буџету који је бушан као Швицарски сирац.

;)
 
Причао сам данас са једним клиничаром о корони и он ми каже следеће да ова ситуација није уопште толико страшна као што неки на конференцији показују.
Мајсторе пребаци се на политику.
Схватили смо одавно да је корона превара.
 

Back
Top