Politička budućnost Borisa Tadića

Dakle, ovo nije pitanje o pobedi Tomislava Nikolića. Zanima me šta mislite da čeka Tadića? Već je rekao da neće biti premijer- ostaje mu funkcija predsednika DS-a. Ali, sada više ne uživa imunitet. Da li će vladati iz prikrajka, preko vlade? Da li će u opoziciju? Čak bi mogli da se zapitamo- da li će u zatvor?

Počeće da gubi pozicije i u stranci.
Politička budućnost mu je neizvesna....
Mislim da će izabrati lagani odlazak.
 
У сваком случају завршио је посао у Србији.

Neko ko sebe vezuje za demokratiju ne moze biti nista vise od obicne sline kako mu je i nadimak uostalom,kakvi kalibri i bakraci.....

Kad je Toma opstao sa svim čudesima, menjanjem stranke, ideologije, stilopolom, žeđu i glađu, opstaće i BoTa.
 
Počeće da gubi pozicije i u stranci.
Politička budućnost mu je neizvesna....
Mislim da će izabrati lagani odlazak.

Sad mi ga nešto stvarno žao. :sad2:

Ali..., bar će moći da povede računa o svom zdravlju

i da čita knjige koje su mu ostavili roditelji.

Treba i da reši konačno stambeno pitanje,

ako Koštunica i njemu ne sredi da otkupi vilu

ko Ružici Đinđić.
 
Dakle, ovo nije pitanje o pobedi Tomislava Nikolića. Zanima me šta mislite da čeka Tadića? Već je rekao da neće biti premijer- ostaje mu funkcija predsednika DS-a. Ali, sada više ne uživa imunitet. Da li će vladati iz prikrajka, preko vlade? Da li će u opoziciju? Čak bi mogli da se zapitamo- da li će u zatvor?

preko koje vlade??
a apsa je vrlo moguca posto ce ga Ivica ladno prodati i strpati u maricu..
a vladu pravi chicha Toma..nocas u kolibi..
 
Zbog Ivice i sps/a bota je izgubio ove izbore..
umesto da su ih pohapsili podigli ih iz mrtvih..narod ipak nije zaboravio pendreke sps/a..mitinge pistaljke kundakove..
sve se vraca..a i bota poceo da kopira Slobu..mali sw zaigrao..
nego imam blagi osecaj da ce zatvori novi biti javni radovi umesto mostova...
 
Zbog Ivice i sps/a bota je izgubio ove izbore..
umesto da su ih pohapsili podigli ih iz mrtvih..narod ipak nije zaboravio pendreke sps/a..mitinge pistaljke kundakove..
sve se vraca..a i bota poceo da kopira Slobu..mali sw zaigrao..
nego imam blagi osecaj da ce zatvori novi biti javni radovi umesto mostova...

Podsetice vas dacic cisto da ti razbije.....nostalgiju.
 
Dakle, ovo nije pitanje o pobedi Tomislava Nikolića. Zanima me šta mislite da čeka Tadića? Već je rekao da neće biti premijer- ostaje mu funkcija predsednika DS-a. Ali, sada više ne uživa imunitet. Da li će vladati iz prikrajka, preko vlade? Da li će u opoziciju? Čak bi mogli da se zapitamo- da li će u zatvor?

Vladaće preko vlade još neko vreme ili dok bude trajala, u međuvremenu prepustiti "dostojanstveno" stranku Đilasu ako ima iole mozga i uživati doživotno od para koje je "sklonio".
Neće u zatvor jer ga njegovi sigurno neće hapsiti a u opoziciju samo ako ga Ivica ispali,a ni tada neće u zatvor jer "vrana vrani ne vadi oči". Povezani su ko creva međusobno.
 
Nije mi bitan Tadic .Ebes drzavu koja ne moze bez jednog pojedinca . Nije bitan ni rejting DS .
Bitno mi je da gura socijaldemokratska opcija , Da li preko DS ili neke druge stranke , manje
je bitno .Nije bitno kakve je boje macka , bitno je da lovi miseve !

Stvarno ako nisi neki ustasq provokator... razumem te ja... ali shvati da smo nacisto prsli... nema para vise...
Ja sto radim cu sve vise manje primati, tj. otimace mi sto vise... plenice mi stvari ...
Tebe ce da namire neko vreme dok ne shvate i da tebe mogu da odhebu...

Ovo je neodrziva ekonomija... ili od danas do sutra...

Misli na duze.. budi konstruktivan :ok:
 

Back
Top