Ponovo u redove za vize?

Hoćemo li opet u redove,zar su ovi toliko nesposobni da sa mand...,ovaj,romima ne znaju da izađu na kraj-jednostavno im ne daju pasoše i gotovo!
Pun mi je ... tih likova,prošle godine su Rumunima pravili problem.

link

Što se mene tiče nemam nikakav problem sa redovima za vize jer nikada nisam ni u jedan stao.

A to što gospoda&gospodže iz EU svoje rasonazore žele da nama stave na dušu, za to me zabole patka.

Ako mi treba da budemo krivi za to što oni ne žele Rome u svojim okruženjima bićemo. I za manje su nas trtili a objektivno oni i ne vide neku bitnu razliku između nas i Roma. Svi smo mi za njih isto. Stoka.

Pa vi cmizdrite da vas prime u EU, smizdrite....
 
Добри су ти представници слободе, демокрације и људских права.
Најпре те уцене да дотичним омогућиш сва права и даш папире а ондак кад ти исти оду књима окриве тебе.
 
Što se mene tiče nemam nikakav problem sa redovima za vize jer nikada nisam ni u jedan stao.

A to što gospoda&gospodže iz EU svoje rasonazore žele da nama stave na dušu, za to me zabole patka.

Ako mi treba da budemo krivi za to što oni ne žele Rome u svojim okruženjima bićemo. I za manje su nas trtili a objektivno oni i ne vide neku bitnu razliku između nas i Roma. Svi smo mi za njih isto. Stoka.

Pa vi cmizdrite da vas prime u EU, smizdrite....

nisam ni ja nikada stajao u redu za vize,poenta mog posta je bas ova vlast koja je nesposobna toliko da kada i nesto kao i uradi,to upropasti začas,kao sa gorivom što je bila u januaru priča ali koliko vidim vuk pojeo magarca,niko više ne priča ni o akcizi ni šta se desilo,bitno da je gorivo poskupelo umesto kontra

@VW,to si u pravu,treba imati vlast koja će smradovima iz brisela reći:"ok,rešićemo problem azilanata ali mi moramo onda u srbiji da kršimo"ljudska prava" tako što imaliniziranima nećemo izdavati pasoše"
 
Poslednja izmena:
nisam ni ja nikada stajao u redu za vize,poenta mog posta je bas ova vlast koja je nesposobna toliko da kada i nesto kao i uradi,to upropasti začas,kao sa gorivom što je bila u januaru priča ali koliko vidim vuk pojeo magarca,niko više ne priča ni o akcizi ni šta se desilo,bitno da je gorivo poskupelo umesto kontra

Da je vlast nesposobna , nepobitno je.

Ali niti jedna vlast u Srbiji vlast ne može da juri Rome po Nemačkoj i Austirji i vraća ih u Srbiju ako su oni odlučili da odu tamo.

To što ih oni ne žele u svojoj blizini pa zato nas pritiskaju da ih maltene na silu zadržavamo najobičnija je svinjarija.

Ovo stvarno ne mogu da stavim kilavim vlastima na dušu. Ovde se radi isključivo o rasizmu u EU.
 
Da je vlast nesposobna , nepobitno je.

Ali niti jedna vlast u Srbiji vlast ne može da juri Rome po Nemačkoj i Austirji i vraća ih u Srbiju ako su oni odlučili da odu tamo.

To što ih oni ne žele u svojoj blizini pa zato nas pritiskaju da ih maltene na silu zadržavamo najobičnija je svinjarija.

Ovo stvarno ne mogu da stavim kilavim vlastima na dušu. Ovde se radi isključivo o rasizmu u EU.

tačno.klasično eu licemerje..pa zato im treba reći:"dajte im vi novac i obezbedite im vi posao i kuće u srbiji da ne bi išli,mi nemamo,odnosno dajte nekoliko milijardi € srbiji da bude normalna država,sta je to za vas"

samo,nema nikoga iz vlasti da im to cinično i drsko kaže u briselu,jer za ove evropa nema alternativu,odnosno onaj miki maus i ostali su i plaćeni da nas guraju gde sve manje ljudi u srbiji želi
 
Poslednja izmena:
kako da se okrenete, EU vas heebu i to na veliko.Ocete u JEVROPU, K....c cete dobiti, saginjajte se , ljubite im dupeta, lizite cipele al u Jevropu necete uci u ovom veku.
Od propalih Politicara i ne sredjene politike prema gradjanima SVRbende, ocekujete rezultate. Ma oni se bogate, Kurta Jase li Jase a narodu ni mrvice hleba.
Demokracija Evropljana je samo za njih, pa pogledajte kako Sarkozi rusi njihov zakon o Imigrantima, kako Nemci, Talijani, Svedjani i ostali iz EU i nikom nista. Nikom nista jer su oni u Evropi i rade sta hoce a vi tamo na Balkanu guzite se , saginjite se, lickajte im cipele, bas kao sto je bilo do Titove ere.
 

Back
Top