Pomoc u vezi zastite

Ma samo da znam sta jeste, a sta nije - onda mi ni ne treba policija- moze I bez njih da se resi..all kao sto rekoh, laik sam u vezi toga- I sto se telefona tice a I os ta lo.. I sigurna sam da nesto radi, a sigurna sam I da pokusava I da me napravi paranoidom..znaci sta je sad stvarno, a sta je zajeb da bi ljudi mislli kao DarkMoon i Mario pitanje je sad. I sad ne znam sta da kazem da se ne ispalim- zamisli kazem 'mozda ima nesto u onoj rupi,koje su maltene preko noci nastale..da se na to primim..a on mozda namerno ostetio materijal is koga moze da se oslobodi asbest.pa ne nadju kameru ( koje sigurno negde iima)..jer sva ta ostecenja su na spustenom plafonu, oko prozora..donosio mi 'na poklon' ogromne saksije ( isto mogu da imaju asbest- zakacio preko roletni one teske zavese od kojih se teze luftira...znam da ne treba konsuktovati cika Googla, ali dobila sam neku iritaciju , kaslkucanje I dodjem do stranice ( sto mi nije trebalo🤣) da takva ostecenja I ti 'pokloni' mogu da budu opasni po zdravlje).
Sad ce DarkMoon da mi tek dijagnozu da.😆 Ali razumem potpuno, jer se cesce desava da neko paranoise, nego da je ex toliki hater I napravi hobi od ovoga- da spijunira, zajebava, truje gra igrice I uziva u tome..daj Boze da sam se utripovala ali cinjenice su da me preko telefona zajebava ( ko ce drugi? I, da je pravio ostecenja, da je uvek voleo da se qrci pred drugima I da kao poraz vidi ako neko odluci da be zeli vise da mu titra ego ... to zajebavanje eskalira skroz kad sam pocela sa nekim da se vidjam, a on nema poverenja u nikog, nesiguran, trazi paznju - pozitivnu ili negativnu -samo da je paznja...ma necu da olajavam coveka sa kim sam 5 godina zivela, ali iz ove perspektive, ti neki njegovi izlivi mrznje prema ljudima, koje nisam mogla nikad da shvatim, sad imaju jos jaci utisak...
Imao sam gori slučaj i stvarno....smislila si ko je, ali onaj ko to radi ne zna sve vaše odnose, znači ako te neko zove moraš po njemu da vršiš pritisak jer taj tvoj bez njega ne može ništa...znači otruj mu oružje...kao što si rekla, blefiraj da znaš ko je....

Imao sam gori slučaj i stvarno....smislila si ko je, ali onaj ko to radi ne zna sve vaše odnose, znači ako te neko zove moraš po njemu da vršiš pritisak jer taj tvoj bez njega ne može ništa...znači otruj mu oružje...kao što si rekla, blefiraj da znaš ko je....
Ma nema sta da blefiram.
Setila sam se jos neceg.
Slala sam cerki slike, screens i td od januara, dok jos nisam imala pojma sta se desava- pa cu iz ove perspektive da pregledam i sa tim u policiju- nema druge- on nece da prestane.

Back