Pojavili se novi simptomi koronavirusa

U vakcine se ubacuje oslabljen ili umrtvljen virus koji podstakne naš imunološki sistem da u određenoj meri reaguje kao da je u pitanju stvarni patogen.
Zvuči logično.
Ako sam dobro razumeo logiku, stvari stoje ovako:
Dam ti mačetu, oštru i ubacim te u arenu sa tigrom, ali sa sve četiri (njegove) polomljene noge.
Pošto ne može uopšte da se pomera - ti ga mačetom iskasapiš na rezance.
Onda ti kažem: ti si sada uspešno savladao oslabljenog tigra, naučio kako to da radiš i sutra, kada sretneš pravog tigra u punoj snazi - ima isto ovako da ga iskasapiš, bez ikakvih opasnosti po tebe.
Zaista logično i nesumnjivo.
Ili drugi primer:
Dam ti pancir od tankog lima (0,5 mm) i gadjam te praćkom sa kamenčićem.
Kamenčić se, naravno, odbije od lima i ja ti kažem:
Ti si sada uspešno odbio oslabljeni projektil i sutra, kada neko ispali bojevi metak u tebe - ima da se isto ovako odbije.

Naravoučenije:
Ako tvoj imunitet nije tvojim rodjenjem i genetikom programiran za borbu protiv nekog virusa - nikakve vakcine neće prepraviti taj sistem, niti je to moguće.
Druga logika kaže:
Kad bi ljudi vakcinama dobijali bolji imunitet, onda bi starci (koji su tokom života primili 24 ili 44 vakcine) imali mnogo više šansi da prežive bilo koju bolest od tek rodjene dece.
Sam razmisli šta je istina...
 
Zvuči logično.
Ako sam dobro razumeo logiku, stvari stoje ovako:
Dam ti mačetu, oštru i ubacim te u arenu sa tigrom, ali sa sve četiri (njegove) polomljene noge.
Pošto ne može uopšte da se pomera - ti ga mačetom iskasapiš na rezance.
Onda ti kažem: ti si sada uspešno savladao oslabljenog tigra, naučio kako to da radiš i sutra, kada sretneš pravog tigra u punoj snazi - ima isto ovako da ga iskasapiš, bez ikakvih opasnosti po tebe.
Zaista logično i nesumnjivo.
Ili drugi primer:
Dam ti pancir od tankog lima (0,5 mm) i gadjam te praćkom sa kamenčićem.
Kamenčić se, naravno, odbije od lima i ja ti kažem:
Ti si sada uspešno odbio oslabljeni projektil i sutra, kada neko ispali bojevi metak u tebe - ima da se isto ovako odbije.

Naravoučenije:
Ako tvoj imunitet nije tvojim rodjenjem i genetikom programiran za borbu protiv nekog virusa - nikakve vakcine neće prepraviti taj sistem, niti je to moguće.
Druga logika kaže:
Kad bi ljudi vakcinama dobijali bolji imunitet, onda bi starci (koji su tokom života primili 24 ili 44 vakcine) imali mnogo više šansi da prežive bilo koju bolest od tek rodjene dece.
Sam razmisli šta je istina...
Samo ću reći da ti je loš primer logike.
 
Zvuči logično.
Ako sam dobro razumeo logiku, stvari stoje ovako:
Dam ti mačetu, oštru i ubacim te u arenu sa tigrom, ali sa sve četiri (njegove) polomljene noge.
Pošto ne može uopšte da se pomera - ti ga mačetom iskasapiš na rezance.
Onda ti kažem: ti si sada uspešno savladao oslabljenog tigra, naučio kako to da radiš i sutra, kada sretneš pravog tigra u punoj snazi - ima isto ovako da ga iskasapiš, bez ikakvih opasnosti po tebe.
Zaista logično i nesumnjivo.
Ili drugi primer:
Dam ti pancir od tankog lima (0,5 mm) i gadjam te praćkom sa kamenčićem.
Kamenčić se, naravno, odbije od lima i ja ti kažem:
Ti si sada uspešno odbio oslabljeni projektil i sutra, kada neko ispali bojevi metak u tebe - ima da se isto ovako odbije.

Naravoučenije:
Ako tvoj imunitet nije tvojim rodjenjem i genetikom programiran za borbu protiv nekog virusa - nikakve vakcine neće prepraviti taj sistem, niti je to moguće.
Druga logika kaže:
Kad bi ljudi vakcinama dobijali bolji imunitet, onda bi starci (koji su tokom života primili 24 ili 44 vakcine) imali mnogo više šansi da prežive bilo koju bolest od tek rodjene dece.
Sam razmisli šta je istina...
Ne postoji imunitet koji posle našega rođenja je dovoljno jak da se naš organizam bori protiv svih patogena.



Taj imunitet možda traje večno,ali ga ima 47,5Au/ml i nije dovoljan.


Jako je gorak imunitet od 4000-12.000Au/ml to znači da postoji velika verovatnoća da taj imunitet neće zaštiti nikoga ko ima takve jedinice antitela, takav imunitet može da rezultatira jako visoke referentne vrednosti ALT, GGT,AST.


Tačnije:


ALT 760u/l
AST 900u/l
GGT 1300u/l.


Takođe visok CRP,D Dimer.....
 
Kako se budemo ponašli prema prirodi tako će nam biti.


U šumama žive mnoge ptice koje nose životinjski virus koji može postati human virus, tačnije može preskočiti lanac i da se taj virus prenosi sa čoveka na čoveka i da se stvori nova pandemija.


Postoji bojaznost Parvovirus B19 da se prenosi sa čoveka na čoveka, za sada se prenosi sa životinje na čoveka i nema epidemijski karakter.
 

Back
Top