Pojavljivanje softvera na laptopu

Žerearmani

Aktivan član
Poruka
1.033
Ako je neko ovde, htela sam da napisem i ovo
Upalila sma laptop ponovo
Trebalo mu je mozda za 10-20s vise da se upali
I kad se upalio trebalo je barem 5minuta da se pojavi dole na dnu onaj duzinski panel sa aplikacijama kao sto u hrome, mejl, spotifi, gugl prodavnica, wifi vreme, prognoza, anti virus,.... panel je bio tu, samo nisu te aplikacije bile tu
Dok se nije pojavilo, kursorom je izgledao kao da se ucitava, plavkasti kruzic sto kruzi

jolemisa

Elita
Poruka
20.682
Ako je neko ovde, htela sam da napisem i ovo
Upalila sma laptop ponovo
Trebalo mu je mozda za 10-20s vise da se upali
I kad se upalio trebalo je barem 5minuta da se pojavi dole na dnu onaj duzinski panel sa aplikacijama kao sto u hrome, mejl, spotifi, gugl prodavnica, wifi vreme, prognoza, anti virus,.... panel je bio tu, samo nisu te aplikacije bile tu
Dok se nije pojavilo, kursorom je izgledao kao da se ucitava, plavkasti kruzic sto kruzi
Taj kruzic je znak da neki pozadinski program radi.Moze se desiti da i antivirus skenira sve te programe.Zato se i pojavljuje taj kruzic.

jolemisa

Elita
Poruka
20.682
Jel je to povezano slucajno sa danasnjim pojavljivanjem biosa na mom laptopu
I jel trebam se zabrinemm, posto sam za laptop izdvojila malo vise, pa mi nije sve jedno
Koji antivirus imas na lap topu.Pokreni ga i preskeniraj komplet lap.Moze se desiti da ti je neki program napravio problem,a mozda i nije virus,ako je virus,onda ce ga antivirus naci i neutralisati.

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.478
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.