Konrad-19
Buduća legenda
- Poruka
- 36.068
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nije, nego se svet menja.Tuđa muka najslađa.
Ni pale s nogu na njihova udvaranja, pa su ih izboli za svaki slučaj, da slučajno ne pozovu policiju zbog zlostavljanja na ulici.
Drago, nedrago, gas kroz cevku vise ne moze, sve i da hoce.
"Nije problem nahraniti gladne i siromašneNikad se ne zna...
Treba nahraniti najgladnije
Mi ćemo lako
Valjda...
To pišete 20+ godina i ćorak.Nije, nego se svet menja.
Transformacije mogu biti dramaticne.
Nemački problem, RF nije bankrotirala ali će DE biti bitno manje konkurentna sa skupom strujom iz tečnog gasa.
Ne delim tu radost.Ruka se pozlatila onome ko cevku minirao
Zalužili su .. ne mogu a da se ne radujem, jače od mene šta da radim
Sta corak?To pišete 20+ godina i ćorak.
Za tih 20 godina potisnute ste od Drezdena do KurskaSta corak?
Ispod kog kamena ti zivis?
Poshto dizel?Za tih 20 godina potisnute ste od Drezdena do Kurska
To sto psihoticno mrzis i prezires njemacki narod, kulturu i civilizaciju nije racionalan razlog da u datoj situaciji podrzavas ruske teroriste koji su pokusali izvrsiti puc.Pa da bi nekoga omlatio moraš prvo da ga nateraš da te izazove .. tako su i kod nas Švabovi radili .. ekstremni nacionalisti na zadnji ulaz, a liberali na prednji ulaz kada se dobijaju instrukcije
Dak neke promene kameni.Sta corak?
Ispod kog kamena ti zivis?
Ne delim tu radost.
Ipak je to bio jedan megaprojekat koji je trebao da obezbedi energiju za evropsku privredu.
Sad nam sleduje recesija, milioni nezaposlenih,glad migracije ka industrijskim zonama.
Bice tesko
Koje ruske terroriste?To sto psihoticno mrzis i prezires njemacki narod, kulturu i civilizaciju nije racionalan razlog da u datoj situaciji podrzavas ruske teroriste koji su pokusali izvrsiti puc.
To sto psihoticno mrzis i prezires njemacki narod, kulturu i civilizaciju nije racionalan razlog da u datoj situaciji podrzavas ruske teroriste koji su pokusali izvrsiti puc.
Pa daNjima sleduje.. a mi smo još uvek u njihovim kandžama zbog monetarne vlasti koju imaju ovde
Inače decenijama nisu dali da se izgradi Južni tok jer bi to značilo manje za njih resursa
Mnogo su nam zla naneli i nadam se da će za sve ispaštati
Ne lupaj, proveri šta je bilo 2001, a šta sad. Tad je Buš rušio države iz ličnog hira a sad onoliku Ukrajinu očajnički održavaju na aparatima.To pišete 20+ godina i ćorak.
Super ti je nick.Koje ruske terroriste?
Ne volEm rasiste, soviniste i egoiste bez obzira kako se krste i vabe. DakleM pucas u prazno.Eh, da li imaš neki opipljiv dokaz za to ili čisto zato šdto se tako tvrdi po medijima? Kad smo već kod neonacizma, evo Bajdenove rasističke izjave o “rasnoj džungli” koju bi po njemu izazvalo (bio je to kraj sedamdesetih) primanje malih crnaca u belačke škole:
Pogledajte prilog 1267150
.... KWh?Ne lupaj, proveri šta je bilo 2001, a šta sad. Tad je Buš rušio države iz ličnog hira a sad onoliku Ukrajinu očajnički održavaju na aparatima.
Velika promena u pm.Ne lupaj, proveri šta je bilo 2001, a šta sad. Tad je Buš rušio države iz ličnog hira a sad onoliku Ukrajinu očajnički održavaju na aparatima.
Te onaj ko to piše je u pravu;To pišete 20+ godina i ćorak.