Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tara623:
uskoro se selim u Beograd i planiram da uzmem i psa i macu iz prihvatilista, jer obozavam zivotinje a ovde gde sam sada nemam uslova za njih...Jedino mi je bitno da pas ne bude mnooogo velik jer cu biti u stanu...sve ostalo mi nije vazno...ni izgled...ni pol...ako niko do tada ne uzme malu dacu sve od sebe da je udomim(iskreno bih volela da je neko sto pre udomi jer mi je strasno kada vidim lutalicu :| )
ja ima pravu kuju za tebe , stara oko 3 meseca, crna sa belim sapama i repom , belim vratom i stomakom mnogo je slatka i zahvalna ako hoces ljubimca koji ce da te prati do kraja zivota javi se!!!mozda potseca na neku mesavinu labradora i pticara!!! evo ti moj broj pa se javi!!! 062/120-1246 :) :) :) u koji deo grada se selis ja sam u bg na zvezdari pa prevoz nece biti problem... postavicu slike cim saznam kako... 8-)
 
aaaaaaaaaa:
ja ima pravu kuju za tebe , stara oko 3 meseca, crna sa belim sapama i repom , belim vratom i stomakom mnogo je slatka i zahvalna ako hoces ljubimca koji ce da te prati do kraja zivota javi se!!!mozda potseca na neku mesavinu labradora i pticara!!! evo ti moj broj pa se javi!!! 062/120-1246 :) :) :) u koji deo grada se selis ja sam u bg na zvezdari pa prevoz nece biti problem... postavicu slike cim saznam kako... 8-)
vozdovac..verovatno...ma prevoz svakako nece biti problem,samo da se preselim...veruj mi da imam samo malo bolje uslove-razumevanje-ovde uzela bih je odmah...super je sto je stene jos...a to sto grize sve samo govori da je jos beba... :)
 
idi na ovaj link www.imageshack.com ,onda kliknes na Browse,pa ispod imas opciju host it,kliknes tu i cekas da je spremi,zatim u ovom prozoru gde kucas poruke ukucas
zatim kopiras drugu adresu po redu koja ce ti izaci i pastujes je izmedju ove dve zagrade....Probaj bar..
 
Ma ja imam problem sto kad imama zivotinju poklanjam joj previse paznje(ako je to moguce i ako je to problem),vodim racuna o ishrani,vitaminima,drustvu i gnjavim veterinare svaki cas...ali bolje mi je i to neko onaj sistem-ma to je zivotinja,ona moze da se izbori sa svim bolestima-
 
aaaaaaaaaa:
pa fda to je najbolje ma nebrini uskoro cu postaviti slike...kada dolazis???

Ајмо овако: ако можеш, пошаљи ми ту слику на мејл (укључила сам ту опцију, само кликни на мој ник и ту ти пише), па ћу ја да ти копирам линк те слике и пошаљем на ПП, ти онда исто копирај тај линк и постуј. Може?
 
tara623:
Pocetkom septembra...Nisam pratila pricu od pocetka,mozda si to vec pisala,ali bih volela da mi kazes gde si je nasla i da li je ona sada kod tebe?

pa sama je dosla cvileci pred moja vrata jer su je psi juriili, trebalo mi je dugo da joj pridjem... pa sam je nahranila i okupala...ana nije kod mene tacno jer moji ne vole bas pse pa nisu bas ono da ih mrze nego sto dalje to bolje pa zato nije kod mene nego je u dvoristu pored mene kod ljudi koji nisu trenutno tu, ali obicno je sa decom i igra se sa njima...evo pokusacu da ponovo posaljem slike... :) :) :)
 
Bleki je stene,zenkica koju sam sinoc nasla chistu,negovanu i vaspitanu. Napustenu... :-x
Stara je oko 4 i po meseca,bice srednje velichine. Bela je sa braon mrljama,ima dlaku kao oshishana ovchica,meku.Jedno uvo je podignuto kao kod vuchijaka,a drugo klempavo :roll: ;-) , bas je medena
Inache ime Bleki je sama sebi izabrala tako sto se odazvala na to ime i ni na jedno drugo koje nam je palo na pamet....iz zezanja smo rekli bleki i ona je odreagovala.... :P :P
Zna da sedne da da shapu,da sidje sa kaucha kada joj se kaze,zna sta znachi fuj to.....dodje na komandu....skroz je vaspitana i nije mi se ni upiskila nocas nego je napolju kao kravica piskila pola sata..... 8-)
Mirna je i stalozena...za razliku od ovog mog antihrista.... :roll:
Slikacemo je pa cemo postaviti slike
 
tara 623 danas je bilo prelepo sa n Malom , igralismo se pa se kupala... ma zapanjujue jedvacekam da je uzmes...ako si sad u beogradu mozes daje vidis ao zelis jer ja izgeda imam problem sa tim programom za slike.. uvek mi zakoci kom pa moram da ga restartujem...
 
aaaaaaaaaa:
tara 623 danas je bilo prelepo sa n Malom , igralismo se pa se kupala... ma zapanjujue jedvacekam da je uzmes...ako si sad u beogradu mozes daje vidis ao zelis jer ja izgeda imam problem sa tim programom za slike.. uvek mi zakoci kom pa moram da ga restartujem...
Mozda sutra dodjem u BG,ali ne znam kako da te kontaktiram...Nije mi toliko bitno da je vidim(volela bih naravno,ali mi to nije presudno),dovoljno je da je je ,mala,dobra i napustena....Ne moras se cimati toliko oko slika...Pozz :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top