Quantcast

POPULARNOST I SLAVA

immph

Poznat
Poruka
7.093
a sto onda hvalis njeno izlaganje, mozda ne postanes slavna:cool:
Svakako ima predispozicija za to, a i ako ne bude slavna kao vecih razmera svakako je neko ko u svojim krugovima zahteva puno paznje i na koga svi gledaju i puno ljudi zna ... Karta je jednostavno takva da zahteva da je puno ljudi poznaje :)

@angelinica - Sto se pitanja voznje tice, ne mozemo ovde :) i molim te nemoj prijavljivati poruke vise da ti neko to pogleda :) pogledacu ti ja eventualno na pp kasnije ...
i hvala na komplimentu :) ...

Kad ti je rekla sve pozitivno
rekao :) ...

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Bero ovako.

"čovjek koji u prvih 30 godina života nije napravo ništa, u ostalih 30 je napravio sve" rekao je jedan biograf Hitlera. A baš je on imao Saturn na MC.

Saturn na MC daje stabilnost onoga što dosežeš. Daje ti jednu čvrostoću, ali lako da omraženost. istina je da to dolazi nešto sporije no kad dođe traje za sva vremena.

Generalno mislimd a je dobro imati Saturn na MC:

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
Bero ovako.

"čovjek koji u prvih 30 godina života nije napravo ništa, u ostalih 30 je napravio sve" rekao je jedan biograf Hitlera. A baš je on imao Saturn na MC.

Saturn na MC daje stabilnost onoga što dosežeš. Daje ti jednu čvrostoću, ali lako da omraženost. istina je da to dolazi nešto sporije no kad dođe traje za sva vremena.

Generalno mislimd a je dobro imati Saturn na MC:
auf, pa ja ne zelim da zavrshim bacen sa trona kao Hitler. Ja sam mislio da budem kao neki dobrocudni profesor na fakultetu, josh nekom priznatom i svetski uglednom. Sa onako dugom bradom, ma pravu Saturnovac.:rtfm:

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
oui, u Lavu ali nije neshto posebno aspektovan, t kvadrat sa Plutonom i Mesecom i konjukcija sa merkurom. Ali bukvlno sebe vec vizualiziram kao nekog profana, iz prirodnih nauka , fizike pre svega, vec imam i svoje omiljene fraze:

Uzmem Sunce i bacim ga

Marija Kiri bi se samo osmehnula na ovo

itd.

I ja cu se uvk boriti na strani studenata i njihovih praFa.

Poslednja izmena:

immph

Poznat
Poruka
7.093
Jaaoj, kako ja ne volim Jupiter 90 Mesec :) Meni je Jupiter neaspektovan, ali dispozitor ima 90 sa Mesecom i moja majka ima to, a nas drug Alex ima 180 ... tako ne volim taj aspekat, uzasno smo razmazeni, a uvek nezadovoljni i svega zelimo previse xD ...

Eto imas Jupiter konjukcija Merkur :) i Uran u devetom :) bices neki opasan ti :) ...

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
aha, ja sam information storage. Ja planiram da napravim neku globalnu mrezu stipendija tako da studenti mogu da oblilaze svet i uce strane kulture, jezike i obicaje to je tako kul :heart: realno, mislim da covek nije bogat ako ima prosek 10 na faxu, para ili sta vec, nego:

koliko jezika zna
koja mesta je posetio
i koliko knjiga je procitao

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
A pad sa polozaja ? Svi znamo kako je zavrsio taj mocni Hitler ...
meni je do danas današnjeg ostalo nejasno zašto Dupor kaže da Saturn u 10 za političara znači tužan kraj. Naime, ako je 10 kuća , kuća Saturna tada se on osjeća dobro tamo i ne bi smejlo donijeti pad.

Međutim, iz ovoga se isčitava zapravo Duporov stav da ne postoji potpuna analogija polja i znakova.

Iz tog sistema bi bilo logično da 10 polje pripada Lavu, a ako stavimo Saturna i Lava u 10 polje tada dobivamo ubitačnu kombinaciju.

