Pojavljivanje softvera na laptopu

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
Zdravo svima
Danas kad sam ukljucila laptop, pojavilo mi se preko celog ekrana insydeH2Bios
Uopste ne moze da se iskljuci, nema ono x, pokusala sam da iskljucim na ono dugme za paljenje, ali nije htelo
Iskljucilansam.ga sa baterije iz struje i preklopila ga, radio je, culo se hladjenje
I posle se iskljucio, ispraznial mu se baterija sad sam ga stavila da se napuni, ukljucila, sve je bilo normalno, ali opet se ugasio sam od sebe.
Jel nije problem ponovo da ga upalim ili da sacekam da se napuni ??
Jel ovo rpedstavlja neki problem, virus ili slicno, ukratko jel nece da mi ošteti laptop (procitala sam negde da je to mozda i moguce)
Danas ne mogu u servis da ga odnesem, posto je nedelja a ne znam stq mogu da uradim. I u pitanju je gigabyte laptop
Unapred vam hvala na odgovorima

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
Mozemo da nagadjamo ,ali ako je hardverski kvar onda ili se otkacio kabal diska koji povezuje sa racunarom ili je kvar do samog diska pa zato nece da butuje.
20220529_113840.jpg

Ovako je bilo

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
Koliko a vas razumela, mozda i niej neki problem, hvala vam ♡
Skoro sam pokusavala da preuzmem neke krekovane programe ali mi nije htelo, pa sam pomislila da nije mozda to toga
A na laptop imam jedan, mislim,
malo jaci program, nije krekovana verzija, pa mozda je zbog toga, ne znam
Moze da iskenira disk na greske i da li ima reloacated count i uopste koliki je health .
Ovo stvarno ne znam kako se gleda, nema na karakteristikama za laptop, ako si mislio da pogledam

DarkMoon

Elita
Poruka
16.599
Koliko a vas razumela, mozda i niej neki problem, hvala vam ♡
Skoro sam pokusavala da preuzmem neke krekovane programe ali mi nije htelo, pa sam pomislila da nije mozda to toga
A na laptop imam jedan, mislim,
malo jaci program, nije krekovana verzija, pa mozda je zbog toga, ne znam

Ovo stvarno ne znam kako se gleda, nema na karakteristikama za laptop, ako si mislio da pogledam
Iskeniras i na viruse za svaki slucaj .
Ako si na windows ,ja nisam dugo ni koristio windows ukucas u search da ti izbaci disk scan ili jednostavno disk .

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
Iskeniras i na viruse za svaki slucaj .
Ako si na windows ,ja nisam dugo ni koristio windows ukucas u search da ti izbaci disk scan ili jednostavno disk .
Proverila sam sad, kaze da nema nijedna greska
A i skenirala sam i sa mikrosoft defender, ne znam da li sam pogresila, posto se doata cuje hladjenje, ali kaze da isto nema nekih pretnji

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
To ti je verovatno sredilo laptop...
Ne znqm, mozda je bilo i do mene posto nisam znala da instaliram
Drugi su sa tih sajtova linkova preuzimali bez problema
Za jedan program, nije htelo da mi se skine samo
A za drugi jeste, samo sto kad bi se otvorilo to imala sam neke dve mogucnosti nisam znala kako ide, pa sam izbrisala
Posto ce ubrzo da mi treba ovaj drugi, planiram da instaliram probnu mesecnu verziju, ali originalnu, pa verovatno ce hteti

Mislim da mi se samo hladjenje cuje, nista više
Nista ne krci ili slicno

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.211
Ne znqm, mozda je bilo i do mene posto nisam znala da instaliram
Drugi su sa tih sajtova linkova preuzimali bez problema
Za jedan program, nije htelo da mi se skine samo
A za drugi jeste, samo sto kad bi se otvorilo to imala sam neke dve mogucnosti nisam znala kako ide, pa sam izbrisala
Posto ce ubrzo da mi treba ovaj drugi, planiram da instaliram probnu mesecnu verziju, ali originalnu, pa verovatno ce hteti

Mislim da mi se samo hladjenje cuje, nista više
Nista ne krci ili slicno
Ako ti ulazi u BIOS i ne butuje, verovatno ti je sredilo particiju na disku...

Neka prati da li u pozadini se cesto cuje hard disk ako ima njega ,ja sam po tome znao da mi je nesto radilo u pozadini ,to je bilo pre 2 godine .
A ako se ne cuje nista neobicno i radi normalno ,onda je sve ok.
Koliko kapiram nece da butuje...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.