policajac...

da li biste radili kao policajac/ka?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
Spock:
Dobro nicky, evo od sad cu govoriti ne volim pandure, ali ima jedan lik nicky koji je cool i radi svoj posao...Ok?


Ma nije u tome poenta , da bi neko rekao dali me voli ili me mrzi , da neko kaze volim policiju i vojsku zato sto me neko poznaje preko neta ili licno .... JA VOLIM SVOJ POSAO i branicu ga na svakom koraku , jer ljudi koji ne rade posao iz ljubavi ne kapiraju me , evo kad ja kazem svom bratu da obozavam svoj posao , on me razume jer i on ga radi ,moja supruga me razume jer zna sta osecam prema svom poslu i sa kakvim ga uzivanjem radim ,ali kad kazem nekom drugom koji se tim ne bavi on ce reci ti si debil ja to ne bih mogao , da mi neko komanduje , da mi neko kaze uradi ovo uradio ono .... nikada ljudi koji se ne bave tim poslom nece to razumeti i ne mozes nekoga naterati da voli nesto sto nikad nije voleo ,ali misljenje moze da se promeni ako ti policajac ili vojnik pomogne u nekoj prilici ,a do tada uvek ce oni za civile biti GLUPI I DEBILNI PANDURI , USRANA VOJSKA i tu je kraj price .
 
whitenicky:
Ti to nisi video , ti si to cuo .... u tome je razlika !!! Jesi li cuo mozda price koje kruze gradom COVECE LIKOVE U BESNIM KOLIMA POLICIJA NE SME DA ZAUSTAVI :)))) , e pa gresite ... oni koji rade ovaj posao to najbolje znaju , a rekla - kazala to je uvek bilo .

Evo ja ti ispricam pricu : Lik svercuje drogu u mom komsiluku , covece panduri ga gotive i oni rade s njim u dilu , vidis kakvu lik ima kucu sve od heroina . To je prica koja kruzi i siri se gradom , isto kao kad kazu sutra je penzija i svi penzioneri ujutro u 5h sede ispred poste koja se otvara u 8h , a nema penzije nego je sledece nedelje :)) !!!

ti si ocigledno retardiran..rekao sam 4 clana moje familije..doslo im rjesenje od suda da nece podizati nikakvu optuznicu..naime lik je platio sve..od okruznog tuzioca, sudija itd..da ti ne nabrajam posto ne razumijes i ne interesuje te vjerovatno...
 
baraba*:

Lepa slicica :))))


@PSIHO ako je prisutan neka kaze u kom se vozilu vozio kad je bio kod mene :)
@bela vucica - jel su ti poznata ova vozila , narocito ovaj beli puch

to su ljudi koji su videli cime se bavim i sta radim ..... @baraba vidimo se danas :)))))
879d6d38.jpg

150aee18.jpg
 
chika_doktor:
ti si ocigledno retardiran..rekao sam 4 clana moje familije..doslo im rjesenje od suda da nece podizati nikakvu optuznicu..naime lik je platio sve..od okruznog tuzioca, sudija itd..da ti ne nabrajam posto ne razumijes i ne interesuje te vjerovatno...

RETARDIRANA su ti deca majmune !!! Mozes lepo da kazes nisi me razumeo a ne na taj nacin !!!
 
slucaj broj 2... lik srbin ubija 5 srpskih boraca..pusta ju ga nakon par mjeseci...zbog nedostatka dokaza..pita ga cale koliko si platio...kaze 200 hiljada maraka...1993 godina...tebe brate totalno zaglupilo...ko tocilo yebote
 
haha samo niki bi da bude pub...lololol suuuper (:
dakle ne bi bio pandur pa ne znam...da je plata soma evra i da nosim pozlatjen pendrek...istina je da za policajca mora da se rodish...kao npr nije svako za dechijeg neurohirurga nije svako za qpanje lesheva u kapeli...tako nije svako ni za pandura...kao prvo i najbitnije morash biti zaista glup da bi bio pandur...misim da se ne lazhemo shto si gluplji to si podobniji jer morash da slushash shta ti govore...ako pak nisi glup postoji ozbiljan rizik da tjesh zapravo ti neshto razmishljati shto sve dovodi u neprijatnu situaciju...npr likovi koji su u mojoj osnovnoj hteli za pandure su baaash ono najgori...i to ne samo po ne znam ocenama vetj inache neki asocijalni ludaci...to je valjda lechenje nekih komplexa shta li...i ne postoji dobar pub njih dresiraju da budu shljam...mozhda je dobar prema tebi jer te zna il jednostavno tako mu dunulo...al znaj da tje nad sledetjim nesretjnikom da se istresa kao da je king of the hill...stvarno mi nikad nije bilo bitno chime se chovek bavi misim svaki posao ako se poshteno radi je chasan i svi mi moramo da zaradimo "koricu leba"...al kad mi neko kazhe da je pub tu vishe priche nema...policajce ne podnosim chak ih i mrzim i ne zato shto imam problema sa istima vetj jednostavno najvetji shljam su policajci...
 
chika_doktor:
slucaj broj 2... lik srbin ubija 5 srpskih boraca..pusta ju ga nakon par mjeseci...zbog nedostatka dokaza..pita ga cale koliko si platio...kaze 200 hiljada maraka...1993 godina...tebe brate totalno zaglupilo...ko tocilo yebote

Pa kada bi ti procitao malo sve moje postove od pocetka mozda bi ti bilo lakse da shvatis neke stvari , nisam ja rekao da su svi oni zlatni ....ali jel zlatan taj srbin sto je te pobio , koliko imas slucajeva da se krimosi izvuku preko dobrih advokata i sudija , nisam ja rekao da jedan deo policajaca nije korumpiran ..... ali imas i one koji rade svoj posao profesionalno , a takve kao sto rekoh NAJVISE MRZIMO !!!!
 