Nije tamo samo ću reći to da sa onakvim Marsom nitko ne može dobiti rat.

senka023

Zainteresovan član
Poruka
405
Hajde od ovih tata~mata neko da postavi kartu Carlija Caplina? (Ako moze, postaviti ponovo i od Hitlera).
Jednu pored druge, ili ispod~iznad...

I Caplin i Hitler su rodjeni 20.04.1889.? Za obojicu je citav svet cuo....a emocije koje izazivaju njihova imena su u suprotnosti...

STA je razlicito, a sta slicno kod njihovih natalnih?

immph

Poznat
Poruka
7.093
Ono sto me je uvek intrigiralo u Hitlerovoj karti, ali nimalo zacudilo (:lol:) jeste da nema ni kap vode. ;)

A dominantna planeta mu je Venera. :confused:

Rodjen je 16. a ne 20. tako da nije nista cudno ... ASC im je u razlicitom znaku kao i Sunce ... koliko se ljudi rodilo tih cetiri dana, sumnjam da su vi ostavljali utisak kao hitler :) ...
Dakle od cega da krenem :) vladar ASC-a je Hitleru u konjukciji sa losim planetama, Marsom i Saturnom, ostecen je maksimalno iako u vom sedistu ... dok je vladar ASC-a kod Charlie-a u konjukciji sa Venerom :) Aleksandar Imsiragic je pisao o ovome, da odlike vladara ASC-a vise boje planete sa kojima je u aspektu, pogotovu konjukciji, nego sto su to njegove same osobine ... tako je kod Charlie osobina Marsa (vladar ASC-a i dispozitor Sunca) obojene Venerom (plus aspektom Jupitera, dok je kod Hitlera taj orbi znatno veci), dok je kod Hitlera Venera (vladar ASC-a i dispozitor Sunca) ugrozena Marsom, takodje je aspekat egzaktan kod Hitlera ... Zatim Charlie Chaplin ima vode u horoskopu, Mesec na ASC-u, iako u skorpiji to je Mesec koji bi pre stajao jednom umetniku nego Mesec u Jarcu ... Mesec Charlie-a prima los aspekat od Marsa koji jeste njegov dispozitor, ali mu se dispozitor nalazi u Biku koji je znak Meseceve egzeltacije u konjukciji sa Venerom, dok je Hitlerov dispozitor Meseca hladni i surovi autoritet i velicina Saturn u Lavu na MC-u, ovo znatno govori o njihovoj sposobnosti da se saosecaju sa ostalim ljudima ... Hitler apsolutno nije imao mislosti u sprovodjenju svojih idelogija i mislio je da vredi unistiti pola sveta da bi ostali oni navnodno bolji ... Zatim Saturn kod Charlie-a nije na MC-u kao kod Hitlera koji je bio vodja i sav vazan, davao naredjenja i donosio odluke, vec je kod CHarlie-a u devetoj kuci sto bi vise govorilo o njegovoj duhovnosti i filozofiji (uopsteno naravno) ...

