Pohvalite se III

Moram pohvaliti jednu mladu damu uzrasta oko sedmog - osmog razreda osnovne skole.
Na ledjima je imala torbu sa nekim muzickim instrumentom, a od obuce i odece - crne martinke, crne pantalone i crna fajerka. Skoro mi neko nije tako ulepsao vece.
 
Cigoši prodaju prezreli na pijaci, video kad sam bio pre mesec dana ( :

Men dolazi majstor danas da da procenu radova...toe prvi majstor..... ima ih izređam koliko treba do kraja grejne sezone.. taj ide rokenrol ili - proletje u šutu..

- - - - - - - - - -

Hvalim se da mi je ker dobro :zurka:
 
Cigoši prodaju prezreli na pijaci, video kad sam bio pre mesec dana ( :

Men dolazi majstor danas da da procenu radova...toe prvi majstor..... ima ih izređam koliko treba do kraja grejne sezone.. taj ide rokenrol ili - proletje u šutu..

- - - - - - - - - -

Hvalim se da mi je ker dobro :zurka:

Браво за кера, мада сам пропустила кад си писао да је болестан...
 
A, nisi ispratila...prvo je za NG imao upalu krajika..pa smo sanirali....pa je onda prestao da jede nornalno, što je užas za svakog vlasnika psa, pa sam se uspaničio..al gde god da sam ga vodio (znaju ga) veterinari su rekli svašta..uglavnom - nije mu ništa.... folira se...

Tako je prolazilo vreme, kopnilo mi kuče i odvedem ga prekjuče na ozbiljne analize i danas je bio na UZ..ima gastritis...ali biće sve u redu, zdrav je inače... moguće da će promeniti sasvim jeleovnik na samo kuvano...ali videćemo... sav sam se prepao, al aj ja...ovde pišem, inače ne pokazujem nešto da dramim, al sin i žena su se baš uspaničili...

važno da je dobro! ( : Dedoolence naše..
 
A, nisi ispratila...prvo je za NG imao upalu krajika..pa smo sanirali....pa je onda prestao da jede nornalno, što je užas za svakog vlasnika psa, pa sam se uspaničio..al gde god da sam ga vodio (znaju ga) veterinari su rekli svašta..uglavnom - nije mu ništa.... folira se...

Tako je prolazilo vreme, kopnilo mi kuče i odvedem ga prekjuče na ozbiljne analize i danas je bio na UZ..ima gastritis...ali biće sve u redu, zdrav je inače... moguće da će promeniti sasvim jeleovnik na samo kuvano...ali videćemo... sav sam se prepao, al aj ja...ovde pišem, inače ne pokazujem nešto da dramim, al sin i žena su se baš uspaničili...

važno da je dobro! ( : Dedoolence naše..

У, па то за Нову годину памтим, мислила сам да је то тад и прошло...

Па, баш је дуго трајало, намучио се, душица.

Важно да је сад добро, маза.
 
mnogo sam sretna,zavrsila zubara,samo menjanje jedne plombe i skidanje kamenca.ja sve nesto zamisljam,imam rupu do rupe...kad mi rece zena sve je ok,doslo mi da je izljubim.bas se bojim odlaska kod zubara
Bravo Smokvo. Ja skidam kamenac svaka 3 meseca, plus eketricna cetkica i nikakve promene vec godinama.
Ja idem sutra na vikend u Kembridz, dobila za rodjendan.
 
mene zubarka izgrdila sto imam kod kuce,a lenja sam da koristim water pik,manje bi se stvarao kamenac

da se pohvalim,dobila sam od dm-a neki poklon paket,nemam pojma sta ce biti u njemu.na intagramu sam napisala nesto,sad vec ne znam ni sta ni kad,uglavnom su me izvukli

- - - - - - - - - -

blago tebi za kenbridz !
 

Back
Top