@Antun Tun - nisam rekao da hocu u pandure , ja imam posao koji se po malo cemu razlikuje od policijskog , samo boja uniforme je razlicita :)))) nego trebao sam u septembru prosle godine da predjem u zandarmeriju ,ali promena planova zbog privatnih razloga !!!
 
Ne bih radila, to danas svako može da bude, završiš 6 meseci kurs i eto ti posao.
Znači, čak ni školu ne moraš da završiš za to. A i nije neka plata. A i ljudi mrze
policajce, uglavnom. Nemam nikakva iskustva sa njima, znači ni dobra ni loša.
 
Nikad ne bih radila taj posao.
Ali nikad.

I ne dao mi bog da policija nekad mora da mi pomogne... bar ova naša policija... tuga & žalost... a možda je deo toga i do zakona, ne znam.
 
samo vajtniki i ja? :?
ali ja sam ozbiljna i kad dobijem drzavljanstvo konkurisacu za cuvara u zatvoru i otici cu u penziju u 40.oj a vi radite do 60 :p
meni je to ok posao(bar ovde u fr) plate su im ok stanove da drzava bezbroj beneficija
jedino sto imas posla sa klosarima
 
hanibaI77:
samo vajtniki i ja? :?
ali ja sam ozbiljna i kad dobijem drzavljanstvo konkurisacu za cuvara u zatvoru i otici cu u penziju u 40.oj a vi radite do 60 :p
meni je to ok posao(bar ovde u fr) plate su im ok stanove da drzava bezbroj beneficija
jedino sto imas posla sa klosarima

Svaka cast HANIBAL ali mnogi to ne kapiraju , evo pazi ovo ja imam 26,5 godina , i vec imam 11,5 godina radnog staza :)))) !!! Kao da sam sa 15 poceo da radim :lol: . Ja idem tacno u penziju za 17 godina . Daleko ali svakim danom sve manje , da vidim jel ima neko mojih godina toliko staza :)))) , moj ZIVOTNI STAZ JE BENIFICIRAN , AKCIJOM INICIRAN , KRVLJU INFICIRAN :)))
 
Ako ti je životni ideal beneficirani radni staž,
i rana penzija, mogao si i vozač autobusa da budeš. :lol: :lol: :lol:
Ili nešto od drugih zanimanja koja to imaju.
I ja imam beneficiran staž i ogroman godišnji odmor i blablabla
a nisam pandur.
Big deal.

I nije u tome poenta profesije.
 
CaLiMeRo:
Ako ti je životni ideal beneficirani radni staž,
i rana penzija, mogao si i vozač autobusa da budeš. :lol: :lol: :lol:
Ili nešto od drugih zanimanja koja to imaju.
I ja imam beneficiran staž i ogroman godišnji odmor i blablabla
a nisam pandur.
Big deal.

I nije u tome poenta profesije.

MENI JE ZIVOTNI SAN BIO DA NOSIM UNIFORMU I SAN SAM OSTVARIO PRE SKORO 13 GODINA I PONOSAN SAM STO RADIM POSAO KOJI VOLIM !!!
 
Ja nimalo ne gotivim vojsku i policiju. Zajebano je to i nechasno zanimanje, pogotovo ovde u Srbiji. Sa policijom imam uglavnom lo$a iskustva i vecina pandura koje poznajem su lo$i ljudi, idioti, krimosi i kompleksa$i. Naravno da ima normalnih ljudi koji svoj posao obavlja iz chasnih namera, ali oni su u drugom planu.. normalni su uvek u drugom planu.

Za korupciju i kriminal u redovima policije krivim ljude u policiji koji nisu imali muda da se obrachunaju sa svojim kolegama dilerima i krimosima, vec svaki dan piju kaficu sa njima, gledaju da njihovoj guzici bude bezbedno i lepo i chekaju beneficiranu penziju, $to znachi da su ******. Oni pojedinachni sluchajevi gde nahvataju pandure krimose i to dodje do novina su samo vrh ledenog brega. Unutra$nja kontrola je nikakva i kriminalna

Nece ovde imati jo$ 20 godina neke normalnije policije. I ono malo krimosa $to murija nahvata, korumpirani i spori sudovi oslobode ili sluchajevi jednostavno zastare. Jebena zemlja Srbija
 
da... a koje su prednosti posla u policiji, sem beneficiranog radnog staza (ako je to uopste i prednos')? zar ne mislite da je divno kad policajac pomogne ljudima na ulici? mislim, sigurno da ima i puno takvih primera...
 

Back
Top