POPULARNOST I SLAVA

ja sam jarac -strijelac.u 10 kuci mi je pluton u vagi.u 5 jupiter u biku.sunce u jarcu u 1 kuci i jupiter u biku u 5 znaci prave trigon.ukratko receno moj astro-blizanac je ELVIS PRESLY.cak smo i isti dan rodjeni ali kod mene nista od slave jos:D
 
Joj ljudi šta ste uradili od ove teme ... :roll:

Mislim da je neuporedivo bolje da uzmemo za analizu natale poznatih i uspešnih ličnosti, umesto što se ovde pogađamo sa natalnim kartama forumaša. Dajte nešto (odnosno nekog) konkretno, po vašem izboru, pa da konačno krenemo s nečim konstruktivnim.

Za astro-twins može nova tema ili na temama o znacima. :lol:

Ako se slažete, naravno. ;) Mislim da je ova tema odavno izgubila kurs a imalo bi štošta interesantnog da se kaže.
 
Ne znam sta jos da kazemo o ovoj temi. Osim da se vidimo na crvenom tepihu :lol: ( mi sa Mesecem na uglovima )

Salim se, nego moram da prokomentarisem da kako je za Mesec karakteristicna popularnost za zivota, tako je za ljude koji su napravili nesto u svom zivotu a imaju jako dominantan Pluton, karakteristicna slava stotinama mozda i hiljadama godina posle njihove smrti. To su stvarno odabrani ljudi , imaju konkretnije misuje. Ne znam bas horoskope poznatih, ali znam za tu teoriju. Mada se vidi i kod jako harizmaticnih nasih savremenika sa plutonom jakim da ce ostati poprilicno upamceni .
 
Ne znam sta jos da kazemo o ovoj temi. Osim da se vidimo na crvenom tepihu :lol: ( mi sa Mesecem na uglovima )

Salim se, nego moram da prokomentarisem da kako je za Mesec karakteristicna popularnost za zivota, tako je za ljude koji su napravili nesto u svom zivotu a imaju jako dominantan Pluton, karakteristicna slava stotinama mozda i hiljadama godina posle njihove smrti. To su stvarno odabrani ljudi , imaju konkretnije misuje. Ne znam bas horoskope poznatih, ali znam za tu teoriju. Mada se vidi i kod jako harizmaticnih nasih savremenika sa plutonom jakim da ce ostati poprilicno upamceni .

e pa meni je pluton u 10 u vagi a mjesec u 8 u lavu sto znaci da cu da budem uvijek popularan pa cak i poslije smrti.;)sala mala
 
e pa meni je pluton u 10 u vagi a mjesec u 8 u lavu sto znaci da cu da budem uvijek popularan pa cak i poslije smrti.;)sala mala

Ma te to za ove koji imaju licnu planetu u konjikciji sa Plutonom. Pa vladara horoskopa pluton u konjukciji sa MC-om i neke varijante. Nemam sada horoskop Dostojevskog ali , an je jedan od primera koliko znam. A on je i inace Skorpion- Sunce trigon Pluton.

Vidim Da vinci je imao Pluton trigon ascedent i kvadrat Sunce ,ako je suditi po podaciama, ( mislim koliko mogu da budu tacni :roll: )

Moram da priznam da me je iznenadila Merlinka ciji pluton me nije oborio sa nogu. Osim sto je navodno Pluton egzaktan polusekstil sa linijom Ascedenta
 
Ne znam sta jos da kazemo o ovoj temi. Osim da se vidimo na crvenom tepihu :lol: ( mi sa Mesecem na uglovima )

Salim se, nego moram da prokomentarisem da kako je za Mesec karakteristicna popularnost za zivota, tako je za ljude koji su napravili nesto u svom zivotu a imaju jako dominantan Pluton, karakteristicna slava stotinama mozda i hiljadama godina posle njihove smrti. To su stvarno odabrani ljudi , imaju konkretnije misuje. Ne znam bas horoskope poznatih, ali znam za tu teoriju. Mada se vidi i kod jako harizmaticnih nasih savremenika sa plutonom jakim da ce ostati poprilicno upamceni .


hvala hvala :D

aetrgw.png
 
heheheh istina u kojem je tebi znaku ?

