Pomoc u kuci

Mislim da imaš pravo na pomoc u kuci koju ne placaš samo ne znam preko koga se to traži
a privatno uz placanje ..imaš žena koje to rade ..i najbolje je na preporuku
 
Da se skuva neki ručak, raširi ves ako je potrebno, usisa i tako neki poslovi. Stan je mali tako da se zdrava osoba ne može ni umoriti.
Zato je najbolje raspitivati se i naci zenu koja ne stanuje daleko pa se nožda može očekivati i nešto niža cena ..

Nema veze da li je stan mali ili veliki, rad je isti, samo što se u manjem stanu vuše postigne za tih 2h...

Radila sam taj posao, ja sam smatrala da ne naplaćujem svoj rad, vec utroseno vreme.
 
Gerontološki centar, ali teško je doći na red, potražnja je velika, a žena koje tu rade je malo.
Obavezno sa preporukom, slažem se.
Zvala sam Centar za socijalni rad u vezi gerontodomacica. Ovako su mi rekli: idu 2 žene, 3x nedeljno po 2h, ne kuvaju, ne peru prozore, samo da malo obrisu prašinu, usisaju, kupe šta treba, a vreme im se računa kad krenu ka meni. Budalastina teška.
Našla sam ženu, tu je iz obližnjeg naselja, pa videćemo kako će to ići.
 
Mi smo ovde imali nekog klinca , reklamirao se kao "Dostavko" odavno ga stvarno nisam zvala, ali kad su mi klinci bili mali, često sam ga zivkala, za 100din mi je donosio dečije rezultate iz Doma zdravlja npr, lekove iz apoteke, roštilj, stvari, pošaljem drugarici nešto po njemu, svima lakše tako mi jednostavnije, i jeftinije. Ne znam ni da li još radi ni koje su mu cene. :think:

Pretpostavljam da i ti možeš tako da odradiš nabavku , sad dosta marketa nudi dostavu, ne znam samo koliko je isplativo.
Ko zna nek nam napiše. :)
 
Mi smo ovde imali nekog klinca , reklamirao se kao "Dostavko" odavno ga stvarno nisam zvala, ali kad su mi klinci bili mali, često sam ga zivkala, za 100din mi je donosio dečije rezultate iz Doma zdravlja npr, lekove iz apoteke, roštilj, stvari, pošaljem drugarici nešto po njemu, svima lakše tako mi jednostavnije, i jeftinije. Ne znam ni da li još radi ni koje su mu cene. :think:

Pretpostavljam da i ti možeš tako da odradiš nabavku , sad dosta marketa nudi dostavu, ne znam samo koliko je isplativo.
Ko zna nek nam napiše. :)
Ja većinu stvari tako i naručuje iz Maxija i DMa, ali sveže meso i tako neke stvari ne volim da mi oni biraju.
Rešila sam problem, žena je počela danas da radi, za početak sam baš zadovoljna, nadam se da će tako i ostati. Važno mi je da smo se i oko vremena dolaska lako dogovorile...idemo dalje lagano.
 

Back
Top