Pomoc u vezi zastite

Da to je mnogo pametno i posebno deluje kod psihopata.....
Ma jeste, ali onaj sto se nasladjuje kad nekog zajebe.Vsljda se bolje oseca I svojoj kozi. Taj fazon...
Maaa. Rekso jednom da zapamtim da ce da mi sjebe zivot ( jos uvek je u ookusaju), ali onako :" na uvce". Posle kaze 'ponele ga emocije, Boze sacuvaj, gde bi on??' ..tako I za poruke u kojima mi zeli ( ne preti) da padnem sa tease, pa da se pomolim I tako to...u medjuvremenu napalio par ljudi da me zajebavaju ( on rodjen ovde, zna ljude is kraja I to, mada ga nikad pre nisam cula da o njima prica)- dakle neki novi kojima mpze da se proserava prvo, pa da h , jadan, potpaljuje , jer i'imao je dobre namere, jer postavio mi je posle raskida police( na plafond), za garderobu nspravio neku foru-( isto srafovi u plafon), doneo mi par kucnih aparata, hranio no macke kad nisam bila), a ja nezahvalno djubre, sto necu da mi salje takve poruke I sto mu nisam zahvalna na zeljama da padnem s terase I dobrodusnom savetu da se molim. Moram da dodam da je eskaliralo kad sam upoznala nekog . Pola godine posle raskida I ( po njegovoj pohvali) 3, 4 date-a , uz sve pokazivanje zenskih ...pitam se sad- jel to probao da me pravi ljubomornom? I mislim da je poceo malo vise da cirka I sam sebe laze. Par puta se ponudio da dofje- odbila sam, ni da pricamo...samo sam ga dva out pitala da prestane da me zajebava, na razne nacine...
 
Pravi iskreni i pošteni ludaci ne veruju ni svojim doktorima :mrgreen:
Tssssss...moram da she zajevavam, da ne odlepim.😁🤣
Nije zajebancija, ozbiljno. Ali pokusavam na pozitivan nacin da se s' zlom izborim.
I veruj mi.....nije to jos nista koje forice se koriste, ali za to me zabole- Ali ovo.. drage ljude da ti truju lazima ili izvrnutom pricom I da na razne nacine pokusava pod. kontrolom drzi e to je vec...pa davno she se zalio da nije uspeo da me napravi...slusaj sad: POSLUSNOM.🤔
 
Security+++++ LINK
Moj savet ti je da nadjes profesionalce, cyber security firmu. Evo, za primer ovako nesto kao sa linka na pocetku ovog mog teksta, nadji neku takvu firmu u svom mestu. Ljudi ce ti ocistiti naloge, telefonski broj, router i niko ti nece vise uci u naloge. To kosta ali i sigurnost na interMetu kosta.

I savet broj dva, pazi sa kim se vezujes odnosno sa kim zivis, pazi sa kim delis svoj interMet indentitet odnosno to ni rodjenoj deci nemoj da dajes.

Ovde ti niko nece pomoci, samo gubis vreme, tebi treba neko tu, nrko ko ce da odvojk vreme na to a vreme onih koji nesto znaju o tome kosta i to moras da platis.
 
Poslednja izmena:
Security+++++ LINK
Moj savet ti je da nadjes profesionalce, cyber security firmu. Evo, za primer ovako nesto kao sa linka na pocetku ovog mog teksta, nadji neku takvu firmu u svom mestu. Ljudi ce ti ocistiti naloge, telefonski broj, router i niko ti nece vise uci u naloge. To kosta ali i sigurnost na interMetu kosta.

I savet broj dva, pazi sa kim se vezujes odnosno sa kim zivis, pazi sa kim delis svoj interMet indentitet odnosno to ni rodjenoj deci nemoj da dajes.

Ovde ti niko nece pomoci, samo gubis vreme, tebi treba neko tu, nrko ko ce da odvojk vreme na to a vreme onih koji nesto znaju o tome kosta i to moras da platis.
Pa da zbog toga privatnika jer ove ne mog u,a dala bi svu lovu sto imam- Ali. . trebalo bi mi da stedim, skuplji su nego...a isto na sat, pa to vidi.. Zato privatnik.
 

Eh sad ga ti tupis :mrgreen: da prostis.
Majke mi, ne palim vas. Kako da dikazen? Imam neke stvarcice koje sam, objasnila ako Hi neko misluo DA oodjebavam. I iskreno blam me I da pricam jer toliko uporan- ali ima problema...a sad na zbogm toga sro on glavi, ja kao u nekiluko primera..znam-koji ludak to radi? Ajde, da sam neko of koga moze Nene koristi. A da me ucenjuje !?? Smucuo mi se nek objavi, lazi, istinu, montaze - zabole me samo nek se otkaci?
A kako da mi pocerujes? Reci!_😅
 

Ili mogu
Security+++++ LINK
Moj savet ti je da nadjes profesionalce, cyber security firmu. Evo, za primer ovako nesto kao sa linka na pocetku ovog mog teksta, nadji neku takvu firmu u svom mestu. Ljudi ce ti ocistiti naloge, telefonski broj, router i niko ti nece vise uci u naloge. To kosta ali i sigurnost na interMetu kosta.

I savet broj dva, pazi sa kim se vezujes odnosno sa kim zivis, pazi sa kim delis svoj interMet indentitet odnosno to ni rodjenoj deci nemoj da dajes.

