POPULARNOST I SLAVA

Ajme, majko, pa ja cu biti neka zesca faca. z:shock:

- AC Lav, Sunce u 5.
- Sunce egzaktan sekstil Saturn na DC.
- Venera blizu IC.
- MC Ovan, Mars na granici 4. i 5.
- Mars sekstil Saturn
- Jupiter sekstil Mesec, aplikacioni, orbis 1

Samo sto imam Mesec u 12. i ukljestenog Strelca u 5. :lol:
 
:lol: Joj po meni je njen Mesec katastrofa polozen :S ...
Ajde ta konukcija, mada je orbis sedam stepeni ... ima kvadrat od Saturna dispozitora koji je jak i opoziciju Netpuna (sto doduse ne mora nuzno biti pogubno za popularnost, naprotiv) ...
 
Jedna mamina koleginica koja mi je davno gledala kartu rekla je da bih bila poznati novinar ili prevodilac... Samo sto mene to uopste ne interesuje. :thumbdown: Nezainteresovana sam za zivot, a kamoli slavu... Videcemo... Kad se otkljesti Strelac... :manikir:

A i dalje proveravam ima li ta konjunkcija neki znacaj kad nije u istim znacima... A i velik je orbis... Jer sam se na mnogo primera uverila da nema veze, dok sam gledala izgled i tako to..
 
Mesec 90 Mc-losa popularnost:mrgreen:

Nista se ti ne brini, meni Saturn u 7, :lol: nikom ali apsolutno nikom nisam simpaticna na prvu loptu. Tesim se time sto ga ima i Majkl.
Jos AC tvrdoglavi, arogantni Lav. z:shock: Pa se mrstim jos vise, onako iz inata.

19418073.gif
 
Poslednja izmena:
Nista se ti ne brini, meni Saturn u 7, :lol: nikom ali apsolutno nikom nisam simpaticna na prvu loptu. Tesim se time sto ga ima i Majkl.
Jos AC tvrdoglavi, arogantni Lav. z:shock: Pa se mrstim jos vise, onako iz inata.

19418073.gif


:lol:

pa jeste ni ja nemam taj trip da zelim da se svidim.....tako mi svejedno:lol:
skorpija sam ***:hvala:
ja sam dosta povucena i tiha na prvu loptu, i tesko me ljudi provaljuju(Ne na Ac)

al kad pocnem da pricam ne mozes me zaustaviti:tease:
 
Mislim da je tacno ovo za mesec u desetoj.,
Ja ga imam i to u lavu,a polje pocinje u raku.Uopste ne volim da sam u centru paznje a to je zato sto imam skoro sve planete ispod horizonta.. a nekako se uvek nesto prica o meni..
takodje Jupiter u devetoj
mars,sunce,merkur i lilith u prvoj

To bi odprilike znacilo da sam veoma zapazen u javnosti iako mi to nije namera:think:
 
He he nacitah se ja ovde svega i svacega. Evo kod mene je recimo zastupljen saturn na MC u strelcu. Taj isti saturn je u trgonu sa MO, MO i saturn u sekstilu sa ACS. sunce0ve60MC. Jupiter u 1.oj kuci90MC60uran vladar(suvladar)ASC. SO vladar DSC u 12.om polju0VE. Bilo je popularnosti jedno 3 do 4 godine a tada je nisam zelela nikako ali mi je uspeh prijao,davao je smisao mom zivotu a onda se sve odjednom samo ukocilo. Iz godine u godinu stagnacija se povecavala. Ove godine je dostigla vrhunac i mislim da je toj mojoj karijeri dosao kraj. Ili mozda sam jednostavno ne strpljiva da se feniks u meni probudi.
Ovo sam napisala eto ako nekome znaci mozda uspe nesto da poveze i doda svom znanju astrologije.
 
Bas popularnost i luda slava ne moze da se vidi.

Postoji nesto sto se zove rank, sto moze
Otprilike da li ce natus biti istaknut u drustvu(u to spada i slava na najvecem nivou, a spada i sve do direktora, sefa, pa nizeg sefa, itd. do nekoga ko nema ni posao na najnizem nivou)
Otprilike uticaj u drustvu, sto podrazumeva svasta i ne mora biti samo neko ko se izlazi na tv, sto bi rekle babe :D
 

Back
Top