POMOC!!!

ZorO OSVETNIK

Obećava
Poruka
100
Sta mi sve treba da na kompijuteru gledam sat tv?To jes cuo sam za sky star, ali ako neko moze da mi sve to objasni.Sta sve treba da kupim, koliko sta kosta, kako se ubacuju kljucevi?
Molim za pomoc!
 
ako planiras da kupis ss2 karticu uzmi je neces se pokajati
sto se tice ostalih stvari kako se ubacuje i steluje imas dosta toga na forumu al prvo je uzmi pa cemo ti pomoci da sredis ss2 karticu za nesmetano gledanje sat tv-a
pozZ
 
vidi ako si bas toliko zagrejan za ss2 karticu ona ti je obicna 2.6 verzija negde oko 5000-6000 din
ali bih ti toplo preporucio ako mozes da izdvojis malo vise novca da uzmes ss2 hd to je sad vrh za nju nisam siguran koliko kosta
pozZ zoki
 
i naravno ako nemas satelitsku antenu treba ti tanjir lnb 02 ili 03db, pokretna ledja il polaramount, ako si u mogucnosti motor super jack i pozicioner ili rucni ili automatski to je ono osnovno za pocetak
 
posto imas analognu antenu kao sto si napisao proveri kakav ti je LNB tj da li je univerzalni ili je analogni.Ukoliko ti je LNB analogni moras da ga promenis i uzmes digitalni 0.2 ili 0.3db.ako imas na analognom risiberu prolaz za drugi risiver iskoristi ga i nastavi kabl do kompa odnosno do ss2.
Sto se tice ss2 ona u pacomu kosta oko 6000 din
ubodi karticu u komp pored modema ako ga imas i pokreni instalaciju prvo drajvere pa onda ostalo.
Na netu ces naci nekoliko programa za pracenje sat tv preko ss2 , ja koristim alt dvb ,skini nove verzije vplug i ss2emu i nove kljuceve i to je to .uostalom na netu ces naci uputstva za instalaciju.
PRIJATNO UZIVANJE
 

Back
Top