Ovde ti niko nece pomoci, samo gubis vreme, tebi treba neko tu, nrko ko ce da odvojk vreme na to a vreme onih koji nesto znaju o tome kosta i to moras da platis.
Sad bi zivot sa cyber policajcom ili kriminalcem delila.😁
Cerki Sam dala neke podatke DA cuva. Jbt be mozes nikom da verujes. Nema. Nada. Prc.Tuzno.
 
Policija kaze da nece sa tim da se bakce, njima to sitnica- cekaju ili meni neko da nesto uradi, ili na nekom...a kao sto vidis - nije samo telefon u pitanju..tezak smor.... moram da im diirektan dokaz dam - dakleM recimo, neko ko je po struci recimo ICTr ipotvrdi ili detektiv...ovi prvi obicno rade za velike firme, detektivi traze masala capital I rade po satu, pa dok me kao razume ode pola dana, pa dok cekira sve to, pa jos potvrda za policiju...Pa eto, malopre napisah, pade mi na pamet- da nadjem nekog od nasih ovde, da mi pomogne- I naravno nesto da platim...do duse ne mora neko nas da bude, samo da je u toj struci...ali kako naci, ko bi to privatno...hmm..mozda ovako- preko foruma?😎😉 ili neko da uzvrati istom merom- hakerica, alli da ne nagovaram ljude 'na greh' kao on....🤮
Usmeno mogu da kažu šta hoće, mora da se napiše zahtev za zaštitu i da im se preda telefon...to rade stručnjaci sve jedno iz kog operatera ili prislušnog centra, a njih može samo država da otkači niko privatno....
 
Usmeno mogu da kažu šta hoće, mora da se napiše zahtev za zaštitu i da im se preda telefon...to rade stručnjaci sve jedno iz kog operatera ili prislušnog centra, a njih može samo država da otkači niko privatno....
Ma samo da znam sta jeste, a sta nije - onda mi ni ne treba policija- moze I bez njih da se resi..all kao sto rekoh, laik sam u vezi toga- I sto se telefona tice a I os ta lo.. I sigurna sam da nesto radi, a sigurna sam I da pokusava I da me napravi paranoidom..znaci sta je sad stvarno, a sta je zajeb da bi ljudi mislli kao DarkMoon i Mario pitanje je sad. I sad ne znam sta da kazem da se ne ispalim- zamisli kazem 'mozda ima nesto u onoj rupi,koje su maltene preko noci nastale..da se na to primim..a on mozda namerno ostetio materijal is koga moze da se oslobodi asbest.pa ne nadju kameru ( koje sigurno negde iima)..jer sva ta ostecenja su na spustenom plafonu, oko prozora..donosio mi 'na poklon' ogromne saksije ( isto mogu da imaju asbest- zakacio preko roletni one teske zavese od kojih se teze luftira...znam da ne treba konsuktovati cika Googla, ali dobila sam neku iritaciju , kaslkucanje I dodjem do stranice ( sto mi nije trebalo🤣) da takva ostecenja I ti 'pokloni' mogu da budu opasni po zdravlje).
Sad ce DarkMoon da mi tek dijagnozu da.😆 Ali razumem potpuno, jer se cesce desava da neko paranoise, nego da je ex toliki hater I napravi hobi od ovoga- da spijunira, zajebava, truje gra igrice I uziva u tome..daj Boze da sam se utripovala ali cinjenice su da me preko telefona zajebava ( ko ce drugi? I, da je pravio ostecenja, da je uvek voleo da se qrci pred drugima I da kao poraz vidi ako neko odluci da be zeli vise da mu titra ego ... to zajebavanje eskalira skroz kad sam pocela sa nekim da se vidjam, a on nema poverenja u nikog, nesiguran, trazi paznju - pozitivnu ili negativnu -samo da je paznja...ma necu da olajavam coveka sa kim sam 5 godina zivela, ali iz ove perspektive, ti neki njegovi izlivi mrznje prema ljudima, koje nisam mogla nikad da shvatim, sad imaju jos jaci utisak...
 
U Srbiji nikad nisu problem bili hakeri, nego državni službenici....U Srbiji su hakeri pristojni ljudi koji se time bave iz interesa ne da bi nekoga zajebavali, a ovaj mulj radi u državi....
Ocu da se udam za jednog takvog!
Ja njemu holandske papire, on meni pomogne sa ovim. Moze I sa devojkom/zenom DA dodje, prijavimo je kao sestru.😁 Mala sala- ali u svakoj sali ima malo istine.😇
 
Ocu da se udam za jednog takvog!
Ja njemu holandske papire, on meni pomogne sa ovim. Moze I sa devojkom/zenom DA dodje, prijavimo je kao sestru.😁 Mala sala- ali u svakoj sali ima malo istine.😇
Vazno je da je muskarac u vinkli, da nije previse i bez razloga ljubomoran i da nije posesivan jer su to opasne kombinacije.... i da, vazna je zrelost.
 
A pa Milice ja sam napisao da ti verujem da imas problem od strane bivseg i da ovo sto si opisala deluje kao spijuniranje.
A vidi sad.
Pokusavam da promenim sifru .
I evo u ruci mi A20.
I ovde pise da pogledam na A20 i kliknem na DA.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231212-174008_Chrome.jpg
    Screenshot_20231212-174008_Chrome.jpg
    46,8 KB · Pregleda: 3

Back
Top