poklon...

dobro, Peki, mogu ja i klas kukuruza da joj kupim i poklonim, zna se koja je asocijacija...misim nebitno je to...

Nebitno je sta mi ovde pisemo, svako ima svoj stav. Moje misljenje da samim tim sto zelis da joj kupis vib dokazujes koliko ti je stalo do nje i njenog zadovoljstva. A i dokazujes da nisi iskompleksiran i ne osecas se ugrozenim i ljubomornim na parce plastike.
Vibrator ne mora da bude poklon za specijalne prilike. Otvoreno popricas sa dragom, objasnis joj sta zelis i zasto. Pa ako i ona tako razmislja moze i sama da ti kaze sta bi zelela. Uostalom za nju je namenjen... To bi bilo to od mene o ovoj temi.
 
Možda ti nju želiš da inspirišeš da ti kupi gumenu vaginu,pa se stidiš to da saopštiš, pa ajde indirektno...:lol:

:lol:
aj kad si se već dotakla toga...nekad neko negde, neam pojma ko i gde...drrko tako što podgreje šniclu sirovu, misim nepečenu, pa preklopi njome tuki znaš ono kao palačinku kad preklopiš na pola i tako onaniše...
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...

Ja bih se iskreno obradovala(ako je neki koji vec nemam),i odmah bih mu predlozila da isprobamo poklon.
 
Ovaj, mislim slazem se sa tobom, ali zaista ima puno ljudi koji se loze na te stvarcice i uopste nisu tinejdzeri, naprotiv, ono sto sam cula kao objasnjenje je: umesto da nas je dvoje troje odjednom u RL, eto koristimo to da budu zatvorene sve rupice, meni sve sto je vestacko ne moze da zameni ono prirodno...tako da ima raznih...ocu da kazem...

Ма ок, не кажем ја да је то нешто лоше, не знам ни ја болесно или шта већ... Само кажем да не капирам поенту али оно, нисам био у браку, а верујем да је тамо мртвило па откуд знам...
 
:lol:
aj kad si se već dotakla toga...nekad neko negde, neam pojma ko i gde...drrko tako što podgreje šniclu sirovu, misim nepečenu, pa preklopi njome tuki znaš ono kao palačinku kad preklopiš na pola i tako onaniše...

To je scena iz jedne crne komedije, adolescent je u pitanju ( što ne opravdava matorije da to rade) koji greje džigericu na sobnom radijatoru, a posle je mama napravi za ručak ( ne znajući, jelte...) pa se mlađem bratu sloši i malo bljucka, jer je video starijeg šta je činio pa je izgubio apetit za džigericom.:rotf:
 
Ма ок, не кажем ја да је то нешто лоше, не знам ни ја болесно или шта већ... Само кажем да не капирам поенту али оно, нисам био у браку, а верујем да је тамо мртвило па откуд знам...

Ahahaha, nema veze to sa brakom, tamo je pakleno :lol:
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...



ne vidim zašto bi poruka takvog poklona bila loša za nju, naprotiv.
ako je ne dovodiš do orgazma, učinićeš joj veliku gumenu uslugu:lol:
 
Moje mišljenje je da ti to bas i nije najbolja ideja.Ali mnogo stvari treba uzeti u obzir.
Kao na primer ko je ta ženska osoba,to jest da li ti je supruga ili devojka,koliko dugo je poznaješ,koliko si blizak sa njom,koliko je ona slobodoumna...Mislim da bi 90% devojaka u istom trenutku pomislilo - "perverznjak!" dok se kao smeška tvom poklonu ali bi to verovatno bio poslednji put da je vidiš.E sad,možda ta tvoja nije u tih 90% ne kažem...
 

Back
Top