Poljupci...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Ljubimo se na različite načine... Ljubimo različita mesta partnerkinog (partnerovog) tela... Ljubimo se uglavnom usnama, ali i na druge načine... Napr... Eskimski poljubac... Koji su vam poljupci omiljeni?
 
Meni eskimski. :lol:

Zavisi sta zelim i sta ocekujem od poljubca... Ako hocu neki filing... onda je neki nezni dugi poljubac u obraz zakon... Ako hocu da se napalim ili opustim... u usta... A ako je vec neka strast... "duljem" guze... :lol: Ili ono strastvenije po telu od grudi do dole... Zavisi...
 
Ja volim da ljubim očne kapke... :) Volim eskimski poljubac pomešan sa povremenim izazivanjem njenih usana... Volim da joj ljubim vrat... A najviše volim da joj laganom prihvatim bradu rukom naslonivši dlan na njen obraz i onda je lagano ljubim od brade do čela... Ne preskačuči nijedan deo njenog lica...

Naravno volim i french kiss... Zavisi od raspoloženja...
 
e kad pomenuste ocne kapke, odmah da vam kazem da bar meni tu nema nista zanimljivo.
bas ne volim kad mi neko zabalavi ocne kapke, imam utisak da ce razmazuje sminku.
znam da nisam romanticna al' sta sad.
ne mogu ni ja bas uvek da budem romanticna. :lol:
 
S_K_V_O:
e kad pomenuste ocne kapke, odmah da vam kazem da bar meni tu nema nista zanimljivo.
bas ne volim kad mi neko zabalavi ocne kapke, imam utisak da ce razmazuje sminku.
znam da nisam romanticna al' sta sad.
ne mogu ni ja bas uvek da budem romanticna. :lol:

E... Sledeći put manje šminke. :lol: Inače, to mi je rekla i bivša... Ali meni su kapci tako neodoljivi... Ne znam zašto...
 
iluzionista:
Tačno. Kakva si ti to imala iskustva S_K_V_O? :lol:

Ma, pusti... Možda i bolje da nam ne pričaš.. :P

kako kakva?
pa ista ko ta tvoja bivša.. :lol:
nežni poljupci, nežno balavljenje, nežni poremećaji uredno očešljnih trepavica...
što reče pera, ne volim da mi neko čačka oko očiju pa to ti je...
 
S_K_V_O:
kako kakva?
pa ista ko ta tvoja bivša.. :lol:
nežni poljupci, nežno balavljenje, nežni poremećaji uredno očešljnih trepavica...
što reče pera, ne volim da mi neko čačka oko očiju pa to ti je...

Kakvo balavljenje? :lol: Nema jezik nikakve veze sa tim... Samo laganim dodir usana... To je to... ;)

Eh, ta šminka... :P A što vi devojčice ne znate da se opustite... Raščupa vam se kosa, malo razmaže maskara... A vi odmah kuknjava... :lol: Opušteno bwe. ;)
 
a pa ne mogu gryphonu, to je mala tajna.
samo za one koje govore skandinavske jezike. :lol:

ok iluzionisto, ubedio si me :)
videću jednom da se zapijem, opustim i u potpunosti uživim u poljubac u kapak
izgleda da ne znam kakav užitak propuštam :D
 

Back
Top