Pomoc oko misa...

dzorz

Zainteresovan član
Poruka
106
Ako neko zna da mi pomogne,kupio sam mis marke a4tech i ima na sebi dodatne komande oko 6 tipki,koje treba da rade kad se instalira drajver.Kad ubodem u racunar sistem ga odmah prepoznaje i tako da nemogu nikako da pokrenem drajver.U upustvu gde je njihov sajt kazu da treba deinstalirati misa pa tek onda instalirati drajver a meni nikako to ne uspeva isto se desava sem sto mi neradi mis,kad uklonim drajver.Verovatno negde u registar bazi treba ukloniti drajver ali ja neznam gde je to,I jos nesto ako pomaze koristim windows 7 mozda je to problem.

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Ako neko zna da mi pomogne,kupio sam mis marke a4tech i ima na sebi dodatne komande oko 6 tipki,koje treba da rade kad se instalira drajver.Kad ubodem u racunar sistem ga odmah prepoznaje i tako da nemogu nikako da pokrenem drajver.U upustvu gde je njihov sajt kazu da treba deinstalirati misa pa tek onda instalirati drajver a meni nikako to ne uspeva isto se desava sem sto mi neradi mis,kad uklonim drajver.Verovatno negde u registar bazi treba ukloniti drajver ali ja neznam gde je to,I jos nesto ako pomaze koristim windows 7 mozda je to problem.

Da li je to ovaj mis:
X6-70D-1b_0.gif

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
pardon za model ,X680D,pa mislio sam da wista i windows 7 mogu isti drajver da koriste,ali ok ako jos neko zna nesto pa videcu sta je najbolje za to..
Pa pokusaj sa deinstalacijom misa(tako pise na sajtu A4Tech-a)...znaci sadasnji drajver deinstaliras i onda pokrenes instalaciju "originala"....

http://www.a4tech.com/ennew/download%20driver.asp

ps
Ali jos uvek ne vidim da "podrzava" windows 7!?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.