Politička budućnost Borisa Tadića

Dakle, ovo nije pitanje o pobedi Tomislava Nikolića. Zanima me šta mislite da čeka Tadića? Već je rekao da neće biti premijer- ostaje mu funkcija predsednika DS-a. Ali, sada više ne uživa imunitet. Da li će vladati iz prikrajka, preko vlade? Da li će u opoziciju? Čak bi mogli da se zapitamo- da li će u zatvor?

Zasto bi isao u zatvor.

Vidjecemo. Mozda ce reformisati stranku.
 
boris-tadic.jpg
 
Ја бих волео да чујем неке од локалних хероја европског пута и минорних партијских апаратчика... они сигурно знају којим ће се изазовима Бота сад окренути - да ли породици и унуку Марку, да ли пецању, да ли беспоштедном обрачуну са Ђидом и Пајтићем

Зар није овде нека несрећница, модераторка, била нешто у подмладку странке? Зар нема ни једног упућеног појединца да нам да ситреп?
 
Novi momenti kolega, hteo si da kažeš da će da "ljulja Marka" ?

Па добро, то се тако у Србији каже кад неки председник одлази у неизвесну али вероватно мрачну будућност... да се не потресу деца и старци кад гледају опроштајни говор.
 
Па добро, то се тако у Србији каже кад неки председник одлази у неизвесну али вероватно мрачну будућност... да се не потресу деца и старци кад гледају опроштајни говор.

Ne brinem se za njega, podmirio je dve švalerke sa stanovima i potrepštinama do kraja vremena.
 
posle poraza on Nikolica, tadic nema vise politicku tezinu, nema podrsku gradjana i zato ce se povuci u senku verovatno

Opet ja kažem: do 21:30 21.05.2012. (kada su stigli prvi uobličeni rezultati) Tadić je bio neprikosloveni vladar. Od tada je politički mrtvac.
Savet DS-u: njega, Trivanku i Petrovića u majčinu, pustite sada Đilasa napred ako mislite da se oporavite.
 
Poslednja izmena:
Dakle, ovo nije pitanje o pobedi Tomislava Nikolića. Zanima me šta mislite da čeka Tadića? Već je rekao da neće biti premijer- ostaje mu funkcija predsednika DS-a. Ali, sada više ne uživa imunitet. Da li će vladati iz prikrajka, preko vlade? Da li će u opoziciju? Čak bi mogli da se zapitamo- da li će u zatvor?

Covek ce prvo morati da sredi stanje u stranci, ako vise i to moze da uradi.
 

Back
Top