NecuZvaqHocuQsur

Aktivan član
Poruka
1.607
Rodjen je 16. a ne 20. tako da nije nista cudno ... ASC im je u razlicitom znaku kao i Sunce ... koliko se ljudi rodilo tih cetiri dana, sumnjam da su vi ostavljali utisak kao hitler :) ...
Dakle od cega da krenem :) vladar ASC-a je Hitleru u konjukciji sa losim planetama, Marsom i Saturnom, ostecen je maksimalno iako u vom sedistu ... dok je vladar ASC-a kod Charlie-a u konjukciji sa Venerom :) Aleksandar Imsiragic je pisao o ovome, da odlike vladara ASC-a vise boje planete sa kojima je u aspektu, pogotovu konjukciji, nego sto su to njegove same osobine ... tako je kod Charlie osobina Marsa (vladar ASC-a i dispozitor Sunca) obojene Venerom (plus aspektom Jupitera, dok je kod Hitlera taj orbi znatno veci), dok je kod Hitlera Venera (vladar ASC-a i dispozitor Sunca) ugrozena Marsom, takodje je aspekat egzaktan kod Hitlera ... Zatim Charlie Chaplin ima vode u horoskopu, Mesec na ASC-u, iako u skorpiji to je Mesec koji bi pre stajao jednom umetniku nego Mesec u Jarcu ... Mesec Charlie-a prima los aspekat od Marsa koji jeste njegov dispozitor, ali mu se dispozitor nalazi u Biku koji je znak Meseceve egzeltacije u konjukciji sa Venerom, dok je Hitlerov dispozitor Meseca hladni i surovi autoritet i velicina Saturn u Lavu na MC-u, ovo znatno govori o njihovoj sposobnosti da se saosecaju sa ostalim ljudima ... Hitler apsolutno nije imao mislosti u sprovodjenju svojih idelogija i mislio je da vredi unistiti pola sveta da bi ostali oni navnodno bolji ... Zatim Saturn kod Charlie-a nije na MC-u kao kod Hitlera koji je bio vodja i sav vazan, davao naredjenja i donosio odluke, vec je kod CHarlie-a u devetoj kuci sto bi vise govorilo o njegovoj duhovnosti i filozofiji (uopsteno naravno) ...
Bravo, immph! :D

Nije me varao osecaj... Chaplin mi je uvek licio na Skorpiju po izgledu...

senka023

Zainteresovan član
Poruka
405
Hajde od ovih tata~mata neko da postavi kartu Carlija Caplina? (Ako moze, postaviti ponovo i od Hitlera).
Jednu pored druge, ili ispod~iznad...

I Caplin i Hitler su rodjeni 20.04.1889.? Za obojicu je citav svet cuo....a emocije koje izazivaju njihova imena su u suprotnosti...

STA je razlicito, a sta slicno kod njihovih natalnih?

Pardoniram...nisam znala tacan datum...

immph~hvala za postavljanje natalnih....

...i za odgovore na pitanja. :)

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
osim sto zvuci lepo.... kako izgleda tvoj plan, dalje od naslova?
Dalje od naslova, moj plan nece biti sa sedishtem u Srbiji, vec u zemlji devica, savrshenstva i neutralnosti - Svajcarskoj. Njihova vlada ima veliki, blagonaklon uticaj na sve medjunarodne institucije. Prihode ce dolaziti od Svajcarske vlade, moje plate, zaposlenih u Insititutu koji planiram da otvarim, slobodnih donacija itd. NaraFno imacu ispostave sirom sveta. Neshto kao British Councils. Josh uvek ne znam koje cu kreiterijume da uzmem kada budem birao moguce kandidate, razmisljao sam o primanju u porodici plus znanje. ali videcu josh.

gost 83076

Zainteresovan član
Poruka
284
meni je do danas današnjeg ostalo nejasno zašto Dupor kaže da Saturn u 10 za političara znači tužan kraj. Naime, ako je 10 kuća , kuća Saturna tada se on osjeća dobro tamo i ne bi smejlo donijeti pad.
Međutim, iz ovoga se isčitava zapravo Duporov stav da ne postoji potpuna analogija polja i znakova.
Iz tog sistema bi bilo logično da 10 polje pripada Lavu, a ako stavimo Saturna i Lava u 10 polje tada dobivamo ubitačnu kombinaciju.
Nije tamo samo ću reći to da sa onakvim Marsom nitko ne može dobiti rat.
Saturn u 10.kuci donosi pad u slucaju, ako ima slabe aspekte. Ako ima dobre aspekte, onda nema pada.

Trebamo naci tog dobrog i loseg Saturna, pa da vidimo gde je pad, a gde nije.

gost 83076

Zainteresovan član
Poruka
284
Evo Billa Clintona: on ima Saturna u 10.kuci (ne na MC), Saturn nema losih aspekata. Do sada ga nitko nije srusio, a nije se ni sam.

Ako je Saturn na MC, istovremeno je u kvadratu sa AC. Da li to znaci pad, moram da nadjem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.