Pomoc u vezi penisa!

StoneSour

Početnik
Poruka
2
E ovako imam 16g i duzina penisa mi je isto 16cm,e sad mene interesuje koja je prosjecna debiljina penisa jer meni je 5cm a malopre sam gledao na nekom americkom sajtu da je prosjecna duzina do 10incha,a 1inch 2.54cm pa *** jeli ovo normalno z:((
 
E ovako imam 16g i duzina penisa mi je isto 16cm,e sad mene interesuje koja je prosjecna debiljina penisa jer meni je 5cm a malopre sam gledao na nekom americkom sajtu da je prosjecna duzina do 10incha,a 1inch 2.54cm pa *** jeli ovo normalno z:((

Kazu doktori prosecna duzina 15cm ,a debljina 12cm...debljina se meri tako sto se nesto obavije oko penisa ,pa tek onda prenese na lenjir ,ili jednostavno krojackim metrom ,pa u krug.Ne zamaraj se sa tim ....
 
E ovako imam 16g i duzina penisa mi je isto 16cm,e sad mene interesuje koja je prosjecna debiljina penisa jer meni je 5cm a malopre sam gledao na nekom americkom sajtu da je prosjecna duzina do 10incha,a 1inch 2.54cm pa *** jeli ovo normalno z:((

Slusaj, ja sam po profesiji urolog i bavim se 10 godina tom problematikom. Ako imas 16 godina tvoj penis mora biti dugacak najmanje 20 centimetara. 16 cm je prekratko i smatra se kao "mikro". Ako u 30 godini ne budes imao penis duzi od 25 bice sramota.

pozz od dr. vidojevic
 
E ovako imam 16g i duzina penisa mi je isto 16cm,e sad mene interesuje koja je prosjecna debiljina penisa jer meni je 5cm a malopre sam gledao na nekom americkom sajtu da je prosjecna duzina do 10incha,a 1inch 2.54cm pa *** jeli ovo normalno z:((

pa njima amerikancima je sve veće (duže)...:per:

...o'k si sinko...pusti ti te američke gluposti...
...nego me interesuje el si ti to šublerom merio širinu, il to onako đuture, odokativno...? :per:
 
de je to normalno ...si lud .....obavezno poseti nekog doktora ...neslusaj ove na forumu nemaju oni pojma ....lupetaju debili.....nego tebi treba strucna pomoc ili hirirska operacija povecavavanja tog ''uda''.......moras do 20 godine da imas barem 26 cm duzine i 15 sirine.... bas mi zao sto imas problem...ali tu smo da pomognemo...nepredaj se ....nade jos uvek ima
 

Back
Top