Pomoc oko misa...

dzorz

Zainteresovan član
Poruka
106
Ako neko zna da mi pomogne,kupio sam mis marke a4tech i ima na sebi dodatne komande oko 6 tipki,koje treba da rade kad se instalira drajver.Kad ubodem u racunar sistem ga odmah prepoznaje i tako da nemogu nikako da pokrenem drajver.U upustvu gde je njihov sajt kazu da treba deinstalirati misa pa tek onda instalirati drajver a meni nikako to ne uspeva isto se desava sem sto mi neradi mis,kad uklonim drajver.Verovatno negde u registar bazi treba ukloniti drajver ali ja neznam gde je to,I jos nesto ako pomaze koristim windows 7 mozda je to problem.
 
Ako neko zna da mi pomogne,kupio sam mis marke a4tech i ima na sebi dodatne komande oko 6 tipki,koje treba da rade kad se instalira drajver.Kad ubodem u racunar sistem ga odmah prepoznaje i tako da nemogu nikako da pokrenem drajver.U upustvu gde je njihov sajt kazu da treba deinstalirati misa pa tek onda instalirati drajver a meni nikako to ne uspeva isto se desava sem sto mi neradi mis,kad uklonim drajver.Verovatno negde u registar bazi treba ukloniti drajver ali ja neznam gde je to,I jos nesto ako pomaze koristim windows 7 mozda je to problem.

Da li je to ovaj mis:
X6-70D-1b_0.gif
 
Malo je noviji ima dugme za ofis i jos dva napred da se nasteluju po potrebi samo nikako da instaliram upravljacki program da to proradi
Prvo nisi napisao koji mis(mislim na model)!?
A drugo ja na sajtu od A4TECH vidim da misevi podrzavaju sledece OP sisteme:
Windows 2000 / XP/ MCE2005 / XP(x64) / 2003(x64) / Vista.Nigde ne pise za Windows 7.
 
pardon za model ,X680D,pa mislio sam da wista i windows 7 mogu isti drajver da koriste,ali ok ako jos neko zna nesto pa videcu sta je najbolje za to..
Pa pokusaj sa deinstalacijom misa(tako pise na sajtu A4Tech-a)...znaci sadasnji drajver deinstaliras i onda pokrenes instalaciju "originala"....

http://www.a4tech.com/ennew/download%20driver.asp

ps
Ali jos uvek ne vidim da "podrzava" windows 7!?
 
Prijatelju ja sam to procitao odmah kako sam kupio misa ali problem je kako sam naveo da kad deinstaliram driver nece da pokrene uopste programrazumes,ali mislim da je 100 posto do sistema
 

Back
Top