Pomoć pri upisu u škole

Na listu zelja treba da stavimo najmanje 15 smerova ili skola. Ja hocu u medicinsku i znam 5 smerova i sad ne znam sta da stavim za ostalih 10. Sa tim da necu nista osim medicinske, mislila sam da stavim skole iz okruga ali onda postoji rizik da se skola u Novom Sadu popuni a ja upadnem u medicinsku u Zrenjaninu i posle ne mogu da se prebacim :D sta je najbolje da stavim na ostalih 10 zelja? :)
 
8. sam razred i razmisljam se izmedju gimnazije i ETS Nikola Tesla. Ako bih upisala Teslu, upisala bih smer Elektrotehnicar informacionih tehnologija, jer zelim time da se bavim, pa da kasnije idem na FON ili tako neki faks. A ako bih upisala gimnaziju, upisala bih trecu, sestu ili osmu. Sta mi vi predlazete?
 
8. sam razred i razmisljam se izmedju gimnazije i ETS Nikola Tesla. Ako bih upisala Teslu, upisala bih smer Elektrotehnicar informacionih tehnologija, jer zelim time da se bavim, pa da kasnije idem na FON ili tako neki faks. A ako bih upisala gimnaziju, upisala bih trecu, sestu ili osmu. Sta mi vi predlazete?

Preporucila bih ti da upises ETS, ukoliko si 100% sigurna da time zelis da se bavis. Gimnazija je za ljude Koji su malo neodlucni, ili za neko opste znanje. Moraces da ucis dosta toga sto ti nece nuzno zatrebati.
 

Back
Top