i mogu ti reći najbolje zavodimo. :D nema toga što ne možemo zavesti. pluton je uvijek seks, merkur riječi :D a da bi stvar bila bolja moj mars je u djevici tako da ti dođe sljedeće : kao da je mars o pluton a merkur u djevici :D

ne može nam nitko ništa :D
 
Meni je Pluton u Skorpiji,Merkur u Vagi.
Jeste ,jeste zavodimo recima,manipulisemo...
Kazem ti ..tesko onom ko sa nama udje u verbalni klinc.
Ali jesi li primetio da ljudi u komunikaciji,cesto i kada imaju oprecno misljenje i razlicite stavove od nas...polako i sami krenu popustati i davati argumente u nasu korist?
Meni se to cesto dogadja.
Vladanje recima nad drugim ljudima
 
ako nemaju teške aspekte ovo bi govorili da imaš barem jednog brata, no ovo je polj bliže rodbine a jupiter i mars može govoriti o dva brata, ili o dva dominantna rođaka.

agresivnost u nastupu, uvjeravanje drugih u ono što ti misliš.

inače i "vidoviti milan" ima mars 0 jupiter samo njegov natal ne mogu ovdje staviti jer mi nije dao dopuštenje.

ako je tebi još u polju 3 = bavi se atletikom :D
 
Hej vas dvoje umesto shto se hvalishete svojim aspektima ajde pogledajte moju kartu koju stranicu unazad pa i meni recite da li cu biti slavan.

Najvaznije su realne osnove. Dakle van natalne karte.
Prvo treba videti da li se bavis nekim poslom , ili si posvecen necemu sto sti u nekim realnim osnovama moze doneti slavu pa i popularnost.
Mnogo ljudi ima jako dobro polozene planete, pa ipak nisu odmakli dalje od administrativnih sluzbenika...takodje dosta je onih sa losim, a ipak su ostali upamceni i mnogo godina nakon zivota.
Dakle , ukoliko mislis da postoji nesto....onda da ti pogledamo kartu.
 
Najvaznije su realne osnove. Dakle van natalne karte.
Prvo treba videti da li se bavis nekim poslom , ili si posvecen necemu sto sti u nekim realnim osnovama moze doneti slavu pa i popularnost.
Mnogo ljudi ima jako dobro polozene planete, pa ipak nisu odmakli dalje od administrativnih sluzbenika...takodje dosta je onih sa losim, a ipak su ostali upamceni i mnogo godina nakon zivota.
Dakle , ukoliko mislis da postoji nesto....onda da ti pogledamo kartu.


Pa te osobe sa slupanim horoskopima i jesu oni koji nesto naprave. Ovi sa harmonicmim zivotima ( horoskopima ) ne naprave nista. Samo napeti aspekti daju energiju, zelju za uspehom, za dokazivanjem, samo ti ljudiimaju osecaj da moraju nekome da se dokazu, da steknu postovanje, priznaje , ljubav, naklonost drugih ljudi. Svi vole uspesne, jel? Niko ne voli gubitnike. Tako da oni koji imaju dobre horoskope imaju sve i na tome stoji, nema izazova. Samo monotonija.
 
Pa te osobe sa slupanim horoskopima i jesu oni koji nesto naprave. Ovi sa harmonicmim zivotima ( horoskopima ) ne naprave nista. Samo napeti aspekti daju energiju, zelju za uspehom, za dokazivanjem, samo ti ljudiimaju osecaj da moraju nekome da se dokazu, da steknu postovanje, priznaje , ljubav, naklonost drugih ljudi. Svi vole uspesne, jel? Niko ne voli gubitnike. Tako da oni koji imaju dobre horoskope imaju sve i na tome stoji, nema izazova. Samo monotonija.

Ne. Ja sam samo rekla da je glupavo pitati " Da li cu biti slavan/na" , a pri tom za to ne postoje realne osnove...van natalne karte.
Tipa javi se uciteljica i kaze ..." woow kakve aspekte imam, verovatno cu postati popularna, slavna blabla"...
Potpuno nebitno da li ima izazovne aspekte, harmonicne..ili ne...sve jedno....njena putanja je negde odredjena...i taj put sigurno ne vodi u slavu.
Ne znam, ja na to gledam tako.
 

Back
Top