Pohvalite se III

naravno...ovo je da ne sedi dokon kod kuće a i da zaradi koju kintu sebi dok ima vremena

divno! i moje dete starije radi za sankom u dizniju,a snajka juce dobila posao u kol centru,treba da zove i smara penzionere.nece ona tu izdrzati ni dan.a u maju ona ide za aljasku

meni stigao eucerin hijaluron filer postom.ovo je super akcija,em pretplata za godinu dana za zenski casopis,em super cena za dobru kremu
 
divno! i moje dete starije radi za sankom u dizniju,a snajka juce dobila posao u kol centru,treba da zove i smara penzionere.nece ona tu izdrzati ni dan.a u maju ona ide za aljasku

meni stigao eucerin hijaluron filer postom.ovo je super akcija,em pretplata za godinu dana za zenski casopis,em super cena za dobru kremu

jel dizni na bul.oslobođenja beše...???
moj radi u našoj omiljenoj pizeriji..
blizu je kuće,sjajna ekipa i sjajna kinta za njega...
 
evo i moj ,prolazi mu apsolventski rok,ide da radi u sanku,ide u teretanu i ne ispusta telefon iz ruke,kao da mu je srastao za nju.i laze kako uci.a ne uci
a sve kao,nista ti ne brini
pa i ne brinem vise.nema od brige nikakve koristi
 
Ma meni da je neko rekao da moja deca neće završiti fakultete, rekla bih mu da nije normalan. Da će Sava napustiti posle jednog semestra, i da neće više ni da pokuša da studira? Glavu bih stavila na panj da nema šanse.
Ali, deca imaju svoje planove i ideje, koji se ne poklapaju sa mojim. :aha:
 
Читам и Драгишу и Домаћицу, и обе су у праву.

Ваљда и од детета зависи који приступ је бољи.

Да ли да га пустиш да удари главом о зид (ако није склоно саветима, него је наопакан), или да постројиш, што је онда мач са две оштрице.

Јер, дете је можда послушно, учиниће како родитељ каже, а кад нешто крене низбрдо, набија ти кривицу на нос до краја живота.

Ваљда је наше да посаветујемо дискретно, и да их пустимо да се сами сналазе и одређују како ће, а кад ударе главом да будемо ту за њих.

Ја имам још неких 8 година до тад, видећу...
 
to je potpuno tačno.al ja ću ipak da pokušam da postrojim bandu...
ne mogu da računam na uspeh ako ne pokušam,jelte...
Da, da. Treba pokušati.
Ono što moja deca kažu je, da nije ništa do mene. Da sam ja, sve što je u mojoj moći bilo, odradila kako treba. Da to kakvi su oni ljudi, jeste moja zasluga.
A obrazovanje? Jednostavno, nisu hteli. Do njih je, nije do mene.
 
Ja mislim da se mi tu nista ne pitamo.
Mi dajemo primer, ucimo, trudimo se, pricamo...
Oni sto zamisle to ce i uraditi.
Mislim imam ja jos mnogo do faxa ali nama nikad nisu roditelji nametali(bar ne jasno i glasno) svoje misljenje
Niti bi ih poslusali i da jesu.
Ta crta “ja znam najbolje” nam je mnoogo istaknuta :lol:
 
naravno...ovo je da ne sedi dokon kod kuće a i da zaradi koju kintu sebi dok ima vremena

Normalno da tako treba, nek se nauci odgovornosti, nece mama da ga doji ceo zivot
Ko juce sto sam popickila od veeeelikih problema jednog druga, mama i tata doje, nabio u guzicu 29god ne radi mu se sa tatom, pa eto oh muke ne zna sta ce sad, po vasceli dan drnda komp i razmislja sta da radi al teska ****** da se digne da stvarno uradi, pa tuga jad cemer jelte...... Mislim se kad ti zavalim jednu ti objasnim sta da radis.... Evo imam ja racune na pretek i usta za nahranati, osh te naucim kako se izdrzavju, majku ti razmazenu.... Nema to kad na vreme ne naucis dete na neke stvari posle bude belaj

Nego pitah reko da se nije promenio plan oko upisa sta li
 

Back
Top